Jump to content
Dogomania

BAJA & co.


engelina_88

Recommended Posts

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9779/img8391ur.jpg[/IMG]

Nie kojarzę, a szkoda, bo lubię łazić. Długo łazić. Zwłaszcza ta za schronem mnie ciekawi, bo mogłabym tam zabrać któregoś ze schroniskowców. Masz pretekst dobry, żeby przyjechać i mi pokazać :) mój aparat, choć do najgorszych nie należy tez nie ma dobrego fotografa, tym bardziej musisz nas odwiedzić ;)

A na spacerze spotkałyśmy Oskara, którego pancia mało się nie pomyliła i nie zabrała mi Bajki

[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2536/img8439k.jpg[/IMG]

[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/909/img8443z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może Oskar to jej braciszek? ;)

Chętnie pokażę te miejsca. Ja je lubię, tylko nie lubię chodzić tam sama. Braliśmy tam zawsze psy schroniskowe, ale to długi spacer, więc zdążaliśmy tylko jedną grupką obrócić. Na krótsze spacery chodzilismy do parku miejskiego.

Link to comment
Share on other sites

Jesli braciszek, to chyba z pierwszego miotu jej mamusi, bo to już dziesięciolatek ;) Może dziadek.. albo pradziadek. Bądź co bądź Bajka to do niego szczyl i gówniarz.

Jak będziesz w Kaliszu to koniecznie daj mi znać.
Ja z psiakami ze shronu chadzam na pola za szkołą `9, albo do mnie na pola. Jak mam jakiegos bardziej wystraszonego to ograniczamy się do warszawskiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Nie, za parkiem miejskim akurat nie tęsknię. Ale jest kilka miejsc, które bardzo chciałabym odwiedzić. Niestety zimą może być ciężko po tych terenach przebrnąć. Piękna jest trasa za schroniskiem tuż przy skraju lasu i dalej w stronę Opatówka/Tłokini. Albo za Carrefourem aż do Kościelnej Wsi. Tylko to takie trasy na dłuższą wycieczkę, ale bardzo bardzo je lubię.[/QUOTE]

Oooo, ja jestem chętna na zwiedzanie nowej trasy, bo powoli mi się już pomysły kończą. Chętnie zwiedzę tereny za schroniskiem, bo tam nas jeszcze nie było:evil_lol:. Natomiast co do trasy za carrefourem, to faktycznie jest super, ale na spacery w twarzystwie - my czasem spacerujemy tamtędy ze znajomą haszczanką, bo samemu to trochę nieswojo.. Ale fakt - to jest trasa na dłuższą wyprawę - jakieś 2, godziny schodzi.


[quote name='Bonsai']Dam znać. :) Na pewno też odwiedzę schronisko. Umówiłam się też wstępnie z Anetą S. i może Czekunia dołączy?

A będę w pierwszym lub w drugim tygodniu lutego. ;)[/QUOTE]


Dołączam na pewno!!:multi: Tym bardziej, że od środy zapowiadają odwilż i ocieplenie, więc trzeba to wykorzystać. Mam tylko nadzieję, że Sajan z Piegiem się polubią:oops:. Wiem od Anetki, że Pieg jest bezkonfliktowy, mój Sajan z jej psiakami się dogaduje, więc myślę, że będzie Ok.
No i tą piękną bajeczną;) musimy poznać osobiście!!
Jest śliczna, więc więcej "rozwianych" fotek prosimy!

Link to comment
Share on other sites

No witamy, witamy :) To, że śliczna to widać, ale tylko ja wiem jaki z niej diaboł ;) Ciekawa jestem bardzo jak zareaguje na Sajana i Piega... Na inne psy albo nie reaguje wcale, albo się kuli, albo lata dookoła jak to widać na fotkach z Oskarem. Tak więc, dziewczęta, szykujcie się na bajkowe zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

To fajnie Czekunia. :) Piegus nie wchodzi w konflikty, gdy nie ma takiej konieczności. Jedynie warczy i odstrasza, gdy trafi się jakiś straszny natręt (włażący na plecy i głowę, próbujący kopulować - taki zero kultury, wtedy pokazuje co o tym wszystkim sądzi). Z psiakami Anety dogadał się doskonale, nawet się z nimi bawił, a to naprawdę musi się trafić jakiś pies, by mojemu chciało się bawić. :)
A teraz wracam dalej spać - po egzaminie padłam jak mucha, teraz sie obudziłam z przerażeniem, że psy na spacerze ostatnio były 9 rano!!! Ale Aniołki chyba widziały, że jestem padnięta i jedynie się do mnie przytuliły.

Link to comment
Share on other sites

Heheh, w sumie to na Tyniec też nie mam daleko. W końcu jest Szlak Bursztynowy.
Dołączę na pewno, ale czekam jeszcze na informację od Anetki - może zabierzemy się razem.
A jeśli ona będzie chciała też spacerować od 15tej, to ja najwyżej się spóźnię.
Mam nadzieję, że w razie czego nie będziecie uciekać po godzinie:D

Link to comment
Share on other sites

[B]Bonsai, Czekunia[/B] bardzo się cieszę, że mogłyśmy się poznać :) Zarówno wczoraj i dzisiaj Bajka bawiła się świetnie i aż miło się patrzy na tego zmęczonego, uśmiechniętego pychola :) Dziękujemy :)
[B]Bonsai[/B] musisz częściej przyjeżdżać do Kaliszewa. Piegus to rzeczywiście aniołek (choć pokazał różki) i wcale Ci się nie dziwię, że tak mocno go pokochałaś :) Czekam na zdjęcia i kolejny wspólny spacer :) Wygłaskaj koniecznie Piega ode mnie. Dzięki za wszystko i trzymajcie się oboje!
Asia, widzimy się w weekend! Sajan jest fantastycznym kompanem dla mojego biegacza :evil_lol: Cieszę się, że się poznałyśmy, no i że poznałam Anetę. Mamy swoje telefony, bądźmy w kontakcie ;)

Pozdrawiamy z Bajeczką cieplutko zarówno Was jak i Piega, Sajana, Oskara, Reksę i Juniorka- wszystkich razem i każdego osobno.

[IMG]http://images35.fotosik.pl/423/042b9521a99a94e3med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/589/a459a8736993eeaamed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hej!!
Nam również było miło Was spotkać i poznać:multi:
Szkoda tylko, że Piegus nie polubił Sajana...
Może jeszcze kiedyś się do nas przekona:eviltong:
Spacerek się udał w 100%, a Baja cudna no i wulkan energii.
Nie możemy się już z Sajciem doczekać sobotniej wyprawy:razz:, na pewno po takich harcach Sajan będzie spał do wieczora.
Jesteśmy w kontakcie! Głaski dla Bajecznej i pozdrowienia dla Ciebie:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...