Jump to content
Dogomania

05.08.2006 Cacib Wilno


Asdf

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:laola: [quote name='donya']Pierwsze wieści
[B]AKITA[/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]ANATA Yamamoto - CAC, CACIB, BOB, [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]IV miejsce BOG V[/COLOR][/SIZE][/B]
:laola:[/quote]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=navy]GRATULACJE!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
:laola:[/CENTER]

[CENTER][COLOR=navy]Ja mam kolejne wieści:[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=navy][B]CH. SHAPALI de Ciukci[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=navy][B][SIZE=5]CAC, BOS, CACIB, BOB, BOG, 5BIS[/SIZE][/B][/COLOR]
:laola: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziekuje za wszystkie gratulacje :))) badzo sie ciesza, ze w koncu udalo nam sie wywalczyc cos na grupie :)) co prawda miejsca na podium dla nas zabraklo, ale pucharkow nie zabraklo ;)

wrocilysmy z: 2 pucharkami, 2 rozetkami, 2 paczkami karmy, miska, bryloczkiem, parasolem:roll: , czapka z daszkiem:roll: , dlugopisem i jakims zeszytem <chyba niczego nie pominelam ;) > Litwini to maja pomysly ;) najbardziej podobal mi sie parasol ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky']Serdeczne gratulacje ! :multi:

I jeżeli to możliwe to bardzo ładnie prosiłabym o stawkę dogów niemieckich :)[/quote]

PSY:
ml:
KAIR DEL CHIKADO
OBERON ARMADA (LKD)

posr:
VALENTIN D'ISKANDAR

ot:
BASKERC SHERLOCK
SORBUS INTERMEDIA DANSANDE DYNAMIT

cham:
FIN CH HYPERION FORJARI
RUS CH SARGOS ORLANDO

SUKI:
ml:
HOPPINGHAM'S RHYTHIM'N RHYME
ORCA ARMADA (LKD)
PRINCESS PERLA MARGENIS (LKD)
SARGOS VERSIA

posr:
BYC MOZE ALHAMBRA
OLDBLUZ ZABAVA
RAPA OREGON

ot:
PL JCH CZARINA MODRY EFEKT
ALANO'S SHTAT EAST TO WEST
LT JCH ICA VOM KONIGSLAND

cham:
EST CH SELENA
FIN CH HOPPINGHAM'S SARDISDREAMOFAJ
LV CH JUTA JUSTICIJA MARGENIS (LKD)
EST CH SORBONNA

wet:
NI-AGARA SPECIALUS AGENTAS

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich [B]BOB[/B]-ków, [B]BOG[/B]-ów i [B]BIS[/B]-owców!!! A było tego sporo z Polski!!!

Ja wróciłam z [B]2x CAC, 1xCACIB i 1xr.CACIB[/B]. Plan minimum został wykonany!!! A nawet przekroczony:lol: !!!

A najbardziej to cieszy mnie [B]zwycięstwo Felki w konkursie Młodego[/B] [B]Prezentera w grupie starszej i potem w Zwycięstwie Dnia.[/B] FELMERIA była prezentowana przez moją koleżankę z Łotwy -[COLOR=red] Adell BRANCEVICH[/COLOR], która już po raz drugi w swojej karierze, razem z Felką zdobyła tytuł Zwycięzca Dnia. [SIZE=4][COLOR=red]Ogromne gratulacje!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]BongoBongo, Noelani, Lazurowa Ahmara, Agappe, Flaszka-g, Kasia od grzywek, Tajgeta, Umon (jezeli kogoś pominęłam - sorki) - miło było pogadać![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Niestety, w tym towarzystwie zabrakło [B]SuperGosi[/B] (Gosik, nie mogłam Ciebie znaleźć!!!:placz: ), czego baaaardzo żałuję...[/COLOR]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Gratulacje dla wszystkich [B]BOB[/B]-ków, [B]BOG[/B]-ów i [B]BIS[/B]-owców!!! A było tego sporo z Polski!!!

