Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurczę, ja mogę poprosić tatęnabank (może się zgodzi ;-)), żeby podskoczył i przywiózł sunię do Łowicza, ale na jazdę do W-wy w najbliższym czasie nie ma szans. A może państwo zamiast za bilet PKP mogliby zapłacić za transport i ktoś by podskoczył do nas po nią?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Kurczę, ja mogę poprosić tatęnabank (może się zgodzi ;-)), żeby podskoczył i przywiózł sunię do Łowicza, ale na jazdę do W-wy w najbliższym czasie nie ma szans. A może państwo zamiast za bilet PKP mogliby zapłacić za transport i ktoś by podskoczył do nas po nią?[/QUOTE]

Jak zapłacą za transport to "ktoś" podskoczy ;) Madallena, piszesz się na wycieczkę? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Jak zapłacą za transport to "ktoś" podskoczy ;) Madallena, piszesz się na wycieczkę? ;)[/QUOTE]

ha ha ha :-D

tylko od razu mówię, ze to nie będzie jutro, środa, czwartek wchodzi w grę, jutro tata będzie jeździł z Farą na kąpiel i nazad

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']ha ha ha :-D

tylko od razu mówię, ze to nie będzie jutro, środa, czwartek wchodzi w grę, jutro tata będzie jeździł z Farą na kąpiel i nazad[/QUOTE]

Jutro i środa u mnie też nie wchodzi w grę, ale czwartek ok ;) Tylko muszę jakieś towarzystwo na drogę skombinować, żeby miał kto miziać Renię na trasie ;) Madallena, no weeeez...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Z pierwszej stronki- CZARNA SONIA. WIKI. Ktora z nich jeszcze jest> Nie wchodzilam na dalsze strony watku...[/QUOTE]

I Czarna Sonia i Wiki są jeszcze w przytulisku.
W tym że Czarna Sonia chyba nie jest do adopcji, ostatnio rozmawiałam z P. Zosią - pracownicą i powiedziała mi że suńka jest jej i nikomu Soni nie odda.
Sonia omal nie straciła życia przy sterylizacji, bo rozgryzła sobie szwy i wszystko wyleciało na wierzch... Cudem ją uratowali.
Nie wiem, pewnie P. Zosia - kierowniczka by ją wydała.
Wiki jest nieufna, ale nie dzika, po prostu woli nie zbliżać się do obcych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']I Czarna Sonia i Wiki są jeszcze w przytulisku.
W tym że Czarna Sonia chyba nie jest do adopcji, ostatnio rozmawiałam z P. Zosią - pracownicą i powiedziała mi że suńka jest jej i nikomu Soni nie odda.
Sonia omal nie straciła życia przy sterylizacji, bo rozgryzła sobie szwy i wszystko wyleciało na wierzch... Cudem ją uratowali.
Nie wiem, pewnie P. Zosia - kierowniczka by ją wydała.
Wiki jest nieufna, ale nie dzika, po prostu woli nie zbliżać się do obcych.[/QUOTE]
A obie sa mlode raczej? I niewilkie? Czy na pewno CZARNA SONIA nie jest juz do adopcji? Wasnie chodzi mi o takiego psiaka w takim typie jak Sonia-wyglad i charakterek.

Link to comment
Share on other sites

Niebieska713, dowiedziałam się już, Czarna Sonia nie jest do adopcji. To osobisty psiak P. Zosi, pracownicy, tyle że mieszka w przytulisku.
Więc zostaje Wiki.

W przytulisku jest nowa sunia, podobna do Pchełki. Nie mam zdjęć na razie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']O, to mnie zaciekawiłaś :) Pani Baranska Ci mowiła?[/QUOTE]

Nie, nie kierowniczka, ale pracownica jak raz z nią rozmawiałam, teraz jeszcze się upewniłam i napisałam do Kasi z Głowna która wszystko wie na temat każdego psiaka i potwierdziła że Sonia nie jest do adopcji.
W sumie to szkoda, bo jest mała i fajna i pewnie szybko znalazłaby jakiś DS, ale ona jest bardzo przywiązana, jak p. Zosia pracownica coś do niej powie to Sonia już się cieszy i merda ogonkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...