Jump to content
Dogomania

Kremcia w NOWYM DOMU ! ;)


Tia

Recommended Posts

Witajcie,

pamiętam jak dziś jak w lipcu zawoziłam Kremcię do Mrówy - była miłym, ale zagubionym psiakiem, zboku obserwowałam wątek, a teraz oficjalnie mogę przełożyć Kremcie na stronie Azorka do grupy szczęśliwców, czyli psiaków, który dostały kolejną szansę na nowe życie - ten tydzień był mega udany, z naszego schroniska zostało adoptowanych razem z Kremcią 5 psów!!!! niestety ciut więcej zostało dostarczonych, ale najważniejsze, że tym kilku się udało.
W imieniu azorkowych wolontariuszek dziękujemy za opiekę nad Kremcią i pomoc w jej nowym starcie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Madzik34']Witajcie,

pamiętam jak dziś jak w lipcu zawoziłam Kremcię do Mrówy - była miłym, ale zagubionym psiakiem, zboku obserwowałam wątek, a teraz oficjalnie mogę przełożyć Kremcie na stronie Azorka do grupy szczęśliwców, czyli psiaków, który dostały kolejną szansę na nowe życie - ten tydzień był mega udany, z naszego schroniska zostało adoptowanych razem z Kremcią 5 psów!!!! niestety ciut więcej zostało dostarczonych, ale najważniejsze, że tym kilku się udało.
W imieniu azorkowych wolontariuszek dziękujemy za opiekę nad Kremcią i pomoc w jej nowym starcie.[/QUOTE]

Też mam Waszego psiaka od półtora roku i jestem przeszczęśliwa z moim śleputem, nie zamieniłabym Ediego, za nic w świecie i za żadną kasę.Bardzo cieszę się szczęściem Kremci, kibicowałam jej i troszkę pomagałam finansowo.Powodzenia Kremciu i dbaj o swojego Adasia.Oby więcej takich Adasiów było, bo byłoby więcej takich spełnionych piesków.Kremcia ma sporo pieniążków, więc, jeżeli się zgodzicie, to ja wspomogę moją listopadową 20stką innego, ślepego psa, wręcz klona mojego Edaska.

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny za ciepłe słowa :)

a ja wczoraj spotkałam Kremcię na spacerku wieczornym (przypadkiem na siebie wpadłyśmy z Agą ) i proces nauki spana na łóżku zakończony powodzeniem :) Krema chrapie już na łóżku, jak nikogo nie ma w domu to chrapie z kapciami Adasia :) jeździ windą bez problemu - przeszczęśliwa. generalnie nie ten sam pies. u nas odżyła ale to jak ona teraz reaguje to jest szok! uchachana od ucha do ucha, podskoki, wygłupy, kita w górze :) potrzeba jej było domu dla jedynaczki :) Aga jest również przeszczęśliwa a o Adasiu wspominać nie muszę chyba ;)

z pisaniem na forum przez Agę będzie problem, bo dziewczyna zabiegana strasznie jest, ale może się uda z czasem, a jak nie to ja będę podsyłała informację i zdjęcia :)

ps. Syla - dobrze pamiętam Edzia i cieszę się, że ma tak fantastycznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Jejku, suuuuperaśna wiadomość. Tak się cieszę, że Kremci się udało. Dzięki Mrówa za opiekę nad nią. Do mojej deklaracji dorzucę 10 zł i razem będzie 40 zł/miesiąc. Podzielcie to na Szarika i na Rafika. Po 20 zł. Proszę tylko o numery kont. Do kogo słać pieniądze?[/QUOTE]

na wątku Rafika nika28 poda ci dane do wpłaty :)

Link to comment
Share on other sites

To co dziewczyny? Zgadzacie się, żeby podzielić kasę między Rafika i Szarika?

Mam jeszcze taką propozycję, żeby 50 zł wpłacić na Skarpetę im. Talcott, która wspomogła Kremcię jak ta nie była jeszcze taka bogata ;)

Więc tak... Jest 716 zł.

