Jump to content
Dogomania

Uszy Owczarka Niemieckiego


Idol

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ada89']jamniki są chondrodystroficzne :cool3: - jedno z niewielu mądrych słów jakie znam :multi:[/quote]ada89...no wiesz.....ja tu plebejskie okreslenia a ty z grubej walisz:oops: :lol: ...musze zlozyc samokrytyke:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Dziś będąc u veta po tabletki na robale spytałam czy mój pies jest jakiś wydłużony(jamnikopodobny),napomknęłąm coś o jakiś więzadłach ale on na mnie tylko popatrzył dziwnie,powiedział ,ze jest normalna i jak coś to on ją chętnie ode mnie weżmie.
Już więcej nie wspomnę o tym,że kreci tyłkiem(a ja parę dni temu gotowa byłam bić się ze złodziejami,bo wciągnęli mi ją po ciemku w krzaki,żebym nie zobaczyła ich gębów(mord..)czy jeszcze inaczej ale o to samo chodzi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ada89...no wiesz.....ja tu plebejskie okreslenia a ty z grubej walisz:oops: :lol: ...musze zlozyc samokrytyke:cool1:[/quote]
chondrodystrofia to genetycznie uwarunkowane zaburzenia rozwoju szkieletu, polegające na upośledzeniu kostnienia śródchrzęstnego :cool3:
kiedyś wymówiłam to słowo na lekcji polskiego... ale ich zagięłam... a co! nawet gdybym jakąś bzdurę na ten temat powiedziała to i tak by sie nikt nie skapnął... ależ ja jestem mądra... :evil_lol: drugie trudne słowo związane z psami jakie znam to - neotennik :loveu: o tyle o ile nie trudne do wymówienia to znaczenie często nieznane... :p
dobra, dobra już sie nie chwale :cool3:

Link to comment
Share on other sites

kochani, bratowa zastanawia się nad zakupen ON. znalazła hodowlę, hodowca ma zaświadczenia itp. ale szczeniaczek który jej się podoba ma uszka wywinięte do tyłu. hodowca zapewnia że szczeniaczek z tego wyrośnie, ale my mamy swoje wątpliwości.

powiedzcie, czy się z tym zetkneliście i czy rzecywiście z tego wyrośnie? uszka mu stają, ale wygląda przekomicznie.

acha- ja już dziś też stane się dumną posiadaczką małego ON. więc pewnie będę często was nękać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pokolej.
U 10 tygodniowego szczeniaczka..jeśli podstawa ucha stoi prawidłowo to uszy o ile są normalnej wielkości i budowy to stana w pużniejszym wieku,mogą byc jednak miękkie.
Co do 10 miesiecznego psa,to jeśli nawet stojące uszka w tym wieku są aż tak miękkie to najprawdopodobniej miękkie juz zostaną.

Link to comment
Share on other sites

a najlepszy numer to przezylam ostatnio u gronka ze szkolenia ktoremu ucho podklejane stanelo w wieku roku.a ja chite olalam:placz: .moglam byc bardziej wytrwala:roll: .tyle ze ja nie mam przekonania co do stawiania uszu.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...
  • 5 months later...

Cześć wszystkim! 

Mam podobny problem, mam owczarka niemieckiego w wieku 8 miesięcy. Jedno uszko mu stoi pięknie, a drugie wisi sobie beztrosko. Myślałam, że pójdę do weta i zrobi mu badania krwi, ale on powiedział, że to nie ma sensu i tyle...Proszę Was o porade czy mam się bać czy cierpliwie czekać??

Pozdrawiam cieplutko;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...