Jump to content
Dogomania

Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!


LadyS

Recommended Posts

To i ja odwiedziłam w końcu Pana Mysza :)
Bardzo fajną ma sierść, taką biało-srebrną chyba i błyszczącą. Co to znaczy że jest rudy z charakteru?
Ja bym się chyba nie zdecydowała na myszkę, one za krótko żyją, tak samo jak chomiki i inne gryzonie. Zdecydowanie wolę pod tym względem koty i psy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']To i ja odwiedziłam w końcu Pana Mysza :)
Bardzo fajną ma sierść, taką biało-srebrną chyba i błyszczącą. Co to znaczy że jest rudy z charakteru?
Ja bym się chyba nie zdecydowała na myszkę, one za krótko żyją, tak samo jak chomiki i inne gryzonie. Zdecydowanie wolę pod tym względem koty i psy :D[/QUOTE]

Ja też wolę, ale widziałaś moje warunki - nie bardzo mam gdzie teraz trzymać psa czy kota. A rudy - cóż, takie dostał imię, a że wredny, to fakt :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za odwiedziny :)

[IMG]http://i48.tinypic.com/8w9itg.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/eehxk.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/28svt34.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/28hlzq0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/156eflc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Przystojny ten Twój Pan Mysz :loveu::loveu: Bardzo podoba mi sie jego umaszczenie :)
Planowałam zakupić myche, ale Fifka by jej żyć nie dała :diabloti:[/QUOTE]

Oooo ciotka, to u Ciebie jest Fifka, co to mi się tak ogroooomnie podobała :) Wymiziaj ją :)

U moich rodziców jest kot, jak jedziemy ze Stefanem w odwiedziny, to stawiam klatkę z myszem na podłodze, a kot jej pilnuje - mam ich z głowy na cały dzień ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Oooo ciotka, to u Ciebie jest Fifka, co to mi się tak ogroooomnie podobała :) Wymiziaj ją :)

U moich rodziców jest kot, jak jedziemy ze Stefanem w odwiedziny, to stawiam klatkę z myszem na podłodze, a kot jej pilnuje - mam ich z głowy na cały dzień ;)[/QUOTE]


Taak u mnie jest :loveu:I nawet galerie ma :evil_lol: Wymiziam, wymiziam ;)

To Fifka zawsze jak tylko chomimk wyszedł z domku to go obszczekiwała i rzucała sie na klatke, wiec trzeba było odizolować biedaczka od tej diablicy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Taak u mnie jest :loveu:I nawet galerie ma :evil_lol: Wymiziam, wymiziam ;)

To Fifka zawsze jak tylko chomimk wyszedł z domku to go obszczekiwała i rzucała sie na klatke, wiec trzeba było odizolować biedaczka od tej diablicy :diabloti:[/QUOTE]

Moja Soniusia dostała po nosie od Stefana, więc nie zaczepia ;) Idę do Waszej galerii :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Moja Soniusia dostała po nosie od Stefana, więc nie zaczepia ;) Idę do Waszej galerii :evil_lol:[/QUOTE]

A mój chomik był dziwny, bo jak tylko zobaczył, że Fifka się drze to jak na złość wspinał sie po prętach :diabloti: I nie miał zamiaru jej od siebie odgonic :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']A mój chomik był dziwny, bo jak tylko zobaczył, że Fifka się drze to jak na złość wspinał sie po prętach :diabloti: I nie miał zamiaru jej od siebie odgonic :evil_lol:[/QUOTE]

No Stefan tak samo, ale on jeszcze łapki wyciąga, co by Sońkę przyciągnąć i ugryźć... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']W jakim sensie ustawiać? :lol: Ja jeszcze na tą jako wystawca nie pojadę, bo nie jesteśmy zarejestrowani póki co w związku, a to niezbędne, żeby wystawiać. Tak samo są tytuły championów, są bisy, są wzorce odmian - nie ma wśród myszy ras, są raczej odmiany.[/QUOTE]Ależ są rasy i odmiany.
Tylko rasy nie są tak zróżnicowane jak np u psów.

Rasy to podział ze względu na rodzaj włosa - krótkowłose, długowłose, bezwłose i fuzzy. Dodatkowym podziałem w rasach jest specyfika włosa - astrex, rozety, satyna.
Odmiany to podział ze względu na umaszczenie, występuje siedem klas - jednolite, z tanem/foxem, ubarwienie strefowe(ticked), cieniowane (shaded), ze znaczeniami, z silveringiem, ostatnia klasa należy do bezwłosych i fuzzy.


Stefan jest świetny, tak w ogóle. Bardzo mi się podoba. Upały są koszmarne, trzymaj się Stefan!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ależ są rasy i odmiany.
Tylko rasy nie są tak zróżnicowane jak np u psów.

Rasy to podział ze względu na rodzaj włosa - krótkowłose, długowłose, bezwłose i fuzzy. Dodatkowym podziałem w rasach jest specyfika włosa - astrex, rozety, satyna.
Odmiany to podział ze względu na umaszczenie, występuje siedem klas - jednolite, z tanem/foxem, ubarwienie strefowe(ticked), cieniowane (shaded), ze znaczeniami, z silveringiem, ostatnia klasa należy do bezwłosych i fuzzy.


Stefan jest świetny, tak w ogóle. Bardzo mi się podoba. Upały są koszmarne, trzymaj się Stefan![/QUOTE]

O to własnie mi chodziło :) Piszę, ze nie ma ras tak jak u psów - np. różniących się budową itd.

Stefan obecnie już ożył, stoi w łazience, tam jest najchłodniej... Szkoda mi go nieco, a w poniedziałek czeka nas wycieczka busem do Zamościa...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...