Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Magdalena

gdzie DOBRZE naostrzą ostrza do maszynek?

Recommended Posts

Mogę, Pan dał mi plik swoich wizytówek, więc myślę, że nie będzie miał mi za złe jeśli go tu "upublicznię". Nożyki trzeba Panu zawieźć na Koszalińską 14/4 (Kuźniki). To jest normalne prywatne mieszkanie w bloku, żadnego szyldu. Najlepiej wcześniej zadzwonić - 889 446 653. Pan zbiera nożyki i gdzieś je zawozi, gdzie ktoś mu udostępnia maszynę, więc jak się trafi na odpowiedni moment to można nożyk odebrać na drugi dzień. Ja niestety nie trafiłam i chyba nie mam innego wyjścia jak czekać do końca przyszłego tygodnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No dobrze to co to jest ostrzenie ręczne? Bo nie mam zielonego pojęcia jak to miałabym zrobić, dlatego szukam kogoś, kto zajmuje się tym profesjonalnie - a już czy to ręcznie czy maszynowo to ja nie muszę wiedzieć. Też używam jednego ostrza już chyba z 5 lat, ale ostatnio zacina mi się na psie. Zanim kupię nowe chciałabym jednak spróbować wersji z naostrzeniem. Uważasz Grey, że nie warto?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warto .... ja osobiście używam swoich ostrzy wyłącznie do swoich psów i jeszcze nie ostrzyłam bo nie miałam potrzeby (ale wydaje mi sie, że jedno wymaga ostrzenia po zrobieniu jakiś czas temu brudnego psa) ale znajoma, która dużo robi tez obcych psów (od wieeeeelu lat) jak najbardziej ostrzy ostrza (obecnie wysyła do ostrzenia pocztą do Szlifu w Warszawie) i jest bardzo zadowolona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...