50 zł Skarpeta im. Talcott
333 zł Rafik
333 zł Szarik

OK? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']To co dziewczyny? Zgadzacie się, żeby podzielić kasę między Rafika i Szarika?

Mam jeszcze taką propozycję, żeby 50 zł wpłacić na Skarpetę im. Talcott, która wspomogła Kremcię jak ta nie była jeszcze taka bogata ;)

Więc tak... Jest 716 zł.

50 zł Skarpeta im. Talcott
333 zł Rafik
333 zł Szarik

OK? :)[/QUOTE]

dalej cioteczki wypowiadać się :) ja również jestem za :)

Link to comment
Share on other sites

Kolejne nasze azorkowe dziecko znalazło swoje szczęście :) . Bardzo się cieszę :) . Kremóweczko , dużo , dużo szczęścia w nowym , lepszym życiu :):):) .

I muszę zapytać o kwestie formalne czyli o umowę adopcyjną . Coś mi tam gdzieś przemknęło , że została podpisana , ale chciałabym się upewnić czy została wysłana na adres schroniska czy ktoś ma ją odebrać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']To co dziewczyny? Zgadzacie się, żeby podzielić kasę między Rafika i Szarika?

Mam jeszcze taką propozycję, żeby 50 zł wpłacić na Skarpetę im. Talcott, która wspomogła Kremcię jak ta nie była jeszcze taka bogata ;)

Więc tak... Jest 716 zł.

50 zł Skarpeta im. Talcott
333 zł Rafik
333 zł Szarik

OK? :)[/QUOTE]

To skoro nie ma sprzeciwu to idę głosić dobrą nowinę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']To skoro nie ma sprzeciwu to idę głosić dobrą nowinę :)[/QUOTE]

To ja zapisuje tak w rozliczeniach Kremci , żeby była jasność co do funduszy.
magda222 ja zapisane miałam jeszcze na pierwszej, że zostało 50zł za badania, za które zapłaciło schronisko i nie wiem co z tym...?


:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']dzięki dziewczyny za ciepłe słowa :)

a ja wczoraj spotkałam Kremcię na spacerku wieczornym (przypadkiem na siebie wpadłyśmy z Agą ) i proces nauki spana na łóżku zakończony powodzeniem :) Krema chrapie już na łóżku, jak nikogo nie ma w domu to chrapie z kapciami Adasia :) jeździ windą bez problemu - przeszczęśliwa. generalnie nie ten sam pies. u nas odżyła ale to jak ona teraz reaguje to jest szok! uchachana od ucha do ucha, podskoki, wygłupy, kita w górze :) potrzeba jej było domu dla jedynaczki :) Aga jest również przeszczęśliwa a o Adasiu wspominać nie muszę chyba ;)

z pisaniem na forum przez Agę będzie problem, bo dziewczyna zabiegana strasznie jest, ale może się uda z czasem, a jak nie to ja będę podsyłała informację i zdjęcia :)

ps. Syla - dobrze pamiętam Edzia i cieszę się, że ma tak fantastycznie :)[/QUOTE]

O ludzie, nareszcie można przeczytać tą szczęśliwą wiadomość! Tyle na nią czekaliśmy! Tak tak tak!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']To ja zapisuje tak w rozliczeniach Kremci , żeby była jasność co do funduszy.
magda222 ja zapisane miałam jeszcze na pierwszej, że zostało 50zł za badania, za które zapłaciło schronisko i nie wiem co z tym...?


:)[/QUOTE]

Wpłynęło już dawno.
Ujęłam w rozliczeniach.
Zaraz poszukam wstecz.

