Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

no dobra to przylacze sie i ja :diabloti:
chociaz nigdy nie bylam na zadnym kursie, znam za to wiele groomerow, temat kursow strzyzenia tez obserwuje dluuugo...

wymieniana wyzej p.Bozena zajela sie pielegnacja mojego psa, wystawowego WHWT 9 lat temu, okolo roku 2000 zaczelam przychodzic do niej czesciej by pomagac, przez te 7 lat jakby nie mowic-pracy, mialam okazje zobaczyc jak pracuje, jak wypadaja przygotowywane na wystawe psy (a wielokrotnie sama je pokazywalam, wiec znane mi sa karty ocen i nie pamietam tak naprawde zastrzezen do przygotowania), jaka to osoba i jak traktuje psy- absolutna profesjonalistka i perfekcjonistka, do tego bardzo inteligenta, skromna i z wielka klasa.
Jej wizytowka sa jej klienci- fakt, ze terminy ma naprawde dlugie, to jak na codzien wygladaja robione przez nia psy, to jakie odnosza sukcesy na wystawach oraz szacunek tzw 'srodowiska' kynologicznego, ona sama jest po kursie asystenckim, wiele, wiele lat hoduje sznaucery, dziala w ZK, groomingiem zajmuje sie juz chyba z okolo 15-20 lat... Poki co wydaje mi sie, ze osoby ktore wybraly sie na kurs do niej sa zadowolone, jak dla mnie rewelacja, te kilka lat pozwolilo mi nauczyc sie patrzec na psy i co nieco robic samej, groomerem nie jestem, bo nie- mam poki co studia i troche inne plany, ale kocham to i rozumiem, wlasnie dzieki mozliwosci nauki od p.Bozeny :)

wiec generalizujac, ja swoja skromna osoba rowniez polecam kursy u p.Bozeny Brzdak :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monita']O tym kiedyś było w gazecie ( chyba Super Express ) napisane :p

Jak Urzędy Pracy, wysyłają ludzi na kursy, w ramach nowych umiejętności i przyuczania do zawodów :p[/QUOTE]

Wiecie może czy np. w wieku 18 lat moge już się starać o dofinansowanie takiego kursu? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='wiedzmata']Witam. Być może ktoś słyszał cos o kusach we Wrocławiu, okolicach?? Nie mam możliwości dojazdu do Katowic czy Łodzi ( i pozostania tam na dłużej ze względu na zwierzaki )... a też mi sie marzy...:-([/quote]
Ja słyszałam. :cool3:
Tylko muszę dowiedzieć się szczegółow od pewnej pani, która na takim kursie podobno była. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']Ja słyszałam. :cool3:
Tylko muszę dowiedzieć się szczegółow od pewnej pani, która na takim kursie podobno była. :p[/quote]

I jak? a nie wiesz może co to za salon, gdzie on mniej wiecej jest? Bo jesli nie znajde tu niczego w ciągu kilku dni, to w najbliższym czasie musze potwierdzic zapisy w łodzi.

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wiem.
Kurs trwał od poniedziałku do czwartku od 13 -14 tej do 19-20tej, prowadzony przez panią wet (na PW mogę podać lokalizację tego salonu).
Oto opinia o salonie: Zero teorii, czegokolwiek, "salon" składający się ze starego stolika z blatem 1 maszynka, parę małych chirurgicznych nożyczek... ale przemiła p. dr, no ale nie o to w tym wszystkim chodziło.
Jedno co to przynajmniej podstaw się nauczyłam, bo już w drzwiach dostałyśmy psy do roboty.
:shake:

Link to comment
Share on other sites

To ja może też na temat kursu we Wroclawiu u "przemiłej" pani wet. ZApisała się tam moja koleżanka, która już go skończyła. Wprawdzie początkowo była zapisana razem ze mną na kurs w Łodzi ale dopiero na przyszły rok i nie chciała tak długo czekać. ta Pani znalazła sobie sposób na szybkie zrobienie kasy i ma niewolników do najgorszej roboty, którzy jeszcze za to płacą. Nie dośc, że sama ma niewielkie pojęcie o tym co robi to jeszcze sama twierdzi że jest samoukiem. Na temat rozpoznawania ras i np. trymowania moja koleżnka miała większe pojędcie niż ona. Po awanturze, że niczego nie uczy dała jej kilka numerów Mojego Psa żeby poczytała sobie artykuły Pani Grabowskiej. Na stwierdzenie, że nie za to zapłaciła tyle pieniędzy stwierdziła, że ona nie obiecuje że kogoś nauczy. według mnie3 nie zrobiła kariery jako weterynaż i teraz próbuju z kursami.Na szczęście po "kursie" i awanturze oddała część pieniędzy. Przynajmniej była na tyle uczciwa.Co do warunków w jej "salonie" to szkoda gadać.

Link to comment
Share on other sites

Już kiedyś pisałam w tym wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=54466[/URL] na temat porównania Psiego Salonu Ewy Grabowskiej i Bobika. I niestety Bobik wypada dość blado. Ale najlepiej przekonać się samemu. Czyli jechać i tutaj i tutaj i sprawdzić. Nadszieja a ty w ogóle skończyłaś jakiś kurs? Bo niedawno chwaliłaś się mojej koleżnce na Dogo , że nie a w Bobiku byłaś jeden dzień?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście nie bronię ani jednego ani drugiego salonu. Moim zdaniem każdy musi się przekonać sam. Dla mnie także zaletą Ewy Grabowskiej są informacje o niej w mediach. Artykuły w gazetach, radio i telewizja. także teksty, które Pani Ewa pisze np. do Mojego Psa. A o Bobiku gdzieś coś było?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malus-rita']Oczywiście nie bronię ani jednego ani drugiego salonu. Moim zdaniem każdy musi się przekonać sam. Dla mnie także zaletą Ewy Grabowskiej są informacje o niej w mediach. Artykuły w gazetach, radio i telewizja. także teksty, które Pani Ewa pisze np. do Mojego Psa. A o Bobiku gdzieś coś było?[/quote]
I wszystko w temacie:lol: Zgadzam się tez ze każdy musi się sam przekonać. W sumie nigdy nie byłam w Bobiku to się nie wypowiadam. Ale Panią Ewę znam osobiście, kończyłam kurs i w sumie jakby zliczyć wszystkie moje nauki i problemy to uczyłam się pewnie dłużej niż pół roku:cool3: Ale Pani Ewa ma super cierpliwość. I tłumaczy do bólu. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...