Jump to content
Dogomania

Kraków - Ciapek ZNÓW SZUKA PILNIE DOMU ... Zostawiają Go - Ma dom ... Ciapek za TM


Hanna R.

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak


''Witam mam chętną z Krakowa, która przygarnie małego pieska do 12 lat. Piesek musiał by być spokojny oraz tolerować dzieci. Pani zależy na psiaku rudym, gdyż miała takiego psiaczka. Domek nie jest sprawdzony ale pani bardzo sympatyczna. Aha piesek musi za tolerować 4 letnią dziewczynkę która często odwiedza dom. Czekam na propozycje''


Rozmawiałam z dziewczyną która wstawiła to ogłoszenie. Poprosiłam, żeby najbardziej zareklamowała Ciapka bo on jest w największej potrzebie.
Pani która chce go adoptować nie a psa, kota i dziecka. Mieszka w domu : na piętrze jej siostra z dzieckiem, na dole ona (24lata) z matką.
Mam nadzieję, że adoptują Ciapeczka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

mar.gajko - pisałam na pw, ale chyba masz pełną skrzynkę..

Podaj mi proszę numer konta na który można by wpłacać pieniążki na Ciapka. Nie mogę za wiele, ale choć parę groszy.. może się przyda..

Strasznie mi żal Ciapka :-(

I strasznie żałuję, że nie mogę pomóc... :sadCyber:

Link to comment
Share on other sites

To jakiś koszmar... jutro będę w hotelu, bo chce choć minimum uregulować za długi.. Zajrzę do Ciapka... będę z Olą..Może wziąc Ciapka do "Kundla"? tylko Ola nie moze jechać w czwratek. potrzebowałabym transportu.. Może ktoś pomóc z transportem?

Link to comment
Share on other sites

Transport najpierw z Krakowa (pradnik czerwony wyjazd gdzieś o 16) a potem hotel pod Wieliczką do Krakowa na krzemionki 30, no i z powrotem do hotelu, albo do nowego domu oby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Ago.
On umiera. To kwestia albo tygodnia, albo mieisąca.
To koniec Ciapka.
Rozmawiałam o tych wynikach z trzema weterynarzami.
I co słyszałam: Musi pani patrzeć, i w odpowiednim momencie podjąć decyzję.[/quote]
Boziu.... :-(

Żeby chociaż jakiś tymczas.. żeby choć na te ostatnie chwile miał "swój" dom.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Ago.
On umiera. To kwestia albo tygodnia, albo mieisąca.
To koniec Ciapka.
Rozmawiałam o tych wynikach z trzema weterynarzami.
I co słyszałam: Musi pani patrzeć, i w odpowiednim momencie podjąć decyzję.[/QUOTE]

mar.gajko - współczuje konieczności podejmowania takiej decyzji.
tyle czasu, tyle trudu i samotnej walki o tego psiaka...

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy z Olą u Ciapka. Ciaputek tak się zmienił, schudł. Biedak. Ola K. (która ma u siebie Pegaza min. ) adoptuje go w piątek. Ciapek ile mu jeszcze zostało , oby jak najdłuzej spędzi u osoby, która jest Aniołem Dobroci. Będzie głaskany i zaopiekowany, nie bedzie już sam. Ze wzgledu na spraw rodzinne przewiezienie Ciapka w piatek.Ola iumie podawać kroplówki, więc Ciapek będzie otrzymywał je ile razy potrzeba. dziekuję Ola :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...