Link to comment
Share on other sites

Post 1635.
Jutro uzupełnię to rozliczenie.
Teraz wklejam tylko dla sprawdzenia, że zwrot za badania był :)


[quote name='magda222']


[B]AKTUALIZACJA ROZLICZENIA[/B]

[U]WPŁATY JEDNORAZOWE:[/U]

117 zł (z bazarku)
40 zł Syla
20 zł biszat
30 zł magda222
10 zł _Lara
100 zł anula42
20 zł ewu
200 zł anula42
28+48 zł Livka (z bazarku)
100 zł Skarpeta im. Talcott
20 zł Kama (spoza dogo)
5 zł asl
45 zł aresekse
20 zł Nano
30 zł Negra&Anna/bazarek cegiełkowy
10 zł sonek666/bazarek cegiełkowy
60 zł winter7/bazarek cegiełkowy
[COLOR="red"][B]50 zł zwrot za badania (Krecik)[/B][/COLOR]
55 zł JJD/bazarek-masaż
60 zł winter7 /sesja-bazarek/
110,80 zł Nano/bazarek

[U]MAJ:[/U]

biszat 30zł
chi23 10zł
magda222 20zł
ewu 30zł
Syla 20zł
mama cici1977 20 zł
agata51 10 zł

[U]CZERWIEC:[/U]

biszat 50zł
ewu 30zl
chi23 10zł
Lida 30zł
Syla 20 zł
mama cici1977 20 zł
magda222 20 zł
agata51 10 zł

[U]LIPIEC:[/U]

chi23 10zł
Syla 20 zł
TZ Nano 10 zł
mama cici1977 20 zł
ewu 30 zł
magda222 20 zł
Lida 30 zł
winter7 50 zł
agata51 10 zł
biszat 50 zł

[U]SIERPIEŃ:[/U]

chi23 10 zł
biszat 50 zł
ewu 30 zł
Lida 30 zł
magda222 20 zł
TZ Nano 10 zł
Syla 20 zł
agata51 10 zł
cicia1977 20 zł
winter7 50 zł

[U]WRZESIEŃ:[/U]

biszat 50 zł
magda222 20 zł
TZ Nano 10 zł
chi23 10 zł
ewu 30 zł
Lida 30 zł
agata51 10 zł
cicia1977 20 zł
Syla 20 zł
winter7 50 zł

[U]PAŹDZIERNIK:[/U]

cicia1977 20 zł
biszat 50 zł
ewu 30 zł
Lida 30 zł
magda222 20 zł
TZ Nano 10 zł
winter7 50 zł

[U]LISTOPAD:[/U]

winter7 50 zł



------------------------

[U]WYDATKI:[/U]


80 zł leki/leczenie
15 zł ogłoszenia
23 zł badania/piesia/
350 zł DT/mrówa/lipiec
350 zł DT/sierpień
15 zł wizyta u weta
350 zł DT/wrzesień
30 zł odrobaczenie
7 zł ogłoszenia
15,85 zł ogłoszenie "DZ"
350 zł DT/październik
7 zł ogłoszenia

[B][U]SALDO: 875,95 ZŁ[/U][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']aaaaa to na adres schroniska wysłać ? nie wiedziałam i włożyłam do segregatora z wszystkimi umowami adopcyjnymi ;) a kpie czy orginał wysłać ?[/QUOTE]
Mrówa , jaką Ty masz umowę adopcyjną ? To musi być nasza schroniskowa umowa , z naszą numeracją i podpisem kierowniczki . Możesz mi podać maila do Pani ? Dam kierowniczce i ona to już poprowadzi dalej właściwie .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Kremcia ma domek. Poznałam osobiście p. Agnieszkę podczas mojej wizyty w Poznaniu i uważam, że Kremcia świetnie trafiła. Oby dalej wszystko się układało. A Adaś jest genialnym dzieciakiem. Szkoda że nie mam paręnaście lat mniej... :P

Link to comment
Share on other sites

[U][B]AKTUALIZACJA ROZLICZENIA[/B][/U]

[B]WPŁATY JEDNORAZOWE:[/B]

