Jump to content
Dogomania

GASPAR - pojechał sprawdzić czy na kanapie leży się wygodnie i co dają w TV.


Bjuta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uprzejmie donoszę (bo nie mam komu), że wrócił Ogon. Jest tłusty i gotowy do zjedzenia - mam jeść czy poczekać?
To znaczy, że idzie zima - Ogon zawsze przychodzi na zimę. Czarny też dyskutuje nad warunkami stołowania - na razie może zjadać resztki (jakie resztki? - chyba miski!)
Dla mnie poproszę kurze łapki - tych z kurnika pancia nie chce dać!

Wasz Gaspar wychudzony:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witaj kochany Gasparku:smile: Jak dobrze znowu Cię czytać:loveu:. Ciotki bardzo już stęsknione :)
Ogona nie jeść i nie czekać nawet, tylko odpuścić, zająć się własną michą i nie wybrzydzać.
Dbać o Pancię nie robić jej pod włos.
Kury sąsiadów zostawić, można najwyżej przegonić z posesji ale nic więcej.
Coś nie wierzę w to wychudzenie Gasparku, dowody proszę :p

Link to comment
Share on other sites

To ja tak sobie pozwolę lekko zaspamować i wkleić link do naszej ostatnio znalezionej starej, chorej ONkowatej suni:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216604-Stara-chora-ONkowata-sunia-b%C5%82aga-o-pomoc-i-dom."]http://www.dogomania.pl/threads/216604-Stara-chora-ONkowata-sunia-b%C5%82aga-o-pomoc-i-dom.[/URL]
może któraś z cioteczek bedzie chciała odwiedzić wątek ??

Link to comment
Share on other sites

Moje Cioteczki nie wierzą Gasparkowi?!? :lol:
Jestem tak wygłodzony, że zjadam wszystkie bułeczki, jabłuszka, marcheweczki i inne bananki, ostatnio nawet cebulkę zachaczyłem chociaż pancia krzyczy, że nie wolno. I we wszystkie drzwi się mieszczę! O! :DA mój jeden worek jedzonka jest pusty i co będzie jak został tylko jeden???? :???: Małe burasy to nawet myszy dostają, a mnie żałują jednego tłustego kogutka!
:Dog_run:

A Cioteczki jeszcze nie wiedzą, że ja jestem super pies i chodzę luzem, i przychodzę na każde wołanie, tylko nie wiem dlaczego jak się pojawiają jakieś udka sarenek to muszę panci pilnować żeby nie zabłądziła i trzymam ją na sznurku smyczą zwanym. Ale tak to z ludźmi bywa - same kłopoty. :eviltong: I zawsze takie małe kieszenie na chrupki - ech życie.

Wasz Gaspar

Link to comment
Share on other sites

Gasparku, trzymaj Pancię mocno żeby sarenkom krzywdy nie zrobiła, jak się rozpędzi to nie wiadomo co się może zdarzyć:):)
Biedny głodzony pies, kogutów nie dają, burasów nie dają, ciężkie Ty masz życie , ale bierz to na klatę z godnością.
Gasparku może Ty na wegetarianizm przejdziesz :):).
Bądź dobry dla Panci i nie marudź, worek karmy na zapasie a Ty już jęczysz.
A Twoja koleżanka taka sama jak Ty, też mnie musi mocno trzymać jak sarnie albo zajęcze udka w pobliżu:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...