Jump to content
Dogomania

Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)


madziara1983

Recommended Posts

Witajcie. Niestety ta gulka coś nie bardzo schodzi. Zrobiła się twardsza i taka jakaś sprężysta ,jak by mu taki kawałek jedrnego mięsa wsadzili pod skóre. Cos w rodzaju jak się na siłe robi zastrzyki i wyrasta taka bania i skóra w dotyku taka dziwna jest ,no to to jest podobne w dotyku troche do tego. Ehhh

Link to comment
Share on other sites

Nom to guz maleje...Tak poza tym to dzis zamówiliśmy karme ale narazie mamy lipe z kasą.... ehhhh więc chwilowo nie kupujemy arthroflexu...ehh Egzekwowanie dlugow troche mnie zaskoczyło...i musze spłacić zaległe rachunki z przed kilku miesięcy,paranoja.....myslałam ,że przeciągne to jak najdłużej...My to zawsze mamy pecha.Dobrze,że ten guz to tylko nabity był bo juz sie bałam ,że znów coś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a widzisz???? będzie dobrze!

a zamiast tego artroflexu kup mu ludzkie leki - pisalam ci na początku - naprawdę niczym się nie różnią oprócz ceny![/quote]


Myslałam juz o tym ,nawet próbowałam mu dac jakąs tam glukozamine co moja mama bierze ale problem w tym,że się róznią postacią...tz ludzkie sa cholera w tabletkach ,a on jak dostaje cokolwiek w tabletkach to zaraz mamy sraczke ale krew w kupie . Wet to zauwazył i kazał mi się przyjżec czy czasem jak jakies leki daje to nie zauwazyłam że to rownoczesnie występuje no i kurde równoczesnie...Poszukam jeszcze jakies inne może w płynie są ,podobne. Jedyne leki ,ktore Gruby przyjmuje dobrowolnie to Vitalin i arthroflex. Vitalin bo cuchnie jak z fabrykizdechłych ryb ;-) a to drugie nie wiem czemu .A jakie TY ludzkie podawałaś Andzia??

Link to comment
Share on other sites

Kurde Andzia nie masz jakiegoś linka ja nie moge znależć tego co napisałaś. Wszystko co znalazłam z róznych firm olimp tez to ma dużo mniej w składzie glukozaminy i chondroityny ,a cenowo wychodzi jeszce drożej bo 60 kapsułek 50 zł to najtańsza co znalazłam.Ale bym musiała co najmniej 2 kapsułki dawać.Moż epodrożało od tego czasu co kupowałaś. Jak byś znalazła to daj linka.


Ludki dziś karme nam przysłali i dostalismy próbki nowej karmy z eukanuby SENSITIVE JOINTS tylko że to jest dla zdrowych psów ale to jest eukanuba na stawy. Na karakwecie jeszcze nie znalazłam w ofercie tego ,a na opakowaniu pisze ,że nowośc ,ciekawe jak cenowo będzie wyglądało.W składzie są nawet chrzastki z kurcząt...

Link to comment
Share on other sites

Elo ludki. U nas nic nowego, Gruby szaleje jak z piekła rodem.Moja mam juz nerwowo wysiada, bo on tylko idzie i szuka co by tu wyciągnąc,ściagnąc, zwalic normlanie okropny jest. A jego zabawki leża w koncie..... Mam mówi,że nerwowo nie wytzryma i krzyczy do cholery on się coraz gorszy robi ,bo kiedyś to spał w dzien a teraz to okaz nie zmruży co by go nic w domu nie omineło czasem ;-) Gagatek jeden.Guz nadal schodzi,prawie już go nie widac.

Link to comment
Share on other sites

Elo ludki. U nas znow wypadki jakieś,Gruby dzis zjadł skóre po pasztecie taka z materiału..paranoja ,dostał duzo siemienia lnianego i jest na diecie zobaczymy jak sie rano załatwi, dostanie jeszce rano olej parafinowy. Poza tym wczoraj jak sobie szedł w domu to ni z tego ni z owego zapiszczał i usiadł, nie wiem co się stało ale dziś na spacerze zrobił tak samo. Nie ma nic skaleczone i raczej nie miał o co się natrawniku udezyć ,więc sie troche martwie.,

Link to comment
Share on other sites

LUdki wiecie co ,Gruby chyba chce mnie wykonczyc. Wyskoczyło mu cos dziwnego w uchu. Nie wiem co to jest ,wygląda jak jakis dziwny bombel ,cos jak po ugryzieniu komara tylko troche większe,taki mięsisty bombel w środku ucha. Nie taki cieniutki jak po zakłuciu ropniak czy cos tylko taki gruby wystający bombel. Chciałam fote wstawić ale cholera z tym moim kompem to się nie doczekam ,ciągle wyskakuje mi nie mozna wyświetlić strony.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ludki. u na sdalej jakis wyrostek w uchu raz sie zmniejsza raz zwiększa , kurcze chyba go boli jak dotykam ,ja nie wiem co to wyrosło.dziś mam ogólnie cięzki dzien byłam w schronisku. jestem pocieszona i nie pocieszona. Stan ogólny nie jest zły ale nie ma żadnego pomieszczenia ogrzewanego .Brak zupełny kocy,siana i takcih rzezcy.Karme widziałam ,dostawały jeśc akurat ,pmiski pełne ale były małe sczeniaczki na cieniutkim kocyku prawie na samym betonie tzręsące się .Kierownik miło mnie przyjał odpowiedział na kade dociekliwe pytanie,pokazał wsyztskie boksy bez problemu. Ale musze koce jakies zorganizowac . Obiecał równiez ,ze przyśle miz djecia na maila i moge założyć wątki anjbardziej poztrebującym ,jest suczka afganka piękna ale jest chora ma przednie łpy krótsze od tylnych i staje taka krzywa. Nie przeszkadza jej to w życiu ,nie wyglada jak by bolało ale pilnie tzreba ją wyciagnąc jak tylko będa foty to poprosze was o pomoc ,żeby choc kilka psów wyciągnąc z tamtąd bo jest duże przepełnienie ,a wiekszosc zwierząt to duże psy.

Link to comment
Share on other sites

nO z niebieskim to ja mam zawsz problem ,czasem przez kilka dni nie moge się nawet tam zalogowac ,nie wiem dlaczego.... a nie zielone to od jakiegoś zcasu wejsc nawet nie moge ....Narazie nie ztreba kopiować bo ludki ogólnie wiedza na niebieskim ,ze na dogo zawsze pisze jak najwięcej i link tam jest tez ,ale dzieki ,jak by co to sie zgłosze na przekopiowanie :diabloti:

Narazie to medytuje nat tym jego uchem i tym czyms co wyskoczyło, jakos niebardzo schodzi i cholera chyba do weta bedziemy musieli znów iśc ,jakoś nie podoba mi sie to,dziś nawet coś drapał to ucho.Oóglnie nie wyglada to jakoś groznie ale czasem takie wystające się robi ,normlanie rośnie i male jakieś żywe. I takie odstające i mięsiste,nie mam pojecia co to a tutaj podejzewam ,ż ewet też nic nie poradzi niestety ehhh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...