Jump to content
Dogomania

Prosto do nieba czwórkami szły-psy uratowane z rzeźni-wniosek o odebranie ODRZUCONY:(


Recommended Posts

Te krowy to taki gatunek, który nie jest tłuściutki.
Nóż się w kieszeni na takie coś otwiera...

Ale dobrze, że wzrasta społeczne zainteresowanie takimi tematami, że układziki zaczynają wychodzić na światło dzienne. Był reportaż o Biedrzyckiej, teraz o Małoszycach, może powoli w końcu coś się ruszy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

18 zabranych....tylko tyle udalo sie wyrwać.Mój ulubieniec rodezjano-wyżeł,po dwóch tygodniach po prostu karmienia i podawania wody,"wyrósł" na całkiem tłustego pieska,fotki ktos chce?

komentarze mozna zamieszczac tutaj
[URL]http://czat.zps.tvp.pl/mer/[/URL]

Pinkmoon,wyśla ja na emeryturę,jeszcze dostanie na koniec premię za straty moralne.

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam. Niestety, albo i stety. Przeraża mnie ta bezduszność, małostkowość i to cholernie olewcze podejście do sprawy pieprzonych urzędasów, lekarza weterynarii, który twierdzi, że nic złego się nie dzieje, podczas gdy jeden z psów (albo to suczka była), siedzi na widoku ze złamaną łapą. Psy głodne, srające słomą, pogryzione. W jakich nam czasach przyszło żyć, jeśli pies, największy przyjaciel człowieka jest tylko zwykłym śmieciem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Za jakie grzechy te biedne psy tak cierpią?????????:-( To jest po prostu masakra, a z takimi wetami o jakich piszecie to ............... Jak można tak pomylić się z powołaniem???????[/QUOTE]

To nie powołanie tylko interes, a my jesteśmy kk - zwierzęta nie mają duszy, nie cierpią, nie czują, nie myślą. Tylko forsa się liczy i układy.

Link to comment
Share on other sites

To siła pieniadza tak wypacza i tak już strasznie prymitywnych ludzi.Skoro to "schronisko " jest finansowane z dotacji publicznych to ja się na to nie zgadzam ,...bo one idą do kieszeni a nie służą zwierzętom.Tam muszą być układy "ze wszystkimi" bo to kolosalne sumy !Jeden pies 1000 -1500 zł i ponożyć to przez KILKASET psów to fortuna !Może pisać petycję z podpisami w tysiącach to może tępe urzędasy nie odrzucą ?

Link to comment
Share on other sites

Czy jest szansa uratować wszystkie psy i zamknąć tą rzeźnie. Facet musi zostać bez pracy, nie może pobierać już tyle kasy za mord który urzadza tym zwierzętom. A tym 2 babom obkleić szyby luksusowych samochodów zdjeciami tych psów, moze cos do nich dotrze. To straszne ze weterynarze, ktorzy maja pomagac zwierzetom nie robia nic i nie widza problemu. Baba ewidentnie bez wiedzy. Wstyd dla tej miejscowosci.

Link to comment
Share on other sites

To chyba analogiczna sytuacja jak w Wojtyszkach, prawda? Tam też "hotel" dla psów bez większych możliwości adopcji, pan nie zgadza się na kontrolę bo to teren prywatny, ale umowy z gminami są, pieniądze publiczne idą.

Tam dziewczyny zrobiły akcję pisania do urzędników, może by też coś takiego?

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję ten wątek,czytając wątek na forum GP24.pl ciarki przechodziły mi po plecach,program oglądałam ,cięzko to wszystko nazwać,podpiszę sie pod kazdym pismem które pomoże w likwidacji tego "schroniska" i pod odwołaniem tej beznadziejnej kobiety która zwie się weterynarzem,Wiesława Boszkowska powinna być zamknięta w jednej celi z gwałcicielami i sadystami bo sama nią jest

