Jump to content
Dogomania

Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)


madziara1983

Recommended Posts

[quote name='przyjaciel_koni']Dobrze, że chociaż ten transport do domu macie.
Reszta nie wygląda budująco.[/QUOTE]

No reszta to nie bardzo....wygląda....

Ztransportem jest tak,ze mamy do wrocka z wrocka kombinuje dopiero dalej do domu.Bo Pan z którym jedziemy nie moze przeciez tyle godzin za kołkiem,musi odpoczac człowiek.Jest taka opcja ,że zostane na noc we wrocku jak załatwie jakiś pokoik czy cos takiego i na drugi dzień dopiero ten Pan mnie do domu odwiezie ale to chyba bardziej skomlikowane niż szukanie transportu z wrocka odrazu do domu ,no i meczace....Cos myslimy.Teraz zbieramy na wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.Dziś od rana nie mogłam wejśc na dogo.Teraz juz jestem.Bylismy własnie na spacerku .Teraz pora na kropelki i obiad. Gruby od wczoraj jest cholernie marudny i upierdliwy,normalnie nie mam juz nerwów do niego...denerwuje mnie ciagle...Padalec jeden.Teraz lezy i patrzy jak sroka w kośc....Czeka na obiad.

Link to comment
Share on other sites

Ludki nadal prosimy was bardzo goraco o kazda pomoc.Na dokonczenie leczenia Grubaska i pomoc choc czesciowa w spłacie długu dla Przyjaciel Koni ;-( Ciezko bedzie bo to bardzo duza suma jak dla nas ,a ja tez pozyczyłam 1000zł jak jechałam do wawy i musze zacząc juz od sierpnia spłacac.I nie pójdziemy już do dermatolaga bo nie mamy grosza narazie ,na te wizyty ,które sa konieczne .Czyli kontrola w srode u Dr i nastepna środa okulistka i Hialgan.Ludki goraco prosimy o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie dziewczynie i pieskowi!!!Tyle walki o życie i poświęcenie Magdy a teraz nie może zostać a ni Madzia ani pies na lodzie!!!

Wystarczy nieduża kwota od każdego i dziewczyba spłaci dług swój!To nie jest mało 1000 zł!Dla niej to mnustwo pieniędzy a dla pieska szansa na nowe życie!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.U nas nic nowego.Tz Gruby jest tak upierdliwy od dwóch dni ,że naprawde kończa mi sie nerwy juz.Nie mam siły na niego krzyczec bo mnie tak gardło boli,że juz ledwo mówic moge ,normalnie paranoja jakas.Dzis juz mnie tak zdenrwowała ,ze na smyczy po domu chodził bo myslałam,ż emnie szlak trafi zaraz normalnie przez niego.Zaczyna mu się cos w tyłku już chyba mieszac i zaczyna szlaec .Na dworze to samo ,zaczyna się szarpac na prawo i lewo i razem z szelkami musze mu kolczatke zakladać.I zapinac na to i na to bo nie idzie z nim wyjśc normalnie.Nie wiem co mu zaczyna odbjac ale moze suki czuje.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Magda - jutro zabieram to co zrobiłam do pracy, zobaczę co wyszło.
Jak będzie źle, to chyba będę mocno zła.

Kochani - Magda jest już spłukana kompletnie, a ja nic więcej nie mogę zrobić.
Jeśli możecie - pomóżcie !!!!![/QUOTE]

A ja tu czekam na maila z niecierpliwoscia i czekam ,a tu nic.Przyjaciel Koni mi tu po nocach pisze,że juz wersja do druku bedzie. Wiecie bo to tajemnica, robimy niespodzinke dla DR na ostania wizyte ;-)

Link to comment
Share on other sites

Własnie wstaliśmy nie dawno.Teraz GRuby je sniadanko i zaczyna szalec od rana jak to Gruby,normalnie naprawde już mnie tak nerwowo wykańcza,ze ja nie wiem co z nim zrobic. Trzeba bylo wykastrowac ja Drmówi to mi zal cholery było,że jeszce kastrowac chcą a to chyba dobry pomysł był....ehhhhhhhhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Azir']Magda, wpłaciłam Ci parę grosików. Niedużo tego, ale jakby tak każdy dał ociupinkę, to by się uzbierało :help1: ![/QUOTE]

