Jump to content
Dogomania

AGILITY !!!


Mango_zakofana

Recommended Posts

Mam piękną sunię rasy Cocker Spaniel...

Jest baaaardzo żywa. Ostatnio pomyślałam, żeby zapisać ją na agility.. Chcę, żeby się wybiegała...

Jednak miszkam w Olsztynie i nie za bardzo słyszałam o takim czymś na Warmii i Mazurachh...

Może Wy mi pomożecie? Czekam...

No i jeszcze możecie mi opisać jak te aglity wygląda, bo mi się jedynie kojarzy z psiakiem skacząym przez opony, itp.

Mam nadzieję, że na tych zajęciach, Buffie nauczyłaby się również chodzenia przy nodze i niecągnięcia na smyczy :]

Całuski, Ola & Buffie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w olsztynie nie ma jeszcze agility,ale pracuje nad tym.Obecnie szukam terenu.Gdy juz to bede miala ruszam z robieniem przeszkod,z czym powinnam uwinac sie w miesiac.Mam nadzieje,ze wiosna rusze z torem.Mozesz sie ze mna skontaktowac na kom?Moj nr:607260299Umowimy sie na spotkanie i moze wspolnie latwiej byloby nam cos zalatwic.Im wiecej bedzie chetnych tym latwiej bedzie kogos przekonac.

Link to comment
Share on other sites

Hej

Tez mam spanielke, ktora PT ma juz prawie za soba. I tez zastanawiam sie nad agility... Ale przyznaje, ze jestem w tym "zielona" :wink: Powiedzcie, prosze, czy spaniele sie na agility w ogole nadaja, czy czesto sie je na takich imprezach spotyka?? Moja suka jest w roznych sztuczkach niezla - jak cyrkowiec :lol: . Na szkoleniu, na ktore chodzilismy tez bylo kilka przeszkod... Zalapala je szybciutko. A tak na marginesie: jestem z Wroclawia. Slyszalam ze jest tu niezly tor agility...

Czekam na porady

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Robull napisał:

Z Wrocławia? Szczęściara Masz do wyboru 3 ośrodki agility i czwarty w Legnicy.

Małe sprostowanie.W Legnicy nie ma osrodka Agility.Leszek przywozi kilka przeszkod raz w tygodniu i tyle :-(

A we Wrocławiu , u niego w tej chwili trenuje jedna ogoniasta spanielka i juz od nowego sezonu bedzie startowac :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...