Jump to content
Dogomania

Frodo z Radomska już w DS


Temida

Recommended Posts

[quote name='Temida']Dzwoniła dzisiaj Pani o Froda, ale nie jestem przekonana i raczej na Nie. Pani mieszka w bloku, ma małe dziecko, miała psa onka, który wpadł pod samochód, miała bernardyna, którego oddała do schroniska. Jak dla mnie jest dziwna.[/QUOTE]

Ja bym się obawiała ze Froda też odda do schronu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak oddała jednego psa bo jej się nie spodobał to innego też może oddać...
I jak widać ONka nie dopiłowała że wpadł pod samochód (sama spuszczam psy na spacerach lecz tylko w lesie z daleka od jezdni):(
Więc bym nie była za tym domkiem...

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie nie.
Rozmawiałam przed chwilką z p. Markiem, wetem u którego w hotelu jest Froduś i powiedział, że jest to psiak, który zasługuje na wyjątkowy dom i jest do ,,zakochania się'' w nowym właścicielu.

Dziękuję Livka za wpłatę :)
Razem mamy 650zł. to za ten miesiąc, ale dopóki nie będę mieć domku to PROSZĘ o POMOC.
Jestem troszkę ,,przyblokowana'', bo nie mogę wziąć innego psiaka na hotel i nie mogę też pomóc innym z Dogo. Poprosiłam Foksię o ogłoszenia w gazecie w Krakowie.
Będę chciała też prosić redaktorkę Dziennika o jakiś artykuł.
Jestem troszkę podłamana, gdyż ten pies to typowy zwierzak do kochania na całe życie.

Link to comment
Share on other sites

Wiem Patrysiu, bo Zuzanka to czekała na Ciebie. Też mi się czas dłużył w jej sprawie, aż się odezwałaś.
Martwię się stroną materialną. Froduś to super, ładnie zjada i jest szczęśliwy, co jest dla mnie ogromną radością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Dzwoniła dzisiaj Pani o Froda, ale nie jestem przekonana i raczej na Nie. Pani mieszka w bloku, ma małe dziecko, miała psa onka, który wpadł pod samochód, miała bernardyna, którego oddała do schroniska. Jak dla mnie jest dziwna.[/QUOTE]


temida może nie powinnam zabierać głosu bo nie wspomagam frodo finansowo. niestety nie mam już z czego. mam inne deklaracje. ale jeżeli idzie o moje zdanie to jestem na :
NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE. :nono:
niech pani nawet więcej razy nie dzwoni mam nadzieję że go nie oddasz. jeżeli już raz oddała do schroniska to możę zrobić to jeszcze raz. ja bym panią podała na czarne kwiatki jak wiesz kto to był.

Link to comment
Share on other sites

Temido, zaglądam na wątek, ale niestety w kasie pustki, a mój tymczasowicz Grafit ( ten z banerka w podpisie) niestety musi mnie opuścić :-( :-( i też mnie czekają wydatki na jego utrzymanie w nowym miejscu. Ale oczywiście trzymam kciuki za powodzenie Frodowej sprawy.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...