Jump to content
Dogomania

No i jest galeryjka Tamci!


justynia

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BORA']Ja na początek września się będę umawiała :cool3: Może na jeden dzień to zaplanujmy? Będzie raźniej ;) A mi żadne komplikacje nawet przez myśl nie przechodzą, bo ich nie będzie :lol:[/quote]
Wiesz Bora, to byłby dobry pomysł. Czas dobry, upałów już nie będzie... A ja znów zaczynam mieć wątpliwości... Jak miała ten początek urojonej ciąży, to byłam już zdecydowana, a teraz jak jej przeszło, to znów się waham :shake:... A Ty będziesz ciąć w Krakowie, czy w Białymstoku?
Na czym polega półsiad? :evil_lol:
He, he, he, to taka pozycja między siedzeniem a staniem. Siadając Tama usłyszała coś w polu i tak ją to zaciekawiło, że zastygła w takim właśnie półsiadzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']Wiesz Bora, to byłby dobry pomysł. Czas dobry, upałów już nie będzie... A ja znów zaczynam mieć wątpliwości... Jak miała ten początek urojonej ciąży, to byłam już zdecydowana, a teraz jak jej przeszło, to znów się waham :shake:... A Ty będziesz ciąć w Krakowie, czy w Białymstoku?
[/quote]
Pewnie, że wrzesień to dobry pomysł, a dla nas to najlepszy termin, równo 2 miesiące po zakończeniu niekończącej się cieczce, chłodniej i najważniejsze, że jeszcze wakacje, więc dużo czasu. Wybrałam sobie 1 września, piątek :lol:

Najpierw chciałam w Białymstoku, później pomyślałam, że w Krakowie, a teraz wróciłam do punktu wyjścia :evil_lol: Tutaj nikogo nie znam, a tam mamy swoją wetkę, która jak na razie wyleczyła Torcię z każdego problemu i nie tylko ją (tam zawsze kolejki) ;)

A może Tama miała teraz taki początek ciąży urojonej, a może po drugiej będzie gorzej? Nie będę Cię namawiała, sama przemyśl, bez sterylki będzie zawsze wielka niewiadoma (czy będzie urojona czy nie czy coś gorszego - tfu tfu)

[quote name='justynia'] Na czym polega półsiad? :evil_lol:
He, he, he, to taka pozycja między siedzeniem a staniem. Siadając Tama usłyszała coś w polu i tak ją to zaciekawiło, że zastygła w takim właśnie półsiadzie ;)[/quote]
Już będę wiedziała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']
Najpierw chciałam w Białymstoku, później pomyślałam, że w Krakowie, a teraz wróciłam do punktu wyjścia :evil_lol: Tutaj nikogo nie znam, a tam mamy swoją wetkę, która jak na razie wyleczyła Torcię z każdego problemu i nie tylko ją (tam zawsze kolejki) ;)[/quote]
No właśnie z wyborem weta też jest problem, bo nie ma u mnie takiego, któremu bym ufała... Do Rzeszowa przecież nie będę jej wozić, a nawet jeśli, to i tak nie znam tam żadnej dobrej lecznicy....
[quote name='BORA'] A może Tama miała teraz taki początek ciąży urojonej, a może po drugiej będzie gorzej? Nie będę Cię namawiała, sama przemyśl, bez sterylki będzie zawsze wielka niewiadoma (czy będzie urojona czy nie czy coś gorszego - tfu tfu)[/quote]
Masz rację, bardzo przekonywujący argument... Zanim wzięłam Tamę byłam przeknonana, że następna suka pójdzie na sterylkę, ale jak już ją mam, to nachodzą wątpliwości...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']No właśnie z wyborem weta też jest problem, bo nie ma u mnie takiego, któremu bym ufała... Do Rzeszowa przecież nie będę jej wozić, a nawet jeśli, to i tak nie znam tam żadnej dobrej lecznicy.... [/quote]
Justyś, a od czego masz gonie z Rzeszowa? :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']A bo to pies a nie suka :lol: Ogólnie kobietki są spokojniejsze i bardziej ułożone ;) [/quote]
Powiedz to mojej suni :diabloti:

