Jump to content
Dogomania

Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.


Havanka

Recommended Posts

Dzwoniłam do Adama ,Sarunia już po kroplówce i podaniu leków.Dostała dodatkowo leki moczopędne.Wieczorem kroplówkę i leki podam jej sama.Jest nieznaczna poprawa,Sara próbowała wstać,żeby wyjść za Adamem,kiedy ten na chwilę wyszedł z gabinetu.Dużo rozmawiałam z P.Wet na temat bólu,ale Sara nie ma oznak bólowych,więc nie cierpi.Mamy tylko dwa wyjścia,albo Sara sie z tego wykaraska (ale z pewnością będą nawroty),albo odejdzie.W takim stanie nie pozostanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=arial]Sara wczoraj popołudniu[/FONT]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wRUeTQOND0s/Uj2t5JWCFqI/AAAAAAAAMzk/1WYbZ4RxCJM/w640-h480-no/P9200033.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Qtg0NGktMxY/Uj2t5IKkESI/AAAAAAAAMzo/ENGWLHysI1s/w640-h480-no/P9200036.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam Was Kochane Cioteczki,niewielkie nas grono,ale za to jakie wytrwałe:-)
U Saruni nastapiła poprawa,można powiedzieć,że ustąpił oczopląs i głowy już jej tak nie rzuca.Dziś nawet udało jej się chwilę na dworze utrzymać bez pomocy w pozycji siedzącej:-) Podaję jej od wczoraj kroplówki,antybiotyki,furosemidum,sterydy,krótko mówiąc wszystko co trzeba:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Jest poprawa i to sie liczy!!!! Niestety w przyszłości o ile z tego wyjdzie będzie to nawracało,ale tym pomartwię się później[/QUOTE]

tak bardzo się cieszę choc po cichutku na razie aby czasem nie zapeszyc :multi: Daśko kochana wycałuj ją ode mnie a ja trzymam kciuki z całych sił za dziewczynkę i jej zdrówko !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Daśka, a ona nie ma zapalenia ucha? `u mojego psiaka takie objawy, neurologiczne wystąpiły wraz ze stanem zapalnym ucha środkowego. `Mój Bary, w ogóle nie mógł chodzić.[/QUOTE]

Cioteczko jest to jedna z hipotez,dostaje leki,które są stosowane również w tym przypadku.

Link to comment
Share on other sites

Leczenie Saruni jak do tej pory wynosi 150 zł wizyta u Pań wet (mam rachunek) ,39zł Klimicin (antybiotyk 5 ampułek) mam rachunek.Na resztę Panie z lecznicy zgodziły sie poczekać do zakończeniu bazarku,jednak już jest zadłużenie 70 zł za sobotnią wizytę,a dziś kolejna.Obiecałam również Adamowi,że zwrócę mu za paliwo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']U psiaków niestety większość dzieje się nagle. Tak samo jest z moim staruszkami. Wczoraj wesoły, a jutro leży jak warzywo. Straszne.[/QUOTE]

Cioteczko a może znajdziesz w najbliższym czasie odrobinę czasu i przyjedziesz do nas i Saruni....porwę Cię na grzybki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...