Ja wróciłam z [B]2x CAC, 1xCACIB i 1xr.CACIB[/B]. Plan minimum został wykonany!!! A nawet przekroczony:lol: !!!

A najbardziej to cieszy mnie [B]zwycięstwo Felki w konkursie Młodego[/B] [B]Prezentera w grupie starszej i potem w Zwycięstwie Dnia.[/B] FELMERIA była prezentowana przez moją koleżankę z Łotwy -[COLOR=red] Adell BRANCEVICH[/COLOR], która już po raz drugi w swojej karierze, razem z Felką zdobyła tytuł Zwycięzca Dnia. [SIZE=4][COLOR=red]Ogromne gratulacje!!![/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]BongoBongo, Noelani, Lazurowa Ahmara, Agappe, Flaszka-g, Kasia od grzywek, Tajgeta, Umon (jezeli kogoś pominęłam - sorki) - miło było pogadać![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]Niestety, w tym towarzystwie zabrakło [B]SuperGosi[/B] (Gosik, nie mogłam Ciebie znaleźć!!!:placz: ), czego baaaardzo żałuję...[/COLOR]
Pzdr.[/quote]



Asiaczku gratulacje !!
:laola:

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze mam prośbę - jesli ktoś ma katalog - bardzo proszę o obsade na labki - CACIB Wilno w grudniu no i CAC też - zazwyczaj podają w katalogu sierpniowym - a ja chcę powalczyć o championaty... Czy ktoś sie orientuje jak to jest - wiem, że jeśli ktoś zaczyna na wiosennej Cacibowej to moze kończyć za rok też wiosną - nawet jeśli dni się nie zgadzaja, a jak z zimą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']I jeszcze mam prośbę - jesli ktoś ma katalog - bardzo proszę o obsade na labki - CACIB Wilno w grudniu no i CAC też - zazwyczaj podają w katalogu sierpniowym - a ja chcę powalczyć o championaty... Czy ktoś sie orientuje jak to jest - wiem, że jeśli ktoś zaczyna na wiosennej Cacibowej to moze kończyć za rok też wiosną - nawet jeśli dni się nie zgadzaja, a jak z zimą?[/quote]

nie bardzo rozumiem o co prosisz :roll: :roll: o stawke ilosciowa na wystawy ktore maja sie odbyc w grudniu i ma to byc w katalogu z wczorajszej wystawy???????:roll: :roll: jesli tak to ja nic takiego nie widze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[COLOR=black]Niestety, w tym towarzystwie zabrakło [B]SuperGosi[/B] (Gosik, nie mogłam Ciebie znaleźć!!!:placz: ), czego baaaardzo żałuję...[/COLOR]
Pzdr.[/quote]

Asku, ja tez sie za Tob rozgladalam :placz:, nawet pytalam dziewczynek, a wyszlo jak wyszlo:shake: Przeklenstwo wystaw - nie zawsze w ogolnym chaosie, da sie kogos zlapac. Ale wkrotce do Ciebie zadzwonie ;)

Jeszcze raz gratuluje zwyciezcom sobotniej wystawy i czekam na dzisiejsze wyniki :lol:

Link to comment
Share on other sites

To też się chwalę: :lol:
Cu-Cruithin BREEZE WARRIOR -wilczarz [COLOR=blue][COLOR=black]CAC, CACIB, BOB,[/COLOR] BOG2 :multi: [/COLOR]

[COLOR=black]VOODOO Virgo Vestalis -nova scotia d.t. retriever [/COLOR][COLOR=blue][COLOR=black]CAC, CACIB, BOB,[/COLOR] BOG5 :multi: [/COLOR]

[COLOR=black]No i nareszcie trafił nam się do tollera sędzia, który wiedział, co to za rasa i z czym się to je :evil_lol: W ringu sędziowała Norweżka, a na grupie Szwed - a to jest rasa popularna w Skandynawii, w Szwecji na wystawach stawka to zazwyczaj 40-50 sztuk. Więc tym bardziej się cieszę z opisu i wyników :D[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...