Jump to content
Dogomania

*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasia14']Romka a co tu pisać, jak od 4 lat jest beznadziejnie:( Tak samo głupio, bez żadnych zmian, bez zainteresowania. Grześ siedzi w boksie i czeka.[/QUOTE]

Chodzicie z nim na spacery chociaz?Kogo ma w boksie,jak się zachowuje,zdjęcia jakieś!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Chodzicie z nim na spacery chociaz?Kogo ma w boksie,jak się zachowuje,zdjęcia jakieś![/QUOTE]
Ja nie miałam przyjemności wyjść z Grzesiem, dość rzadko chodzi na spacery niestety, bo zasada jest taka, że jak wychodzi jakiś pies to razem z nim wszystkie z jego boksu, bo potem są zazdrosne i się gryzą a Grześ ma charakterek więc mogłoby być nieciekawie, w boksie ma bodajże 4 lub 3 psy ale raczej niewychodzące (uciekają, nie umieją chodzić na smyczy itp.). Nie wiem tylko czy jakoś teraz nie został przeniesiony gdzie indziej, może modliszka albo piechcia wiedzą.

Link to comment
Share on other sites

piechcia nie wie, ale jest chyba w tych boksach przy bramie a tam jest jak ja ro mówię sama "recydywa" czyli dzikuski,bojące się smyczy, gryzące i warczące:( no ale kiedyśb by je wziąć na serio, nawet jak będziemy w trójkę, a ich tam jest chyba z 5 teraz to można dwa do ręki. Albo wypuścić te co wyjdą a jedna zostanie i oswoi te co się boją. Musimy stawiać czoła przeszkodom:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']piechcia nie wie, ale jest chyba w tych boksach przy bramie a tam jest jak ja ro mówię sama "recydywa" czyli dzikuski,bojące się smyczy, gryzące i warczące:( no ale kiedyśb by je wziąć na serio, nawet jak będziemy w trójkę, a ich tam jest chyba z 5 teraz to można dwa do ręki. Albo wypuścić te co wyjdą a jedna zostanie i oswoi te co się boją. Musimy stawiać czoła przeszkodom:)[/QUOTE]
Czyli przeniesiony tak jak mi się wydawało, bo kiedyś był w tych boksach za bramą na plac po lewej stronie.

Jakoś damy radę, spróbować trzeba :roll:;)

[quote name='Romka']Ile macie psiaków w schronisku?[/QUOTE]

Liczba waha się pomiędzy 130 (ale dawno chyba już nie było tak mało) a 160 psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Terierek bez spacerków - zgroza! On pokaże, do czego jest zdolny, jak tylko się wyrwie zza krat!

Oby ten "skromny" pakiecik od Romki pomógłu mu znaleźć domek. Domku, chcesz, żeby wieczna radość zapanowała w twoim domu? Bierz i kochaj Grzesia - podziękujesz później.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...