Jump to content
Dogomania

Uszy Owczarka Niemieckiego


Idol

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W dniu przyjazdu (11 tygodni) Ksieciunio mial takie uszy

[img]http://www.dimico.cyberdusk.pl/images/bols/2x.JPG[/img]

A kilka dni pozniej takie

[img]http://www.dimico.cyberdusk.pl/images/bols/4x.JPG[/img]

[img]http://www.dimico.cyberdusk.pl/images/bols/7x.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ale kochany pychol na fotce.
Ja mojej jedzonko gotuję razem z łapami z kurczaka lub takimi stawami z indyka,ktore bardzo lubi obgryzać,kiedyś przez przypadek odkryłam jaka galaretka zrobiła się z wody w której odgotowywałam te łapy.
Witaminki co dzień obowiązkowo.Uchole sterczą fajnie ,chociaz bałam się czy w trakcie wymiany zębów nie oklapną.
Przeważnie z komentarzy obcych osób słyszę właśnie jakie ma super uszy(według mnie wygląda jak nietoperz długowłosy),ale mi najbardziej podoba się u onków kręcenie zadkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']hmmm.mnie krecenie zadkiem przeraza bo kreca zadkiem psy chodzace inochodem albo dysplastyki.albo jedno i drugie.ale pewnie piszemy o innym kreceniu:cool1:[/quote]

No może nie jest to tylko kręcenie zadkiem ale jak popatrzę na inne rasy psów to to co jest nad umocowaniem ogona :pim tak sie fajnie nie porusza przy każdym kroku.Mam nadzieję ,że u prawie 5miesięcznej panienki nie jest to objaw dysplazji ,nie mam też pojęcia jak rozpoznać ten inochód-czy to jest jakaś wada?
Ale napewno zgodze się z opinią którejś dziewczyny,że onki są jakieś długie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielona28']Mam nadzieję ,że u prawie 5miesięcznej panienki nie jest to objaw dysplazji ,nie mam też pojęcia jak rozpoznać ten inochód-czy to jest jakaś wada?
[/QUOTE]

Inochodem chodzą np. wielbłądy:lol: polega to na unoszeniu jednocześnie obu kończyn z jednej strony ciała, np. lewej przedniej i tylnej, a następnie prawej przedniej i prawej tylnej.:lol: i wtedy się dupskiem kręci :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielona28']No może nie jest to tylko kręcenie zadkiem ale jak popatrzę na inne rasy psów to to co jest nad umocowaniem ogona :pim tak sie fajnie nie porusza przy każdym kroku.Mam nadzieję ,że u prawie 5miesięcznej panienki nie jest to objaw dysplazji ,nie mam też pojęcia jak rozpoznać ten inochód-czy to jest jakaś wada?
Ale napewno zgodze się z opinią którejś dziewczyny,że onki są jakieś długie.[/quote]onki nie sa dlugie.jak onek jest dlugi,niezwiazany to to jest wada.chyba jak w kazdej rasie niezwiazane ledzwia sa wada.inochod jest zdecydowana wada.onki poruszaja sie diagonalnym klusem.jesli onek chodzi inochodem to jest cos nie tak.jest to jednak wada chodu nie psa jako psa.pies jest zawsze kochany a nasz do tego najpiekniejszy:cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

no nie sa.dlugi pies to okreslenie budowy.dlugi pies=niezwiazany pies.dlugi w partii ledzwiowej.tak jak dlugi kon.a w ktorej czesci ciala onek jest dlugi?w klebie i zadzie.jesli mowimy o klodzie oczywiscie tzn.cholera ten zargon jezdziecki...ekhem...tj.jesli mowimy o tulowiu.onki sa wpisane w prostokat[110 %wys w klebie]ale nie moga byc dlugie.ja nie wiem moze ja to juz dziiiwna sie robie ale zawsze precyzja ponad wszystko.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze zielonej chodzilo o dlugie=wpisane w prostokat. Ja wiem o czym ty mowisz, ale wez czasami pod uwage, ze nie kazdy posluguje sie fachowym jezykiem :eviltong: Chociaz mi tez nie zadko zdarza sie tlumaczyc komus cos weterynaryjnego, w sposob malo zrozumialy :oops:

Link to comment
Share on other sites

tez pisalam ze ja mam zboczenie....:cool3: :evil_lol: .wiem ze zielonej chodzilo o prostokat lae jeszcze ktos przeczyta i pomysli ze onki sa dlugie:roll: a mitow na temat onkow to juz wystarczy:shake: i dlatego tak reaguje no i ja z tym swoim ordungiem to juz mam przerabane w glowie:oops: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']onki nie sa dlugie.jak onek jest dlugi,niezwiazany to to jest wada.chyba jak w kazdej rasie niezwiazane ledzwia sa wada.inochod jest zdecydowana wada.onki poruszaja sie diagonalnym klusem.jesli onek chodzi inochodem to jest cos nie tak.jest to jednak wada chodu nie psa jako psa.pies jest zawsze kochany a nasz do tego najpiekniejszy:cool3: :lol:[/quote]


O matko ,ale namieszałam.Specjalnie oglądałam czy chodzi jak wielbłąd,ale naszczęście nie.Faktycznie jej budowę moge porównać do prostokąta ,do kwadratu za chiny się nie zmieści.
Z tym kręceniem tyłkiem to chodzi mi o to,że porównując jej sposób chodzenia z mieszańcem ,z którym się często razem bawią,to ona idzie troszkę podobnie do pływania ryby(jakby lekko faluje),natomiast drugi piesek trzyma raczej prosto ,sztywno,głowę z tyłem.
Gdzieś nawet widziałam w ogłoszeniu dotyczącym sprzedazy szczeniaka,że jako zaleta(chyba)było napisane,że ma krótki tułów.Moja chyba takiego nie ma,nie wiem ile powinna mieć w centymetrach ,ale nawet gdyby była ponadwymiarowa to i tak dla mnie jest najkochańsza.Nie biorąc pod uwagę tych ukradzionych dzisiaj trzech kotlecików schabowych:mad:ale to jest tak jak się zostawia psa pod opieką małżonka,zdziwionego,że ta spokojna Ninka jest do tego zdolna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']No to swoją drogą:diabloti: ale pokraczna trochę jest nie?:eviltong:[/quote]
no i tak chita bardziej:eviltong: .ma swoj urok szirka jednak:mama mama znalazlam oooopooone mama mama no co jest sama mam ja taszczyc oszsz ty wredna opono wrrrr mamaaaaa maamaaaa no wez i poomoz troche gdzie leziesz....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...