Jump to content
Dogomania

AGILITY !!!


Mango_zakofana

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dolacze sie do Waszej dysputy.

Od soboty mamy zamiar pocwiczyc na torze. Musze przyznac, ze jestem totalnym "lajkonikiem" jesli chodzi o agility. Moze z teoria nie jest najgorzej, ale praktykiem jestem tylko w roli widza :lol:

Jak wiec widzicie wiedzy mi brakuje, ale checi sa ogromne. Jeszcze wieksze prezentuje moj pies, ktory mimo maciupcich rozmiarow z powodzeniem wskakuje na stol o wysokosci 90 cm ;) Musze jakos spozytkowac jego temperament, skocznosc i niespozyta energie.

Jesli grupa z Al. Niepodleglosci nas przyjmie (wyslalam juz priv do Elki) to w sobote spotkamy sie na torze :)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Mami

co nazywasz dodatkami? :P

Wind

:D super! :) ciesze sie ze bedziemy miec malucha na treningu ;) Nasa nie bedzie sama :P

Pati

jasne! ze z otwartymi lapami ;)

ciesz sie ze nie z pyskami :P

my chcemy zeby agylyty sie rozwijalo i chcemy odkrywac taleny 8) ;)

a szkle OLEJ! :P

Link to comment
Share on other sites

niuka,

Malenstwo juz nie moze sie doczekac. Aportowala i biegala cale popoludnie, teraz lezy jak niezywa. Wciaz cwiczymy kondycje, jej juz jest calkiem dobra ... z moja niestety jest gorzej ;)

Pati,

Wlasnie ogladalam pogode na sobote ... byc moze bedzie lalo :( Jesli faktycznie bedzie mokro to juz moge byc rozczarowana :( W kaluzach Majka stoi jak zakleta i nawet mowy nie ma o jakimkolwiek truchcie ... chyba ze do domku ;)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...