Witam nowe duszyczki Evite i Azir.Dziekuje wam serdecznie za pomoc,kazdy grosz nam sie przyda w tej chwili.:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUMA.PUSIA']Madzia jutro konczy sie mi dużo aukcji... dodaj sobie wszystie moje do obserwowanych i wtedy bedziesz wedziala na jaki przelew czekac. tak bedzie najlepiej. a jutro tez cos Ci podesle...+ za te 2 cegiełki z allegro :lol:[/QUOTE]

hehehe fajnie to brzmi dodaj sobie aukcje i bedziesz wiedziala na jaki przelew czekac hehehe Dzieki Puma za pomoc ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ludki wiecie co dzis się wydarzyło.Nasza kolezanka z Forum niebieskiego Dona byla przeazdem w wawie z Amfetka i chopakiem.Własnie Dony AMfa wygada jak sister Grubego,udało nam sie zrobic kilka fotek ale niestety nie mamy Amfy obok Grubego bo nie mogłam z nim podejśc żeby się nie rozszalał ehhhh tragedia.Grubas dzis troche kuleje i jakoś dziwnie sie zachowuje taki czujny cały dzien i nerwowy, rozdrazniony jakis.....

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam tu "za pośrednnictwem" wątku o oszustce . Poczytałam trochę i... jestem pełna podziwu jak "walczysz" Madziu o Hektora - dzieki Tobie ma szansę byc sprawnym psem .....
[SIZE=1][I]Doszłam do wniosku , ze Hektor bardziej potrzebuje leków niz moje nogi nowych kla[/I]pek [I], więc zamiast na zakupy , poszłam do banku i przesłałam Wam "grosik"[/I][/SIZE]
[I][SIZE=1][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro']Trafiłam tu "za pośrednnictwem" wątku o oszustce . Poczytałam trochę i... jestem pełna podziwu jak "walczysz" Madziu o Hektora - dzieki Tobie ma szansę byc sprawnym psem .....
[SIZE=1][I]Doszłam do wniosku , ze Hektor bardziej potrzebuje leków niz moje nogi nowych kla[/I]pek [I], więc zamiast na zakupy , poszłam do banku i przesłałam Wam "grosik"[/I][/SIZE]
[I][SIZE=1][/SIZE][/I][/QUOTE]

Witam nowa duszyczke.Watek o oszustce....tak to ostatnio bardzo przegladana sprawa na forum ;-) Chyba wszyscy juz tylko to czytaja .....ehhhh Precz z takimi wariatkami jak główna aktorka watku.Chociaz do nas ktos trafia :loveu:

Faro bardzo dziekujemy za pomoc.....

Bardzo podoba mi się zdanie ,że Hektor bardziej potrzebuje lekow niz Twoje nogi nowych klapek....

Dziekujemy za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. własnie jetsesmy po spcerku.Oczka umyte,zakropione.Gruby zjadł sniadanko i poszedł sobie spac spowrotem.Ja chyba też ide bo mnie cos głowa boli.Dzis GRuby jakoś wyjatkowo i tak wstał póxniej niż zwykle.A tak poza tym to nic nowego, Gruby troche kuleje.Jutro jedziemy do weta na kontrole.Zobaczymy co powie.Niestety nadal nie mamy transportu...ehhhhh

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co,jestem dzis strasznie wkur**** Tydzien temu w poniedziłek rano mam wyslała mi przesyłke z arthroflexem dla Grubego.Przesyłka oczywiście priorytetowa,dzis mija 8 dzień od wysłania ,a przesyłki jak nie było tak nie ma.Już mnie to wkurw** ,rozmawiałam z listonoszem już 2 razy i obiecał ,ż ebedzie sprawdzał czy cos jest do nas i jak tylko bedzie to odrazu przyniesie. Gruby juz 5 dzien arthroflexu nie dostaje.Mama poszla na poczte reklamacje złozyc to powiedzieli,że 14 dni musi minać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...