Jump to content
Dogomania

młody Karmelek o slicznej urodzie juz w nowym domku


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martaipieski']tak napisze jak tylko bede miała 100%pewność ze ta Pani karmelka weźmie to młoda dziewczyna ma chyba 19lat, jak narazie rozmawiałysmy telefonicznie tylko raz i dostałam chyb tylko dwa maile:( nie mam jeszcze nawet adresu:([/QUOTE]

Oby Karmelek znalazł dobry dom!
Też chętnie obejrzę filmik :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']karmelek trafił do schroniska jako 7miesieczny podrostek wiec chyba nie potrafi chodzic na smyczy ani załatwiac swoich potrzeb na dworku,ale to mądry młody piesek szybko sie nauczy!!:)[/QUOTE]

No pewnie, że tak! To nie jest żaden problem. Pieski szybko łapią, że na spacerku załatwia się takie sprawy.
Poza tym podziwiam optymizm Karmelka. Ludzie w podobnych warunkach robią się smutni albo/i źli a on jest pełen radości i łagodności. Nie pojmuję dlaczego JESZCZE jest w schronisku?! Adoptować ten skarb i to szybko :)

Link to comment
Share on other sites

ok 3tygodni temu dzwoniła do mnie Pani zainteresowana karmelkiem zadzwoniła tez tydzien temu mowiac ze jest zdecydowana:) umowiłysmy sie ze zadzwoni w poniedziałek czyli wczoraj:) wiec czekałam:) Pani zadzwoniła z samego rana ustaliłysmy szczegóły i wraz z moim TZ pojechalismy do schroniska po karmelka:) zawiezlismy go do nowego domku pod Poznaniem. karmelek był bardzo grzeczny i dzielny,kocha tez rozdawac buziaki, w domku czekała na niego juz pełna miska papu woda i sliczne legowisko:) a zabawek to on ma chyba wiecej niz ja w dziecinstwie hihihi, był troszke zestresowany nowa sytułaca i taka iloscia zmian i wrazen wiec bawic sie nie chciał ale mysle ze po tygodniu czy dwoch bedzie brykał na całego a bedzie miał z kim sie bawic:) do dyspozycji karmelek ma piekny dom z ogrodem:) Panstwo maja tez kota ale karmeek nie zwracał na niego uwagi wiec mysle ze z czasem zaprzyjaźni sie i z kotkiem:)zdjecia wstawie pozniej:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...