Jump to content
Dogomania

Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.


Havanka

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj musiała... :( Szkoda mi kazdego zwierzaka, ktory był w Dobrocinie... wiem w jakim stanie psychicznym i fizycznym była moja kotka wzieta stamtad.... oraz Sambo, ktorego teraz ma moja sis. Cale szczescie, ze Sarunia została stamtad zabrana oby szybko znalazla dobry dom, który wynagrodzi jej pobyt w DBC.

Link to comment
Share on other sites

tak potrzebne zdjęcia nie w boksach bo ludzie zle reaguja tak mi kobieta zwróciła uwagę ale to bład człowieka bo patrzy na boksy nie na zwierzę sara jesteś pięknym psem zdjecie jest u mnie w gazecie zycze by znalazł się domek

Link to comment
Share on other sites

Saruniu, kochana moja, obiecałam, że roześlę Twój wąteczek i dotrzymam słowa... Może już jutro, w najbliższych dniach na pewno. Teraz rozsyłałam wątek Kładzi, niektórzy niedługo nie będą ode mnie odbierać w ogóle PW... Cholerka... Jesteś taka śliczna, a te Twoje oczka... zakochać się można. Zrobię co w mojej mocy, by wysłać Cię do domku... :-(

Link to comment
Share on other sites

dzwonił pan który chce adoptować sare :lol:pan jest z nowej rudy ja dawałam zdjęcie sary do gazety i pan jest chętny ma dzieci miał psa niema transportu:-(wszystkie dane i numer tel,ma gisselka pan będzie czekał na pieska ale uzgodnić[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182819-Sara-ONka-zabrana-z-Dobrocina-czeka-w-AZYLU-czy-dostanie-szanse-na-nowe-A-ycie"][IMG]http://i41.tinypic.com/x28bc2.jpg[/IMG][/URL] proszę co i jak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkaaaaa5']SUPER! Grazynko jak juz sie ten Pan z Toba skontaktuje to daj znac, bedziemy myslec co z transportem :D Sarunia bedzie miala domek :):):)[/QUOTE]
Adka,napisalam Ci pv
ale napisze jeszcze raz...bo pewnie ?
prosze poprowadz dalej i wywiad i adopcje...ja padam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...