117 zł (z bazarku)
40 zł Syla
20 zł biszat
30 zł magda222
10 zł _Lara
100 zł anula42
20 zł ewu
200 zł anula42
28+48 zł Livka (z bazarku)
100 zł Skarpeta im. Talcott
20 zł Kama (spoza dogo)
5 zł asl
45 zł aresekse
20 zł Nano
30 zł Negra&Anna/bazarek cegiełkowy
10 zł sonek666/bazarek cegiełkowy
60 zł winter7/bazarek cegiełkowy
50 zł zwrot za badania (Krecik)
55 zł JJD/bazarek-masaż
60 zł winter7 /sesja-bazarek/
110,80 zł Nano/bazarek

[B]MAJ:[/B]

biszat 30zł
chi23 10zł
magda222 20zł
ewu 30zł
Syla 20zł
mama cici1977 20 zł
agata51 10 zł

[B]CZERWIEC:[/B]

biszat 50zł
ewu 30zl
chi23 10zł
Lida 30zł
Syla 20 zł
mama cici1977 20 zł
magda222 20 zł
agata51 10 zł

[B]LIPIEC:[/B]

chi23 10zł
Syla 20 zł
TZ Nano 10 zł
mama cici1977 20 zł
ewu 30 zł
magda222 20 zł
Lida 30 zł
winter7 50 zł
agata51 10 zł
biszat 50 zł

[B]SIERPIEŃ:[/B]

chi23 10 zł
biszat 50 zł
ewu 30 zł
Lida 30 zł
magda222 20 zł
TZ Nano 10 zł
Syla 20 zł
agata51 10 zł
cicia1977 20 zł
winter7 50 zł

[B]WRZESIEŃ:[/B]

biszat 50 zł
magda222 20 zł
TZ Nano 10 zł
chi23 10 zł
ewu 30 zł
Lida 30 zł
agata51 10 zł
cicia1977 20 zł
Syla 20 zł
winter7 50 zł

[B]PAŹDZIERNIK:
[/B]
cicia1977 20 zł
biszat 50 zł
ewu 30 zł
Lida 30 zł
magda222 20 zł
TZ Nano 10 zł
winter7 50 zł
chi23 10 zł
agata51 10 zł
Syla 20 zł

[B]LISTOPAD:[/B]

winter7 50 zł
biszat 50 zł
ewu 30 zł
Lida 30 zł
magda222 20 zł
TZ Nano 10 zł
agata51 10 zł



------------------------

[B]WYDATKI:[/B]


80 zł leki/leczenie
15 zł ogłoszenia
23 zł badania/piesia/
350 zł DT/mrówa/lipiec
350 zł DT/sierpień
15 zł wizyta u weta
350 zł DT/wrzesień
30 zł odrobaczenie
7 zł ogłoszenia
15,85 zł ogłoszenie "DZ"
350 zł DT/październik
7 zł ogłoszenia
350 zł DT/listopad

[B][U]SALDO: 715,95 ZŁ[/U][/B]


333 zł przelałam na konto Rufiego.
333 zł przelałam na konto Szarika.
50 zł przelałam na konto Talcottowej Skarpety.

[B][SIZE="4"]Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję !!![/SIZE][/B] :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam ślicznie :)

W imieniu naszego podopiecznego Szarika [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192405-Szarik-kiedy%C5%9B-melina-teraz-u-Lilu.BRAK-kasy-co-b%C4%99dzie-z-Szarikiem-POMOCY%21"]http://www.dogomania.pl/threads/192405-Szarik-kiedy%C5%9B-melina-teraz-u-Lilu.BRAK-kasy-co-b%C4%99dzie-z-Szarikiem-POMOCY![/URL], chciałam bardzo serdecznie podziękować za spadek po Kremci :)
Właśnie na konto Szarika wpłynęło 333 zł ;)

Ślicznie dziękujemy - to dla nas ogromna pomoc :)

Dziękujemy :)

[IMG]http://www.zielonyzakatek.com/cdn-i/FfKy6/557/jpg/b/800/640[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...