Jump to content
Dogomania

Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!


LadyS

Recommended Posts

[quote name='LadyS']U nas ryba generalnie dobrze wchodzi i wychodzi, znacznie lepiej niż np. jagnięcina.



Niekoniecznie bezzbożowa, ale byłoby miło. Taki Regal np. jest zbożowy. Wazniejsze jest to, żeby nie było tłuszczu drobiowego, bo po karmach z Jax się drapie.[/QUOTE]

Ja teraz daję Zuźce to:
[url]http://www.farmina.com/?q=pl/node/983[/url]
Karma przyjemnie pachnie rybą, ma malutkie granule, przyswajanie mierzone jakością i ilością wypróżniania ;) jest na 5+, nie jest wysoko białkowa i nie ma w składzie kurczaka. Smakuje bez dodatków. Można brać pod uwagę

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][FONT=arial][SIZE=2]ja mialam tego brita care salmon..ma kolo 25% tłuszczu, ...ale patrze ze ma tluszcz drobiowy to dupa ogolem..mialam jeszcze eddy łosoś ale też ma białko z kurczaka.. i jeszcze mialam [COLOR=#000000]finest salmon4dogs i chyba nie ma kuraka tam ale musialabys zobaczyc...ale ta najbardziej z rybnych przypasowala mojej[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Fish4dogs pasuje pod każdym względem, ale faktycznie to trochę drogie przedsięwzięcie...[/QUOTE]

No właśnie tego się najbardziej obawiam...

Wczoraj trochę podłubałam :diabloti: i wydłubałam znów coś ozdobnego:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Zr3w-8h4vhk/T_FwO8aqn-I/AAAAAAAADSg/uddvIVFYNJY/s640/P7020194.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-blWdJ_hdmzE/T_FwOcd5bCI/AAAAAAAADSU/epSWxOWQcVw/s512/P7020192.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hJdgn1RWPm8/T_FwM9Mo1nI/AAAAAAAADSE/7ayj9-mO4Cc/s512/P7020187.JPG[/IMG]

I parę innych rzeczy - nie wyobrażacie sobie, jak to człowieka rozluźnia ;) Pomijam, że Jax chce aktywnie uczestniczyć w pomaganiu :lol: Dla ćwiczenia umysłu zaczęłam też stawiać horoskopy urodzeniowe, a co :diabloti: Wiedźma ze mnie pełną parą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']Czarna magia ;D Jak na początku roku szkolnego będę mieć kaskę, to uśmiechnę się do Ciebie po jakąs bransoletę ;D[/QUOTE]

Proszę Cię bardzo, więcej mam na fejsie, tylko nie wiem, czy Ty masz fejsa i mnie na fejsie :diabloti:

A magia to moje drugie imię, od dziecka się nią trudnię :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']I ty to tak sama sama robisz? Bardzo fajne! :loveu:
No ale, to teraz trzeba Jaxowi kupić fioletową obróżkę i smyczkę żeby pasował do właścicielki :grins: :evil_lol:[/QUOTE]

Sama, ale to nie dla mnie - robię głównie na zamówienie i na sprzedaż, jak to wyżej właśnie :lol:

Jaxowi natomiast już wystarczy obróżek i smyczek, i tak TZ krzywo juz patrzy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorka1403']co tam slychowa? wyscie sie z evel zgadaly ze zdjec nie dodajecie czy co? czy cos zescie zrobily malym gnojom i teraz nie ma co pokazywac heee??? :cool3:[/QUOTE]

A jestem mega zapracowana przed wyjazdem i tak wychodzi ;) Brzydka pogoda u nas, Jax ciągle śpi zawinięty w koc, więc nie ma czego robić - w niedzielę pewnie coś bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']jest nowy wolfsblut z kozlina 24% bialka.
widzialas?

my wczoraj zamowilismy 2 kg na probe. moj facet twierdzi, ze kozie mieso smierdzi:)))[/QUOTE]

Hihi, nie widziałam - daj znac, jak Twoje laski będą na tej karmie, bo my jeszcze do zakupu mamy czas.

