Jump to content
Dogomania

Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.


Havanka

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja coraz słabsza emocjonalnie -tak się wzruszyłam -to już 2 miesiące byłoby , no -jeszcze leczenie , ale to z kolei będzie ode mnie
a pieniądze z bazarku Heidi przejdą na Lenę amstafkę , która też jedzie do Obornik
no i jedzie jeszcze Misiu -baaaardzo stareńki piesek , on to nie ma narazie =pieniążków ale już musi jechać , bo jest w schronie
przypominam ,ze z dobrocina w jeszcze -Misza ,młodza najweselsza na Swiecie suńka, ŁĄtek , Leda , Maja , Łaps , jeden malutki cidem uratowany szczeniaczek , był jeszcze jeden ale znalazł domek----psiaki szukają domków , muszą zwalniać miejsca !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka'][url]http://www.dogomania.pl/threads/187132-SREBRNY-BAZAREK-NA-PIKUSIA-do-21-czerwca[/url]!
link do bazarku Pikusia
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184227-Mia%C5%82-by%C4%87-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-prze%C5%BCy%C5%82-piek%C5%82o-w-quot-kochaj%C4%85cym-quot-domu!-POM%C3%93%C5%BBCIE-POSZ%C4%98[/url]!
a to strona z pomyślnie zakończoną adopcją Pikusia[/QUOTE]
Bardzo dziekuje za wszystko
czuje sie winna i wiem ze tak jest,mogłam sama sprawdzic:(
moglam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']a ja coraz słabsza emocjonalnie -tak się wzruszyłam -to już 2 miesiące byłoby , no -jeszcze leczenie , ale to z kolei będzie ode mnie
a pieniądze z bazarku Heidi przejdą na Lenę amstafkę , która też jedzie do Obornik
no i jedzie jeszcze Misiu -baaaardzo stareńki piesek , on to nie ma narazie =pieniążków ale już musi jechać , bo jest w schronie
przypominam ,ze z dobrocina w jeszcze -Misza ,młodza najweselsza na Swiecie suńka, ŁĄtek , Leda , Maja , Łaps , jeden malutki cidem uratowany szczeniaczek , był jeszcze jeden ale znalazł domek----psiaki szukają domków , muszą zwalniać miejsca ![/QUOTE]
Anita,ja zas musze zwolnic tempo.....bo psychiastryk mnie czeka

Link to comment
Share on other sites

w takim razie przepisujemy bazarek,proszę jeszcze tylko napisać ile jest potrzebnych deklaracji stałych i ile na hotelik i transport
głowa do góry juz jest nas na wątku o dwie więcej:-)
Havanko już do Ciebie pisze na PW o przepisanie bazarka:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']w takim razie przepisujemy bazarek,proszę jeszcze tylko napisać ile jest potrzebnych deklaracji stałych i ile na hotelik i transport
głowa do góry juz jest nas na wątku o dwie więcej:-)
Havanko już do Ciebie pisze na PW o przepisanie bazarka:-)[/QUOTE]
hotelik to chyba -400zł
a transport to Adka zawsze jezdzi po kosztach
to napisze jak wejdzie
zas deklaracji stałych jeszcze nie mamy
co mamy ,to 2 bazarki na Sawunie

Link to comment
Share on other sites

Odkąd zalogowałam się na dogo, zupełnie przewartościowałam swoje życie i podporządkowałam potrzebującym psiakom. Jest to bardzo trudne, bo nikt, nawet w rodzinie nie akceptuje tego. Często słyszę "i co z tego masz" - odpowiadam : satysfakcję i radość, że mogłam pomóc.
Zaraz przepiszę bazarek na sunię. Zaglądajcie czasem i podrzucajcie.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye::multi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::modla:matenko ziemio ludeczkowie kochani ale czad juhu ale cudnie , jakies czary czy cos:multi::multi:Havanka :loveu::loveu:Daska:loveu::loveu:cioteczki kolejne Czrodziejkiiiiiiiiii ![COLOR="rgb(255, 140, 0)"]Sarus bedziesz w rajuuuuuuuuuuuu ! cioteczki az sie gebe naokolo glowy cieszyyyyyyyyyyy, jutro droga Adeczka wiezie na hotel piseczka:loveu::loveu:Gisuniu trzymaj sie kochana nasza :multi::multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jakby ktos pytał,,co się z tego ma,,to ja podpowiadam co odrzec na takie pytanie:
z działalności na rzecz psów ma się:
-nerwicę
-długi
-ból głowy
-kołotanie serca
i przede wszystkim i pomimo wszystko radośc w oczach psa kiedy już spotka się ten człowiek i ten pies.A po latach będa łzy kiedy nadejdzie dzień rozstania..I znowu będzie nerwica itd..bo kolejny pies na drodze czeka na pomoc..
-----
Zawsze mnie drażniło kiedy na wątkach o psach porzuconych,wyrzuconych ktos pisał o katolikach-a teraz to już nie wiem..Chyba dlatego nie wiem,że od katolika powinno się więcej wymagac,żeby to miłosierdzie nie było tylko frazesem co na ustach jest..
Szkoda mi tej psiny-nie zasłużyła na takie potraktowanie jak śmiec wywalona..
E/W

Link to comment
Share on other sites

napisałam na wątku pikusia na którego z Havanką wystawiłysmy bazarek o SARZE,wierzę,że ktoś tutaj zaglądnie......i dorzuci złotóweczkę:-)
jak tylko Sara dojedzie do hoteliku i dojdzie do siebie to zrobię jej wyróżnione allegro i tym razem zadbamy od początku do końca,aby w końcu znalała swoje miejsce na ziemi!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkaaaaa5']Ja tez zrobilam bazarek dla Saruni : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187532-Simsy-3-dodatek-gry-komputerowe-poradnik-Win-7-na-Sawe-do-25.06-prosimy-o-pomoc[/URL] podrzuccie chociaz, porozsylajcie... Moze uzbiera sie troszke pieniazkow..[/QUOTE]

ja ten bazarek nie tylko bedę podrzucała ja postaram sie nim rzucać do góry:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']ja ten bazarek nie tylko bedę podrzucała ja postaram sie nim rzucać do góry:-)[/QUOTE]

ja wysyłam już link Stefowi , żeby wiedział jaka piękna sunia do niego przyjedzie , adakaa zadzoń do Stefa albo do mnie jak będziesz jechać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...