Jump to content
Dogomania

KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!


Madallena

Recommended Posts

Oj cioteczki. Przypisujecie jej ludzkie cechy:-)
A to zwykły pies:-)który korzysta jak ma okazję:-)
Tak jak Teresa korzysta. Ukradła i szybko zjadła pół kajzerki z białym serem,
z talerza pozostawionego na łóżku przez moje dziecko.
Tylko okruchy zostały na narzucie..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Recydywa :-D Była w więzieniu, to nauczyła się, jak żyć, żeby przetrwać, a poza tym miała kontakt z Hyźkiem (pies po przejściach specjalizujący się w złodziejstwie) i pewnie jeszcze ją podszkolił. Madallena musisz popracować nad sytemem resocjalizacji w Twoim ośrodku, bo chyba przestał działać :-D :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

A SISI nadal bez nowego domku?
Oj taka ślicznota i nadal nic....
A myślałam, że jak tu po weekendzie zaglądne, to chociaż jakaś fajna wiadomość będzie od rana a tu nic... a przydało by mi się coś na poprawę nastroju...

Link to comment
Share on other sites

Pani mieszka niedaleko. Goclaw
Jest chwile po 60, pracuje 3 godziny dziennie.
Miala psa, 9 lat, przybleda. Uspia go przed swietami, mial cukrzyce, problemy z sercem i costam jeszcze.
Mieszka sama. Ma dwie corki i wnuczki.
W rodzinie jest 1,5 roczna koker spanielka, ktora w czerwcu idzie na sterylke. (sami z siebie jej robia).

Pani pracuje na kuchni jakiejs, poprzedni pies byl spasiony :p

Byli dzisiaj ogladac Sisi, przyjechala ona, synowa i wnuczka. Sisi nie podeszla do Panci, tylko do wnusi :p

Bardzo sie spodobala, probowaly ja przekonac smakolykami, ale nie chciala podejsc, jak reka byla pusta.

Co Wy na to?

Jutro robie przedadopcyjna... sama nie wiem... :p

Link to comment
Share on other sites

60 z małym hakiem to chyba nie najgorzej.
Tylko mnie Sisi pasuje do młodszych ludzi, z dzieckiem.
Ale kobitka sprawna, na spacerki będzie pomykać, wnusia będzie czasem towarzyszyła babci, będzie dobrze.
Madallena chyba wyczujesz jutro intuicją....
To Sisi przekupna jest, paskudny charakter:-)

Link to comment
Share on other sites

Pies w łóżku to podstawa, haha, a jeszcze w łóżku dziecięcym:lol:
Uśmiałam się:lol:
Jakbym to usłyszała 5 lat temu to bym się nie zgodziła, 14 lat miałam miłość mojego życia, ze schroniska, która nigdy nie weszła do łóżka, nawet nie wykazywała chęci, czasem w fotelu spała a i tylko wtedy gdy w domu nikogo nie było. Taki to był pies. Jak ją wzięłam do łóżka a raczej na łóżko na narzutę, to biegunki z nerw dostała. Szlachetność w wielkim wydaniu....

I w związku z tym zawsze uważałam, że miejscem dla psa na pewno nie jest łóżko.
Normalnie na myśl o psie w łóżku, czułam wstręt.

A teraz? Oczywiście, że pies powinien spać w łóżku, w pościeli, z łapami co to chodzą po brudnym dworzu, z dupskiem i narządami dotykającymi pościeli, poduszki.
A jeszcze jak w łóżku robi sobie toaletę, myje pysiaczek, liże to i owo to wprost czuję się szczęśliwa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sisi nigdzie nie pojechala :) Jest u mnie. (Pani dostała wątek Mikropsiakow)

A dlaczego?
Po pierwsze uslyszalam dzisiaj przez telefon jakies zawachanie...a moze szczeniak. Wiec powiedzialam, ze jak nie to nie :p
Pani chciala szczeniaka i to malutkiego. wybilam jej to z glowy. Mam nadzieje, ze wybierze cos z watku mikropsiakow. Poszukam jej kogos spokojnego, kanapowca.
Przerazila ja troche zywotnosc Sisi (naciskalam na to, ze Sisi MUSI sie wybiegac i wracac do domu z wywieszonym jezorem , Nana niezle ja rozkrecila :p ) wytlumaczlam, ze szczeniak tym bardziej, dlatego dostala mikropsiaki.

Moze to i dobrze, ze nie pojechala :D cos mi sie nie podobalo. Poza tym Sisi do nich nie podeszla, czyli wcale nie chciala do nich jechac :p

Sisi, ja wiem ze TEN domek gdziestam na Ciebie czeka!

Halo! rodzice mojej sasiadki! (czytaja watek Sisi ;) ) SISI CZEKA NA WAS! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']czyli Sisi nadal na tymczasie.
to apelujemy do rodziców sąsiadki Madalleny - zastanówcie się nad SISI, to prześliczna sunia, jesteście chętni? :)[/QUOTE]

no właśnie :D
takie cudo, to brać i o nic nie pytać :)

Link to comment
Share on other sites

No i doopa.
Rodzicom sasiadki Sisi tez nie oddam, a szkoda:(
Zaplanowali sobie chyba ze 4ry miesiace w przod a plany nie uwzgledaniaja psa :(
Sisi nawet dzisiaj u nich byla, na troche sie rozstalysmy. Powidzmy, ze chwile zajela jej aklimatyzacja, nie byla speszona, nie bala sie. Paroweczki zrobily swoje :p

No ale niestety...nie tym razem. Ale po wakacjach? kurna, nie odpuszcze im :D

Sisi dalej szuka domu... a niech szuka, u mnie moze siedziec :p

Fotki popstrykam jutro i wstawie, postaram sie oczywiscie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...