Jump to content
Dogomania

Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)


bonika

Recommended Posts

  • Replies 769
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My pamiętamy...
Martwię się tylko, czy Gabi nie zrezygnowała już zupełnie z tego czekania. Mam nadzieję, że nie leży tylko przy kratach nadal ale wykazuje jeszcze oznaki optymizmu.:-(
Bonika, napisz coś.
A Gabi ...:dog: Jesteś śliczna!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zombie']Ona jest taka podobna do Jasnej wystawionej tu przez bonikę także.
Bonika odezwij się i tu i tam!!!!!
Bo one mają spojrzenie takie same smutne, samotne, zrezygnowane i takie ciepłe.
:placz:[/QUOTE]

Bonika załozyła ostatnio 3 wątki, wszystkie takie, że :-( :-( :-( i nie pojawia sie od kilku dni. Szkoda...

Link to comment
Share on other sites

To bedziemy tu grzecznie , bez natręctwa czekac na wieści od dziewczyn a potem może znów allegro zrobić by trza dla Gabi, póki jej ta mordka jeszcze się podnosi ponad beton od czasu do czasu. :-(
KarOla napiszcie!

Ostatnie allegro zakonczyło się 14 kwietnia , miesiąc temu. Było załozone przez anielicę ale myślę , że bez nowych zdjęć , wyraźniejszych to będzie trudno, bo tam naprawdę widać niewiele.

Link to comment
Share on other sites

sunka jest caly czas na allegro, na moich aukcjach
[URL="http://www.allegro.pl/item105141233_opuszczona_przez_wszystkich_gabi_.html"]http://www.allegro.pl/item105141233_opuszczona_przez_wszystkich_gabi_.html[/URL]
jesli potem bedzie dalej w schronie wystawie ponownie

Link to comment
Share on other sites

Opis miejsca, w którym przebywa Gabi przyprawia mnie o kołatanie serca...
grube kraty... słabe swiatło... sunia żadko sie podnosi... :-( Ja wiem... wiem, ale tak trudno się z tym pogodzić. I taki człowiek bezsilny. To jest taka sytuacja, kiedy myślę sobie: żeby choć ten jeden pies znalazł dom, a przecież tyle tam ich jest...

Link to comment
Share on other sites

CóźNo niestety, warunki jakie są takie są, na podłodze zasikany beton i jedna paleta a psów w boksie np. 8...
Wprawdzie to nie jej boks, ale w tym pawilonie wszystkie boksy są identyczne...
[img]http://galeria.funki.be/albums/userpics/10011/PICT0200.JPG[/img]


No, ale zimą przynajmniej małe psy nie marzły na dworze...
Cóż takie są uroki schroniska....

Link to comment
Share on other sites

Bo to te same boksy...
Niestety narazie nie stać mnie na budowę kojca, bo ostatnio baaardzo krucho z kasą... szkoda, bo chociaż nie jestem zwolenniczką kojców to zawsze to lepsze niż schronisko...przynajmniej tymczasowo...a do domu jej zabrać nie mogę...:placz:
Czekam na nowe wieści. Dzisiaj Julia ma być w schronisku moźe się czegoś dowie...

Link to comment
Share on other sites

:shake: A czemu tam tak zasikane jest?
Jessu, ja myślałam ,że w takim mieście jak Łódź schron wygląda jako tako a tu znów..:shake: Ale tłok, a ile tam jest adopcji w ciągu miesiąca? A te pieski są czasem wyprowadzan na zewnątrz boksów?

[B]Chyba trzeba będzie suńkę wyprowadzić na zewnątrz boksu , bo faktycznie warunki do zdjęć fatalne...Jak myslicie, mogłoby się udać???? Bo z tymi zdjęciami na allegro może ciężko być. A sunia jak one wszystkie zasługuje na kawałek swojego miejsca na ziemi.[/B]

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Schron jaki jest taki jest. Zasikane, bo psy sikają na beton, a co jakiś czas wszystko to jest polewane wodą... Akurat te boksy są w zamykanym pawilonie... Są też boksy na zewnątrz, ale tam też beton... Zresztą większość schronisk w Polsce wygląda podobnie... niestety...
Co do spacerów to narazie psy na spacery nie wychodzą,ale myslimy o tym. Problem polega na tym, że trzeba wyprowadzać naraz cały boks, to jest średnio ok. 8 - 10 psów, bo inaczej jeśli wyjdzie tylko jeden, a potem wraca do boksu to pozostałe psy go atakują. A do takiego spaceru potrzebne jest jednoczesnie kilka osób.

Może Julia niedługo wróci to będą świeże wieści o slicznej sunieczce...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...