Jump to content
Dogomania

Szczęśliwy TOPIŚ w SUPER DS.!!!!!!!!


AGA35

Recommended Posts

Widze ruch na topisiowym wątku i od razu pomyślałam, ze cos dobrego sie kroi..no wiem, wiem...na razie cisza..ale wiecie co??Najwazniejsze, ze jest juz cokoliwiek...że juz się ktos w ogole zainteresował:) Gdyby pani podala numer juz byśmy wszystko wiedzieli..a tak mozemy tylko piąstki zaciskac...
Topisiu...zasługujesz na najlepszy domek pod słońcem":):)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.gify.org/bazagif/psy/cane013.gif[/IMG][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=Blue] Z okazji [B][COLOR=Magenta]DNIA KUNDELKA[/COLOR][/B] (tak głosiło TV) życzę Ci, [B][COLOR=Magenta]Topiczku najmilszy[/COLOR][/B], najwspanialszego domku pod słońcem[/COLOR][/SIZE][/FONT]! [IMG]http://www.gify.org/bazagif/psy/cane014.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Coś się nie spisał topiczkowy Aniołek Stróż, bo nie mam żadnych wieści od ludzi chętnych do adopcji.:placz:
Są za to wieści z hoteliku.
Topiczek ma się dobrze - je, śpi, spaceruje i wyleguje się na kanapie. Ot - takie dobre, psie bytowanie...[/SIZE][/FONT]

[IMG]http://www.gify.org/bazagif/anioly/angeli017.gif[/IMG] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]A ten Aniołeczek to niedługo w doopke dostanie, jak szybko nie znajdzie Topiczkowi domu![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

kurcze - szkoda że Pani się nie odezwała...
Mogła choć napisać, że jednak rezygnuje... dlaczego ludzie są tacy dziwni??

Topisiu - niedługo, za 2 miesiące gwiazdka, może nasze życzenia się spełnią i będziesz miał domek na święta? najwspanialszy na świecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']No Topiczku - trzymam Cię za słowo, bo wczoraj śniła mi się moja pani Dyrektor...[/QUOTE]
:roflt::roflt::roflt:
--------------------------------------------------------------------------------------

Topisiu, zaglądam do ciebie ale nic nie pisze żeby nie zapeszać... po ostatniej wiadomości Moniki to już w ogóle... a tu taka niepokojąca cisza :(

Link to comment
Share on other sites

Cześć Topiku, dopiero tak późno przychodze dziś do ciebie, bo od rana siedziałam w przytulisku, ok 16 stej dopiero do domu zlądowaliśmy.
Mamy yorka w przytulisku od 3 dni i jeździliśmy, chodziliśmy pytaliśmy ludzi, czy może wiedzą komu zginął, czy może znają... ah...
a po drugie wylądowałam ze szczniorem na dt, ah... wiedziałam, że prędzej czy później w końcu zabiorę jakąś bidę do domu... teraz muszę szybko mu domek znaleźć i kolejnego szczeniora zabrać :)

Link to comment
Share on other sites

Akrum! Masz pełne ręce roboty! Powodzenia ze szczeniorkiem. :)

Tamta Pani nie odezwała się, ale wczoraj dostałam jeszcze maila o następującej treści:[I]
"Proszę o zdjęcia psa Topika w pomieszczeniu. Osoba zainteresowana."[/I]
Czy mam to traktować poważnie, bo znowu ktoś się nie podpisał? No... nie wiem. :oops:


Właśnie wysłałam tam trzy zdjęcia Topika.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Topisiu :)
Właśnie siedzę sobie ze szczeniorkiem Łatkiem na kolanach - on sobie słodko śpi :)
No i tak sobie myslę, że ludzie tak trochę niepoważnie podchodzą do spraw adopcji
[QUOTE][I]"Proszę o zdjęcia psa Topika w pomieszczeniu. Osoba zainteresowana."[/I]
[/QUOTE] ani bez wstępu, ani bez podpisu... ah

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...