[quote name='dorka1403']bosz w koc? przeciez mozna zdechnac od tego upalu i zaduchu.. moja caly czas na kafelkach i do tego kaze polewac sie woda z weza....bo jak nie to jakies dziwne tance odstawia w kolo koncowki od szlaufu[/QUOTE]

U nas jest 18 stopni (przynajmniej tyle było, jak o 4:30 rano wychodziłam) i tak od dwóch dni - troszkę popada, pogrzmi ;)

Link to comment
Share on other sites

i jak zwykle przychodzi mi zazdrościć..to są moje optymalne dla życia temp...15-22...przy wyzszych skraplam sie...najlepiej czuje sie wiosna i jesienia...kiedy wszyscy chodza w jesiennych kurtkach ja w krotkim rekawku...wszyscy w kozuchach a ja w kurtce "po górach" podbitej polarkiem :D mysle ze dobrze czulabym sie na syberii lub w podobnym klimacie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorka1403']i jak zwykle przychodzi mi zazdrościć..to są moje optymalne dla życia temp...15-22...przy wyzszych skraplam sie...najlepiej czuje sie wiosna i jesienia...kiedy wszyscy chodza w jesiennych kurtkach ja w krotkim rekawku...wszyscy w kozuchach a ja w kurtce "po górach" podbitej polarkiem :D mysle ze dobrze czulabym sie na syberii lub w podobnym klimacie :D[/QUOTE]

Ja bym tam zamarzła :lol: Dla mnie tak ok. 25 stopni jest idealnie ;) Ale 20 i słoneczko też miło, dlatego najbardziej lubię wiosnę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Ja bym tam zamarzła :lol: Dla mnie tak ok. 25 stopni jest idealnie ;) Ale 20 i słoneczko też miło, dlatego najbardziej lubię wiosnę ;)[/QUOTE]
o to to , dokładnie .
25 idealna albo 20 i słoneczko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorka1403']hehe ja w ta zime w te mrozy chodzilam na spacery ze sasza w kurteczce przeciwwiatrowej z tym polarem..i bylo idealnie...no chyba ze juz fest przydupilo to zalozylam zimowke bo wszyscy na mnie grzmieli..ale czapki...noł łej :D[/QUOTE]

Mój TŻ nie nosi czapki nigdy, bo go wkurza, że mu się włosy potem wyginają :lol:

[quote name='gops']o to to , dokładnie .
25 idealna albo 20 i słoneczko[/QUOTE]

Ja przy 30stopniach mam dodatkowo dolegliwości z astmy i dzieje się masakra, a jak jest chłodniej - to znów mi zimno ciągle :lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Zapraszam na niezwykły, mega ekspresowy bazar na hotel dla Cinka, który ma już ponad 600 zł długu!
[B]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]A na bazarku - stawiam indywidualny, urodzinowy horoskop osobie, która wygra licytację![/COLOR][/SIZE][/B]


[B]Horoskop urodzinowy[/B] tworzony jest na bazie [B]ułożenia planet[/B] w danych [B]znakach zodiaku[/B] oraz [B]kilku innych aspektach[/B].
Zwykło się uważać, że ludzie dzielą się na [B]12 grup, jak 12 znaków zodiaków - [/B]
tymczasem [B]na pewno każdy z Was obserwował[/B], że[B] dwie osoby spod tego samego znaku bywają zupełnie różne!
[/B]Dzieje się tak dlatego, że [B]w przypadku każdego człowieka różne jest ułożenie planet.
[/B]
Horoskop urodzinowy [B]nie ma[/B] za zadanie mówić nam, co nas spotka czy co mamy zrobić[B] -
to jest raczej zadanie tarota czy innych form czytania przyszłości i sytuacji obecnej.
[/B]Horoskop urodzinowy jest [B]jeden na całe życie człowieka -
[/B]niejednokrotnie osoby, którym stawiałam horoskop, były [B]zaskoczone jego celnością [/B]w kwestiach, o których nikt nie miał pojęcia.Mówi on o naszych [B]zdolnościach, zamiłowaniach, talentach,[/B] nieraz o [B]nieodkrytych jeszcze aspektach -
[/B]postawiony w odpowiedniej chwili [B]jest w stanie również nam pomóc przy podejmowaniu decyzji czy planowaniu przyszłości.[/B]

Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229075[/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

18 stopni... :placz::placz::placz: U mnie 32,6, w cieniu i przy wiejącym wietrze :placz:

W sobotę ma być 34*, a my cały dzień w pociągu... Chyba weźmiemy konewkę i będziemy się polewać :evil_lol:

Zuzowi też się pogarsza w upał, dostaje większą porcję leków, muszę ją polewać wodą i jest ciut lepiej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']18 stopni... :placz::placz::placz: U mnie 32,6, w cieniu i przy wiejącym wietrze :placz:

W sobotę ma być 34*, a my cały dzień w pociągu... Chyba weźmiemy konewkę i będziemy się polewać :evil_lol:

Zuzowi też się pogarsza w upał, dostaje większą porcję leków, muszę ją polewać wodą i jest ciut lepiej :roll:[/QUOTE]

W pociągu, jak otworzycie okna, nie będzie tak źle - tylko przyjdźcie z 20 minut przed odjazdem, żeby sobie zaklepać przedział.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...