Jump to content
Dogomania

Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)


robkowa

Recommended Posts

[quote name='Tola']Moze nie pisac w ogloszeniach, ze nie nadaje się do domu z innymi zwierzakami....
To jednak ogranicza szanse na dom...[/QUOT

Poczekajcie jeszcze z tym osadem.Gdybym nie znala "przeszlości"Fiszki twierdziłabym(na podsatawie dotychczasowej obserwacji),ze nadaje się do innych zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fiszka coraz lepiej dogaduje się z pozostałymi zwierzakami.Nie dochodzi do żadnych spięć pomiędzy nimi.Jest niezmordowana w zabawie.Zabaweczki "aportuje"niestrudzenie.Fiszka ma w sobie krew molosa,niestety zle znosi upały.

Link to comment
Share on other sites

Fiszka coraz lepiej dogaduje się z pozostałymi zwierzakami.Nie dochodzi do żadnych spięć pomiędzy nimi.Jest niezmordowana w zabawie.Zabaweczki "aportuje"niestrudzenie.Fiszka ma w sobie krew molosa,niestety zle znosi upały.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Pomyslałam,ze warto zebyscie napisaly do Osy i Kociego Swiata. One w końcu specjalizują się w plaskatych, pewnie sporo domków się do nich zgłasza po takie psiaki, może polecą jakiś domek, albo chociaż wrzucą Fiszkę na swoją stronę fundacyjną...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Pomyslałam,ze warto zebyscie napisaly do Osy i Kociego Swiata. One w końcu specjalizują się w plaskatych, pewnie sporo domków się do nich zgłasza po takie psiaki, może polecą jakiś domek, albo chociaż wrzucą Fiszkę na swoją stronę fundacyjną...[/QUOTE]
Ja już pisałam wcześniej kiedyś, ale to nie możliwe, na stronie mogą umieszczać tylko te psy, które defakto mają, a z domkami jak wszędzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Pomyslałam,ze warto zebyscie napisaly do Osy i Kociego Swiata. One w końcu specjalizują się w plaskatych, pewnie sporo domków się do nich zgłasza po takie psiaki, może polecą jakiś domek, albo chociaż wrzucą Fiszkę na swoją stronę fundacyjną...[/QUOTE]

Ja tez pisalam, jak tylko zobaczyłam Fiszkę w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Fiszka jest wielką przytulanką.Pierwsza lokuje sie w fotelu obok mnie i prowokuje do głaskania.PO tych kilku dniach u mnie zaakceptowała pozostałe sunie i koty.Widac,że jest domonantką ale przy tym bardzo pojetna na naukę.Jest szalenie odważna Dzisiaj na spacerku wystartowała do naszego sąsiada wielkiego labradora.Psiak jest bardzo poczciwy i niezareagowal na zaczepkę.Fiszka rzucila mu się do pyska.Sama jest wielkości jego glowy.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img576.imageshack.us/img576/4482/fiszka.jpg[/IMG]


[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9270/fiszka1.jpg[/IMG]

Fiszka bawi sie swoja ulubiona kaczuszką.

[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9506/fdiszka2.jpg[/IMG]


Z Pepcia juz zaprzyjaznione w jednym legowisku.

Link to comment
Share on other sites

Państwo od Fiszki byli dzisiaj ja zobaczyc.Zakochali się w malej od pierwszego wejrzenia.Pani Agata wzięła Fiszkę na ręce i zaczęły się"przytulako-lizawki"Sunia zaprezentowała się z jak najlepszej strony i podbiła serca Państwa.Jutro oczekuja na wizytę przedadopcyjna u siebie w domu.jedzie Tola z TZ.

Link to comment
Share on other sites

Fiszka juz u siebie.
Całą drogę siedziała u mnie na kolanach i rozgladała się zaciekawiona a jednozcesnie prosiła o głaskanie i przytulanie.
Ale z niej pieszczocha.:loveu:
Sunia zamieszkała w bloku w Tomaszowie Lub.
Pani Agata wyprzytulała sunie na powitanie, a ta dumnie wkroczyła do mieszkania.
Czekały juz tam na nia nowe zabawki, którymi od razu zaczęła się bawic.
Nowi panstwo Fiszki to młodzi ludzie i myslę, ze suni będzie tam dobrze.
To cudowna, otwarta dziewczynka pełna energii i radosci.
Będe tęskniła za Fiszką...
Komu mogę przełac zdjęcia do wstawieniana na tel kom, bo zgubiam kabel:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Trzymam kciuki za nowy domek . Czy będą wiadomości o suni?[/QUOTE]
Młodzi obiecali zdjęcia; będę czekała.
Fiszka zamieszkała 30 km od Zamoscia, mam nadzieję, ze jeszcze ją zobaczę.
Kto moze wstawic zdjecia z tel kom?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...