Jump to content
Dogomania

Nitra-CACIB, 3-4.06.2006


Alojzyna

Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='kivik']A czy wybieralby sie ktos ze slaska? Moge wziac moj maly samochodzik i miejsce by sie znalazlo?[/QUOTE]

Czesc.Ja jestem ze Slaska i rozwazam wystawe (jak miemam to nie halowka ? Mamy do nich pewna awersje).Pytanie w ktory dzien sie wybierasz i jakie towarzystwo by Ci odpowiadalo ? Bo nie wiem czy bysmy spelniali Twoje warunki :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Czesc.Ja jestem ze Slaska i rozwazam wystawe (jak miemam to nie halowka ? Mamy do nich pewna awersje).Pytanie w ktory dzien sie wybierasz i jakie towarzystwo by Ci odpowiadalo ? Bo nie wiem czy bysmy spelniali Twoje warunki :cool1:[/quote]
Cześc,
Chyba nie halówka, bo to juz cieplo. Na miedzynarodowa jechalabym w sobote, a w niedziele jest klubowka jamnikow. Jak sie dowiem, kto sedziuje, to tez ja planuje.
Jak nie masz dogow, to nie ma problemu. One by sie po prostu chyba nie zmiescily:lol:

Link to comment
Share on other sites

Czesc.
Nie,nie mam dogow,mam...charta irlandzkiego :lol: Jednak chlopak wcale nie jest super wymagajacy,bo jest zmuszony podrozowac ze mna golfem i jakos sie trzyma (Odkad wyjechano nam w tyl vana na stopie,ten nie nadaje sie do uzytku )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Czesc.
Nie,nie mam dogow,mam...charta irlandzkiego :lol: Jednak chlopak wcale nie jest super wymagajacy,bo jest zmuszony podrozowac ze mna golfem i jakos sie trzyma (Odkad wyjechano nam w tyl vana na stopie,ten nie nadaje sie do uzytku )[/quote
Ja mam Mitsubishi Colta, duże to to nie jest. Ale moje są małe, wiec jakos sie zmiesci. A ja mam dziewczyny, wiec nie powinno byc problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik'][quote name='carragan']Czesc.
Nie,nie mam dogow,mam...charta irlandzkiego :lol: Jednak chlopak wcale nie jest super wymagajacy,bo jest zmuszony podrozowac ze mna golfem i jakos sie trzyma (Odkad wyjechano nam w tyl vana na stopie,ten nie nadaje sie do uzytku )[/quote]
Ja mam Mitsubishi Colta, duże to to nie jest. Ale moje są małe, wiec jakos sie zmiesci. A ja mam dziewczyny, wiec nie powinno byc problemu.[/QUOTE]
Grunt,zeby dotrzec.Z racji faktu,ze my sie wystawiamy dopiero w niedziele to zdazy zregenerowac sily i rozprostowac kosci do tego czasu ;)
A male suczki to on uwielbia :loveu: ,bo ma w domu taka jedna mala 8-kilowa towarzyszke :cool1:
BTW.A i wole za wczasu spytac,czy nie bedzie dla Ciebie stanowilo problemu,ze ja nie mam prawa jazdy... :oops:
BTW2.A my to jestesmy wprawdzie nie z Gliwic,ale ze Stolarzowic,tak wiec "rzut beretem" :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']Cześc,
Chyba nie halówka, bo to juz cieplo. Na miedzynarodowa jechalabym w sobote, a w niedziele jest klubowka jamnikow. Jak sie dowiem, kto sedziuje, to tez ja planuje.
Jak nie masz dogow, to nie ma problemu. One by sie po prostu chyba nie zmiescily:lol:[/quote]

Owszem,wystawy w Nitrze są w hali z tym,że większość dużych ras ma ringi na zewnątrz.W ub.roku byliśmy 2x.Latem i jesienią.Dzień wcześniej (w piątek) jest wyst. w Senecu tuż obok Nitry,tak,że za 1 wyjazdem można dostać 2xCAC.Rok temu w Senecu wyst zaczęła się w południe,a wieczorem była impreza z dyskoteką i na drugi dzień wszyscy pojechali do Nitry.

