Jump to content
Dogomania

05.08.2006 Cacib Wilno


Asdf

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beluszka']Przepraszam, jeśli moje pytania są dla Was oczywiste..
Jak zgłosić? Wysłać pocztą, czy elektronicznie?
Kiedy zapłacić, na wystawie czy na konto?
Proszę o poprowadzenie za rękę :)[/quote]

Ja zglosilam mailem i mailem otrzymalam tez potwierdzenie :-) poczta tez mozna, ale ja za leniwa jestem :P Bede placic na wystawie, zgodnie z terminem w ktorym zglosilam (zaznaczylam to w mailu) :D

Link to comment
Share on other sites

Ja zgłosiłam i mailem i faxem,następnie zadzwoniłam i miło pogawędziłam z Panią co przyjmuje wnioski :) :) :)
Potwierdzenie dostałam na maila ,(w jednym mailu przyszło potwierdzenie na 3 zgłoszone wystawy)
Zapłacić mam na wystawie i potwierdzenie pisemne pocztą też ma przyjśc - więc czekam.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beluszka']Jak na 3 wystawy? To ile tam jest w końcu wystaw. Bo z tego co czytam to mama zapłacic 45 Euro... chjyba za jedną wystawę, a może się mylę.[/quote]

dla "nas" retrieverow sa dwie wystawy w jeden weekend - w sobote 5.08 jest wystawa CACIBowa, a niedziele sa rozne klubowe wystawy i m. in klubowa retrieverow :-)

za CACIB (jesli zglosisz) do 25.06 oplata wynosi 45 euro, za klubowa do 15.07 jesli dobrze widze 40 euro !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beluszka']Drogawo :(
Wysłałam zgłoszenie na Wilno, ale nie wiem czy doszło, a zadzwonić nie mogę bo nie znam rosyjskiego :([/quote]

ja pisze do nich po ang i zawsze dostaje odp, a wiekszosc litweskich hod z tego co sie zorientowalam mowi po ang :-)))) wyslij poprostu mail z prosba o potwierdzenie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Martyna, czy Ty przypadkiem nie mieszkasz w okolicach Chmielnej? Pracuje na Chmielnej i juz kilka razy widzialam dwie przepiekne flatki, tylko zawsze brakuje mi odwagi zeby zapytac czy Ty to Ty :oops: ;)[/quote]

hahaha nie to nie ja :D ale Ewa Swiecicka ([URL="http://www.fcrs.prv.pl"]www.fcrs.prv.pl[/URL]) - zreszta jedna z suczek to siostra mojej Afery :-) a Ewa czasami bywa tu na dogomanii :D spokojnie ja zaczepiaj - gadula jakich malo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']dla "nas" retrieverow sa dwie wystawy w jeden weekend - w sobote 5.08 jest wystawa CACIBowa, a niedziele sa rozne klubowe wystawy i m. in klubowa retrieverow :-)
[/quote]

Dokładnie tak ja z psiakami łapie się na 2 klubowe w niedziele organizowane przez różne kluby -powiedzieli mi,ze nie kolidują one godzinowo i tak odbywają się u nich te wystawy już kilka lat :)

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beluszka']Drogawo :(
Wysłałam zgłoszenie na Wilno, ale nie wiem czy doszło, a zadzwonić nie mogę bo nie znam rosyjskiego :([/quote]

[B]beluszka[/B], ja zawsze dzwonię na Litwę potwierdzać zgłoszenie i bez problemu można porozmawiać po polsku. Jeżeli nawet osoba, która odbierze telefon nie zna polskiego, zaraz poprosi kogos innego. Więc śmiało możesz zadzwonić i rozmawiać w języku polskim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona']Nie rozumiem:shake: jak to dowód nie wystarczy- to co ma mieć jeszcze osóbka niepełnoletnia jadąca z rodzicami?[/quote]

Osobie pełnoletniej wystarczy dowód osobisty, natomiast osoba niepełnoletnia musi legitymować się paszportem (moje dzieci od 1 roku życia mają własne paszporty, które co kilka lat wymieniam z uwagi na zmieniajacy się ich wygląd i konieczność uaktualnienia zdjęć)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Osobie pełnoletniej wystarczy dowód osobisty, natomiast osoba niepełnoletnia musi legitymować się paszportem (moje dzieci od 1 roku życia mają własne paszporty, które co kilka lat wymieniam z uwagi na zmieniajacy się ich wygląd i konieczność uaktualnienia zdjęć)[/QUOTE]
Oj - to jestem trochę zdziwiona- a do innych państw Unii dzieci i młodzież mogą jeździc na [B]swój[/B] dowód osobisty- teraz już nawet maleńkim dzieciom można wyrabiać dowód osobisty. Czy Litwa rządzi sie innymi prawami niż pozostałe państwa Unii?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli dziecko posiada dowód osobisty, to oczywiście nie musi mieć paszportu. Ale w czasach, gdy moje dzieci zaczęły ze mną jeździć nie było takiej możliwości, dlatego od 15 lat posługują się paszportami.
Jest to o tyle wygodne, że mogą jeździć na nie również poza kraje Unii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...