Link to comment
Share on other sites

Akurat w tym roku NIK zajmuje się przestrzeganiem praw zwierząt w Polsce. Całość pilotuje Delegatura Najwyższej Izby Kontroli w Białymstoku, podaję E-mail: [email][email protected][/email]
Poza tym można pisać do Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt: [email][email protected][/email]
Także do Pani Kariny Schweltzer - rzecznik d/s zwierząt przy Prezydencie Rzeczpospolitej Polskiej: [email][email protected][/email]
Koniecznie należy powiadomić Urząd Kontroli Skarbowej, niechże przetrzepią dziada z Małoszyc, bo przecież jakąś działalność gospodarczą musi mieć założoną i niech pogrzebią w tych gminach z których niefrasobliwi urzędnicy dają psy do dziada, bo nie może być tak, żeby publiczne pieniądze były tak bezczelnie marnotrawione.

skopiowałam ten wpis z wątku GP24.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='birma74']Zapisuję ten wątek,czytając wątek na forum GP24.pl ciarki przechodziły mi po plecach,program oglądałam ,cięzko to wszystko nazwać,podpiszę sie pod kazdym pismem które pomoże w likwidacji tego "schroniska" i pod odwołaniem tej beznadziejnej kobiety która zwie się weterynarzem,Wiesława Boszkowska powinna być zamknięta w jednej celi z gwałcicielami i sadystami bo sama nią jest[/QUOTE]

Ja tez podpisze sie pod kazdym pismem ktory pomoze usunac to babsko i likwidacji tej rzezni

Link to comment
Share on other sites

Polecam też wcześniejszą sprawę dotyczącą krów, po wypowiedziach można wyrobić sobie opinię jakiego typu "człowiekiem" jest pani Wiesława.

[url]http://wyborcza.pl/1,76842,7047114,Pieklo__Krowy_hodowane_na_smierc.html[/url]

wybrane cytaty:

[quote]- Dyżurny funkcjonariusz dodzwonił się do inspektoratu weterynarii, ale, jak wynika z notatki służbowej, lekarz, który odebrał telefon, odmówił przyjazdu bez podania przyczyny - powiedział nam rzecznik policji komendy powiatowej w Lęborku.

- Policja się z nami nie kontaktowała. A obrońcy zwierząt wtargnęli na teren hodowli nielegalnie - mówi "Gazecie" powiatowa inspektor weterynarii w Lęborku Wiesława Broszkowska. [/quote]

[quote]- Nie stwierdziliśmy nieprawidłowości wskazywanych przez organizacje obrońców zwierząt. Są jedynie uwagi higieniczno-porządkowe, jak nieco za duża ilość obornika. Krowy są zdrowe.[U] [/U][/quote]

[quote]Skoro tak, to skąd się wzięły na filmie nakręconym przez Straż dla Zwierząt słaniające się na nogach i leżące w odchodach krowy? - To manipulacja - ocenia pani inspektor.[/quote]

[quote]Na pytanie dlaczego, skoro mają słomę, leżą na betonie w odchodach, odpowiada, że krowa może się położyć gdzie chce. I nie reaguje na uwagę, że nie może, bo jest przywiązana [/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mauro']to jest test bo mam problemy z wysłaniem wiadomości[/QUOTE]
Święta za chwilę, ale ja jestem jakoś poza tym..... robię co mam robić ale bez emocji. Myślami jestem daleko.....w Małaszowicach.....
Kadr pierwszy,kadr drugi, kadr trzeci........Widzę głód, widzę ból, widzę paraliżujący strach i...... rezygnację......nie ma już ratunku...... Ten obraz mnie nie opuszcza........Śpię w pierwszej fazie w miarę spokojnie, ale około trzeciej,czwartej jest trudno.....Staram się uspokoić myśli, ale one się boleśnie kłębią.....
Wstaję, idę na balkon zapalić, potem wracam ....i tak do rana...........................................
Nie jestem tu tylko po to żeby się uzewnętrzniać. Docelowo nie o to mi chodzi. Jestem zdeterminowana żeby coć zrobić. Podpiszę wszystko aby pomóc tym ukochanym biedakom. I zrobię wszystko aby przestępcy na czele z Broszkowską ponieśli konsekwencje. To tak na początek
Pozdrawiam wszystkich fajnych ludków

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...