Jump to content
Dogomania

wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='Mysia_']Oskarek już w domciu!!!! :loveu::loveu::loveu::multi:
Domek przewspaniały, musi być dobrze :loveu:[/QUOTE]

Chyba piękniejszej informacji dziewczyny z Zabrza nie mogły nam napisać:multi:
To nic że biedny Oskarek czekał tak długo - liczy się efekt tego czekania. Oskarku bądź już zawsze szczęśliwym psiakiem ze swoim i tylko swoim własnym, ukochanym panem /lub panią? albo nawet państwem?/:loveu::loveu::loveu:
Czy bedą jakieś szersze informacje z domku? Bardzo prosimy:kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']Oskarek wypatrzony zupełnie przypadkowo na Allegro ;) Ja myślę, że to nie był przypadek tylko przeznaczenie :loveu:[/quote]
Ciesze sie bardzo, ze mogłam pomóc w taki sposób:loveu::multi:


Teraz czas na Dinusia i Pakusia. Ciocia Pianka robi takie fajne allegro, że oni tez w końcu znajda domu:p:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska']:multi::multi::multi:
Oskarku , bądź grzeczny , zdrowy i kochany przez swoja nową rodzinkę !!!
a gdzie Oskarek teraz mieszka ? w Zabrzu ?[/quote]

Oskarek teraz mieszka w Brennej :loveu:

[quote name='AlfaLS']
Czy bedą jakieś szersze informacje z domku? Bardzo prosimy:kiss_2:[/quote]

Mamy obiecane foteczki :multi:

[quote name='dona20']A czy Oskarkowi spodobali się jego nowi właściciele, jak na nich zareagował?[/quote]

Oskarek nawet do nas podchodzi troszkę nieufnie, wieć wiadomo, że był trochę wystraszony całą sytuację, ale musi być dobrze ;)


[quote name='Pianka']Teraz czas na Dinusia i Pakusia. Ciocia Pianka robi takie fajne allegro, że oni tez w końcu znajda domu:p:loveu:[/quote]

No pewnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Oby się Oskarek szybciutko zaaklimatyzował w nowym towarzystwie :lol:

no to odczekam jeszcze parę dni tak na wszelki wypadek (tfu , tfu , tfu-trzy razy przez lewe ramię :evil_lol: ) i szukajcie mi dziewczyny kolejnej sierotki do wirtualnej adopcji :lol:
tak się cieszę , że moi podopieczni wirtualni znajdują domy :multi:
Plutuś :loveu:, Bosek :loveu: , Oskarek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie ;):multi:

Kochane zabrzanki, czy moge Was o cos prosic? Pojawila sie niejaka perspektywa dla Majora z wątku [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104619&page=21[/URL]

"
Właśnie miałam telefon od pani z Zabrza. Zastanawia się nad adopcją Majora. Ona nie ma dostępu do internetu, słyszała tylko od znajomej o tym psie. Nawet nie czytała opisu. Może ktoś z Zabrza mógłby wydrukować zdjęcie z opisem, dostarczyć do babeczki i przy okazji sprawdzić co to za ludzie. Kobieta twierdzi, że kilka dni temu straciła pod kołami autobusu swoją 3-miesięczną suczkę też wziętą ze schroniska."

Czy ktoś może.. ??

Link to comment
Share on other sites

Nie mam żadnych wiadomości jak tam Oskarek, ale Państwo mieli dac znac jakby działo się coś niepokojącego, wię myslę, że jest wszystko OK. jutro się z nimi skontaktuję i zobaczę co i jak :cool3:

Lewisek ma wirtualną opiekunkę ;)

Z psiaków, które są na dogo np. Liderek nie ma :-( A to malutki, bardzo kochany piesek, nie wiem jak to mozliwe, że nikt go nie chce :-( O to jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26923&highlight=Liderek[/URL] ;)

Link to comment
Share on other sites

:loveu: piękny ten Oskarek :loveu:
mam nadzieję , że będzie sobie teraz żył spokojnie , długo i szczęśliwie !!!

to banerek Oskarkowy trzeba zdjąć chyba już , co ?

Mysiu , napisałam już do schroniska , że chciałabym otoczyć wirtualną opieką Liderka :lol:
zaraz się zamelduję na jego wątku :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Oskar ma sie dobrze, własnie wrócilismy z wieczornego spaceru. Juz pierwszego wieczoru znalazł swój ulubiony fotel i miejsce pod kaloryferem. czuje sie juz chyba pewnie bo szczeka na psy sasiadów idace koło nas na spacer. Dzisiaj poznał tez stajnie,, koty, konie i stajenne psy ale bardzo mu sie podobało i wygladał jakby tam chodził od zawsze. na spacerach jest bardzo grzeczny i lubi jezdzic samochodem(moim zdaniem dlatego że maja z Rufim cała tylna kanape dla siebie). A z Rufim tez od pierwszego dnia się nie opuszczaja"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...