Jump to content
Dogomania

AGILITY !!!


Mango_zakofana

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elka trenerka sie odezwala :P

wreszcie ;] witam ;)

normalnie powinnas byc dumna jak paw a nie tylko dumna ;) tozto gwizdy mamy w drozynce! :) jak tak dalej bedzie szlo to my zostaniemy sobie w A1 a ta cala banda bedzie w A3 biegac ;)

Wind

a o co chodzi w tej metodzie kubkowej?

Flaire

gdybym umiala dobrze po angielsku czytac...

no nic biore wielki slownik i zabieram sie za czytanie :)

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Niuka,

Metoda "kubkowa" to metoda, ktora sama wymyslilam na potrzeby nauki slalomu. Na dywanie stoi w jednym rzedzie, w pewnej odleglosci od siebie ok. 9 kubaskow. Biore smakolyk do lapy, wydaje komende slalom i naprowadzam psa na trase miedzy kubkami. Ze smakolykiem wychodzi bezblednie. No ale to pierwszy etap trudnej drogi samodzielnego (bez smakolyka) pokonywania slalomu przez mojego psa :)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Border jest z Czech hodowla "z Bengasu", mamuśka to Babsi Foxi Fox a tatko to Aran Coly Queen (czy jakoś tak). Liczę że zaczną coś trenować, na szczeście border bedzie miał się gdzie wybiegać bo mają kilkaset koni (do tego "trochę") łąk, i trenują powożenie więc w przyszłości BC bedzie między innymi biegał za bryczką na treningi

Link to comment
Share on other sites

Navy

a co sie stalo?

mi ostatnio pomagali weci z ul GAGARINA (nie wiem jak ta lecznica sie nazywa) w kazdym razie bardzo chwala sobi wetow z tamtad znajomi

i jeszcze LANCET na sadybie (gandchiego 5 o ile dobrze pamietam) tam ja jezdze

Wind

Majeczka jeszcze malenka ;) a moze juz :P

u mojego zapora nie do pokonania byla by tylko dwumetrowa sciana (biedak kiedys probowal taka pokonac ale mu sie nie udawalo - zeslizgiwal sie)

do zobaczenia w sobote

Link to comment
Share on other sites

ojejku!! Ale siem zawstydziłam!! :oops: Tyle pochwał...!! :)

Mam nadzieję, że tego zapału do biegania starczy Wa wszystkim na całe życie!!

Niuka...

Tobie sie wszystko pomyliło!! Nie wiem na jakiej ulicy jest Lancet ale na pewno nie na gandhiego 5 bo pod tym adresem to ja mieszkam a u mnie w domu weterynarzy brak!! No i nie jest to na sadybie tylko na mokotowie....:P

No ale cóż... Mylić sie jest rzeczą ludzką!!

;p

Link to comment
Share on other sites

Elka :oops:

tak to juz bywa... za czesto do ciebie jezdze :P

ulica gdzie znajduje sie lancet to GODEBSKIEGO :)

a ja jutro nie bede na treningu :( mam szkole i tylko Elka bedzie was dreczyla :P nie bedzie nikogo kto by was bronil bo Lenki tez nie bedzie :P

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Będzie na pewno zimniej! :evil:

Ja tak sobie myślę, że może chcielibyście przenieść się na zimę do hali? U mnie w stajni moglibyśmy ćwiczyć całą zimę...

Tylko trzeba by jakoś transport zorganizować, ale myślę, żę to da się zrobić. Skoro Lukasy dojeżdzają z Legionowa to my też możemy?

Ja mogę brać ze 3 osoby do samochodu, może ktoś zmotoryzowany też by sie znalazł?

Pomyśl, byłoby super! Cieplutko, widno, sucho....przeszkody mogą sobie tam stać oczywiście.

Zaproponuje to jutro, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

witajcie, ale schowaliście ten wątek :o

Niuka, my w końcu też dotarliśmy na trening, nawet udało nam się plamy jakiejś strasznej nie dać w imieniu starej kadry, i do tego jeszcze dla Henryka :wink: miałam zdjęcia, ale się nie pojawiliście :(

Na treningu fajowo, tylko że boisko trochę nam zatonęło. Dziewczyny pełne zapału a pieski ambicji. Początki wyglądją obiecująco i nawet śnieg nas nie wystraszył 8)

do zobaczenia jutro, chyba że nas zasypie na stegnach moich :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...