Link to comment
Share on other sites

Tłok- zależy w jakiej hali.Do tej pory mieliśmy duże hale mowy nie było o tłoku, nie było duszno, wręcz wchodziło się do hali , bo poza nią upał.Wyjątek - ostatnia tegoroczna Nitra, pastuchy chyba dostały najmniejszą halę i tu wchodziliśmy sobie na głowę także psią.Tu były mniejsze ringi, ale ja nie narzekałam na ich wielkość- mam małego psa.Hałas zależy od powierzchni hali,są hale,że można trochę odejść od ringu i mieć sytuację pod kontrolą( hala z ławkami pionowymi).Nawierzchnia ringowa typowa jak w Słowacji, chodniczek pośrodku, najgorzej w Trencinie).

Link to comment
Share on other sites

Wszystko się zgadza.Tylko co do tłoku, to po halowych wystawach w Polsce to mnie się wydawało baaardzo lużno.Nawierzchnia w tej hali z ławkami pionowymi wydawała mi się bardziej psom przyjazna.Tak czy inaczej trzeba się przed taką wystawą przelecieć z burkiem po jakimś dworcu żeby się na śliskawej nawierzchni nie zbuntował.(szkoda,że po supermarkecie nie można)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warg2003warg']cześć Kivik ja też jestem z Gliwic, I grupa, szetlandy.I co Ty na to, bo ja się cieszę:multi: :cunao:[/quote]

czesc:lol:
o oczywiście, zę się cieszę.. i to jak:lol::lol:
przyznaję, że ja nie mam doświadczenia w zagranicznych wystawach, więc tym bardziej się cieszę, że tu trafiłam, i że mi troszkę pomożecie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Grunt,zeby dotrzec.Z racji faktu,ze my sie wystawiamy dopiero w niedziele to zdazy zregenerowac sily i rozprostowac kosci do tego czasu ;)
A male suczki to on uwielbia :loveu: ,bo ma w domu taka jedna mala 8-kilowa towarzyszke :cool1:
BTW.A i wole za wczasu spytac,czy nie bedzie dla Ciebie stanowilo problemu,ze ja nie mam prawa jazdy... :oops:
BTW2.A my to jestesmy wprawdzie nie z Gliwic,ale ze Stolarzowic,tak wiec "rzut beretem" :cool1:[/quote]

Na zbyt radosne okazywanie uwielbienia, to moje reagują zwykle miną "no weź już się nie wygłupiaj:)" mają już swoje lata i szaleją za piłke, a duża reszta psiego świata, mniej je interesuje, ale kto wie;)
mam nadzieję, że uda się go jakoś upchać wygodnie, bo ja jeszcze 1 osobę bez psa będę zabierac.
A czy mógłby ktoś doradzić o której tam wyjechać, żeby spokojnie trafić na miejsce?

Link to comment
Share on other sites

Kivik,w razie czego jestesmy przyzwyczajeni do wspolnego podrozowania na tylnim siedzeniu (a ja to nawet przyzwyczajona jestem do podrozy w bagazniku :evil_lol: ),tak wiec jakos to przetrwamy.

Co do hali to osobiscie nie przepadamy,a Malec wrecz potrafi sie zbutowac,bo jest wrazliwy na dzwieki i nerwowa atmosfere.Ale skoro przetrwalismy Katowice to przetrwamy i Nitre.Mam nadzieje :lol:
BTW.Kivik,Malec wlasnie uwielbia charakterne kobiety i wydaje mi sie,ze po prostu lubi byc pod pantoflem :gent:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']Juta, a skąd jesteś?[/QUOTE]
Przylanczam sie do pytania :) I dodatkowe pytanie to z jakim czworonogiem jedziesz ?
BTW.A teraz zycze Wam zdrowych i wesolych Swiat i znikam :)
BTW2.Jeszcze apropo zgloszenia.JEsli we wtorek wysle polecony piorytet to czy dojdzie ?

Link to comment
Share on other sites

Tak, aktualna. Nawet już potwierdzona i prawie opłacona:cool3: . Jadę trasą : Lublin - Kielce - Kraków - Banska Bystrica. Mogę zboczyć:roll: ;) po drodze jakoś subtelnie. Koszt - koszt paliwa liczony od miejsca zabrania osoby na ilość jadących osób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']Tak, aktualna. Nawet już potwierdzona i prawie opłacona:cool3: . Jadę trasą : Lublin - Kielce - Kraków - Banska Bystrica. Mogę zboczyć:roll: ;) po drodze jakoś subtelnie. Koszt - koszt paliwa liczony od miejsca zabrania osoby na ilość jadących osób.[/quote]
A najwazniejsze..w jaki dzien jedziesz? bo moje ida w sobote..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...