Jump to content
Dogomania

Tosia za TM, śpij maleńka :(


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobiłam małe porządki w pierwszym i drugim poście, napiszcie co jeszcze wstawić, co poprawić, jak będzie tekst dla małej nowy na ogłoszenia to wrzucę na 1 stronę, bannerek jeśli jest lub będzie też bo nie widziałam.

Akrum i mmd czy mogę prosić o opiekę nad ogłoszeniami, które porobiłyście?
Trzeba pomysleć nad allegro.

sleepingbyday coś wspominała o wpłacie, że deklaruje 5zł (to jednorazowo tak?) i Tora&Faro że coś wysupła
rozliczenie będę prowadzić w pierwszym poście

a i mam wieści od Margo, że Tosia już czuje się lepiej, chodzi po domku w poszukiwaniu jedzenia :) jeszcze dziś pojedzie na kroplówkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']Zrobiłam małe porządki w pierwszym i drugim poście, napiszcie co jeszcze wstawić, co poprawić, jak będzie tekst dla małej nowy na ogłoszenia to wrzucę na 1 stronę, bannerek jeśli jest lub będzie też bo nie widziałam.

Akrum i mmd czy mogę prosić o opiekę nad ogłoszeniami, które porobiłyście?[/QUOTE]
oczywiście że będę czuwała nad ogłoszeniami.
muszę popodmieniać zdjęcia w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Tosia miała kolejną kroplówkę, ale stan jej zdecydowanie się poprawił.Dostała już nawet trochę jedzonka.Hematokryt ma nadal podwyższony, więc jutro kolejna kroplówka.Dzisiaj udało sie pobrać krew i kał do badania, z osocza będzie określony profil nerkowy i wątrobowy, wyniki będą jutro.
Koszt dzisiejszej wizyty- 116 zł.

Link to comment
Share on other sites

Nasza babcinka czuje sie zdecydowanie lepiej:lol:
Dzisiaj dostała ostatnią kroplówkę, zjadła też dwa małe posiłki z ryżu i marchewki z odrobiną gotowanego kurczaka, chciałaby jeszcze, ale na razie musi dostawać mniejsze porcje.Wyraźnie się ożywiła, oczka są bystre i już nie śpi tyle, zwiedza domek i wszystko ją ciekawi.
Wyniki badań, biorąc pod uwagę jej wiek, są w normie, nerki i wątrobą dobrze funkcjonują.Tylko hematokryt nadal podwyższony, to znaczy że ma zbyt gęstą krew, za mało pije, nie wiadomo jak to było z piciem w schronisku, czy zawsze miała możliwość napić sie do syta.I ma więcej niż jeden ząbek! Z jednej strony nie ma wcale zębów a po drugiej ząbki są, tylko bardzo starte.Ale potrafi nimi chrupać, bo skradła z miski suchą karmę i zanim do niej dobiegłam, to schrupała z apetytem.
Wyniki badań i pokwitowanie za opłaty w gabinecie wstawię jeszcze dziś, trochę później.Jeszcze w sobotę jedziemy na kontrolę i myślę, że już wszystko będzie dobrze.
Koszt dzisiejszej wizyty- 46 zł.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się z takich wieści o Tosi, uzupełniłam pierwszy post, teraz okropnie zalatana jestem czasem niedostępna na dogo i kontaktowo jak na uczelni albo gdzieś lecę, teraz robię 2 bazarek na Tosię

Margo gdy dojdą jakieś wpłaty do Ciebie z dopiskiem na Tosię proszę o informację na dogo to będę uzupełniać, oraz proszę wszystkich aby dopisywali też w przelewie nick z dogo aby wiadomo od kogo była wpłata

Link to comment
Share on other sites

tu zapraszam na 2 Tośkowy bazarek :D

[url]http://www.dogomania.pl/threads/183701-Ubrania-komunia-kantarek-dla-psa-i-inne-na-Tosi%C4%99-do-21.04.2010-do-21-00?p=14487924#post14487924[/url]

do pierwszego książkowego dołożyłam nowe pozycje, proszę o podrzucanie aby bazarki były widoczne!

Link to comment
Share on other sites

Doszła wpłata od Tora&Faro- 50 zł- bardzo dziękujemy.:loveu:
Biorąc Tosię do siebie nie przypuszczałam, że tak na początku będzie potrzebna pomoc lekarska.Jestem w stanie zapewnić jej opiekę i wyżywienie do czasu, aż znajdzie własny domek a także dojazdy do lekarza, ale opłacenie jej leczenia przekracza niestety moje możliwości finansowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...