Jump to content
Dogomania

GASPAR - pojechał sprawdzić czy na kanapie leży się wygodnie i co dają w TV.


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:cool1:Witam z gorącego kraju,
u nas cieplutko - im bliżej smoka ziejącego ogniem tym ogon cieplejszy:diabloti:, w kurniku nic się nie wylęgło bo kocury siedzą pod drzwiami z otwartymi paszczami, a jeden nam się zalągł :kociak: w sieni i muszę udawać, że jestem nie tylko ślepy, ale i głuchy i w ogóle inwalida:roll:.
Podobno straciłem wcięcie:shake: i odebrano mi bułeczki:-(, dobrze że woda została to może do wiosny przeżyję:sabber: na kropelkach, a potem to zajączki będą i inne dzikie owady. To ja spać idę - aby do lata. Cioteczki możecie wpaść do mnie na wlasny chlebek albo serek, jaja też jeszcze są (zamiast kurokocurów) - może i mi sie wtedy coś dostanie:eviltong:
No to pa
Wasz chudy Gaspar

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kochany Gasparku, głodzą Cię biedaku:(
Nie poleguj za blisko smoka bo się przegrzejesz.
Nic się nie martw o żarełko, niedługo wiosna, przejdziesz na wegetarianizm i coś sobie tam z ogródka wykopiesz :diabloti:
Jesteśmy z Ciebie bardzo dumne że burasa nie ruszyłeś, dzielny pies:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mogę troszkę pospamować? Zapraszam na bazarek na kumpli ze schroniska, w którym mieszkał nasz Gasparek zanim uśmiechnęło się do niego szczęście ;) Cudne kolczyki, bransoletki i kosmetyki, wszystko nieużywane :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224365-Bazarrro-dla-fajnych-kobitek!-)-cudne-kolczyki-i-nie-tylko!-do-23-59-dnia-20.03.2012?p=18803212#post18803212[/url] Zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusial']
jeden buras zrobił się czarny:diabloti: i jest tłusty, w sam raz....:angryy: :lol:[/QUOTE]
W sam raz do czego Gasparku????
Mam nadzieję że nie do tego o czym myślę :mad::mad:
Gasparku, napisz nam coś więcej, strasznie oszczędny w słowach się zrobiłeś:):)

Link to comment
Share on other sites

:cool1:
bardzo zapracowany Wasz Gasparek jestem! Muszę przypilnować żeby nikt nie zapomniał o kolacji (dla mnie) i podrapaniu, i pogłaskaniu, i powiedzeniu czegoś miłego. Mam na głowie caly dom i gospodarstwo:crazyeye:. Jednego burasa wyprowadzam na spacer - jeszcze za głupiego muszę robić bo mi pod łapy wchodzi i drze burą mordę :kociak: .
Ten czarny buras to do nas zaglądał przez całą zimę i teraz zrobił się zupełnie zaglądnięty - ale zrobi wielkie oczy:eek2:, jak mu pancia wetknie do mordy jakąś pigułę:evil_lol:, albo jeszcze coś lepszego.
My ciągle pracujemy nad moim wcięciem - zbliża się wizyta u wujcia weta - i może być wielka obsuwa - obetnie mi nie tylko bułeczki, ale i michę:puppydog:. To my sobie biegamy - no ja biegam, a pańcia patrzy czy w dobrą stronę lecę:loveu:. Ja panci robię rano kawusię żeby chciała po lesie łazić:kaffee_2: - mówią że gorzej widzę, ale umiem sam po scieżce w lesie biegać i ciągle wiem, w której kieszeni dropsiki leżą:lol:.
Nasze burasy też zapracowane - jak nasza kareta zajeżdża pod dom to lecą jak szalone ze wszystkich stron żeby pomóc zakupy wypakować:roll:, nawet potem nie trzeba ich do domu wnosić.
U nas już ptaszki wróciły, sarenki biegają po polu i jest fajnie!!!
całusy
Wasz Gaspar

Link to comment
Share on other sites

Gasparku, ty to jednak porządny chłop jesteś, mojej futrzastej ogoniastej to nawet do głowy nie przyszło żeby pańci kawkę zrobic,
Już zgłosiłam reklamację, ale ona udaje że nie wie o co chodzi.
U nas też już różne wiosenne ptaszki słychac.
Mam tylko nadzieję, że nie będziesz polował na nie:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='danusial']no właśnie!!! kto mi rąbnął fajne życzonka i mój opis świąteczny????
normalnie ugryzę!
:angryy:
zły Gaspar:pissed:[/QUOTE]
Gasparku,, nie marudź tylko pisz od nowa tak ładnie jak tylko Ty potrafisz:)
i nie narzekaj, ciotkom bazarki powcinało, rozliczenia i muszą dać radę :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...