[QUOTE]Jak miała ten początek urojonej ciąży, to byłam już zdecydowana, a teraz jak jej przeszło, to znów się waham :shake:... [/QUOTE]
Wiedz kochana że nie Ty jedna masz takie ogromne wątpliwości :shake: pewnie niedługo Koma dostanie ciąży urojonej... jak po każdej cieczce... i zawsze w trakcie tej ciąży jestem niemal na 100% przekonana że jak się skończy to ją ciachnę... ale później znów się pojawiają wątpliwości czy to aby napewno konieczne- i tak do kolejnej cieczki :shake:

[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3966/kwiatywq4.jpg[/IMG]

Ślicznie tu wyszła! :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Dziewczyny czego się boicie?
Boicice się cięcia? a nie boicice się ropomacicza np?[/quote]
No właśnie :mad:

Może ja jestem nienormalna, ale wcale nie przeżywam cięcia Tory :roll: Sama nie wiem, czytam o panice przed operacją i nie czuję tego...ale może dlatego, że mamy jeszcze miesiąc :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Dziewczyny czego się boicie?
Boicice się cięcia? a nie boicice się ropomacicza np?[/quote] Oj Nathaniel, wszystkiego :shake: Jakby się Tama nie obudziła po operacji to do końca życia bym sobie tego nie wybaczyła :roll: Szkoda, że w schronisku Tamci nie wysterylizowali, nie miałabym teraz rozterek :evil_lol: Pewnie te moje obawy wynikają z braku zaufania do tutejszych wetów, chyba się uprzedziłam trochę do nich. Jasne, że ropomacicza się boję, ale to jednak odleglejsza perspektywa niż sterylka, bo jeśli się zdecyduję, to na pewno na jesieni, przed 2 cieczką...
[quote name='Koma'] Wiedz kochana że nie Ty jedna masz takie ogromne wątpliwości :shake: pewnie niedługo Koma dostanie ciąży urojonej... jak po każdej cieczce... i zawsze w trakcie tej ciąży jestem niemal na 100% przekonana że jak się skończy to ją ciachnę... ale później znów się pojawiają wątpliwości czy to aby napewno konieczne- i tak do kolejnej cieczki :shake: [/quote] Dokładnie tak samo u nas Koma... Jak jej mleczko leciało, to byłam na 100 % pewna, że ciachamy, ale jak przeszło, to... :shake: Powinnam być już mądrzejsza, bo poprzednia sunia odeszła właśnie przez nowotwór sutków. :wallbash: Muszę sie w końcu zdecydować! BORA ciacha we wrześniu Torcię, to może im potowarzyszymy?

[B]Gonia[/B], dzięki za pomoc, jakby co to będziemy mieć w Rzeszowie wsparcie ;)
[B]Kara[/B], pewnie Twoja piąteczka też ma takie piłeczki :lol:
[B]Żaba[/B], śliczna tak samo jak Twój Mikuś :loveu:

W sobotę jedziemy nad morze, ale Tamcia zostaje u rodziców :-( 700 km. to za dużo, żeby ją ciągać ze sobą w taki upał, szczególnie, że nie mamy klimy, a nasz samochód jest czarny :razz: Jedziemy na tydzień. Mam nadzieję, że wytrzyma, ale pewnie będzie tęsknić. Ostatnio zostawiliśmy ją na 3 dni i strasznie wymiotowała. Myślałam, że to zatrucie, ale ostatnio spotkałam sąsiadkę i opowiadała o swoim pudelku- kiedykolwiek wyjeżdża, on tak samo reaguje... Może zbieg okoliczności, może rzeczywiście taka reakcja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']No właśnie :mad:

Może ja jestem nienormalna, ale wcale nie przeżywam cięcia Tory :roll: Sama nie wiem, czytam o panice przed operacją i nie czuję tego...ale może dlatego, że mamy jeszcze miesiąc :razz:[/quote] Ech, chciałabym tak jak Ty!
[quote name='nathaniel']ja sie powiem szczerze nie balam, sobie spokojnie czekalam obmacujacy psy schroniskowe w biurze z mamą :evil_lol: a Rambo był ciachany pokój wcześniej :evil_lol:[/quote] Eee, pewnie dlatego, że jajeczka to nie macica i jajniki :evil_lol: No i jajeczka są na zewnątrz, a macica w środku i dobrze ukrwiona...

Link to comment
Share on other sites

Pusia też była ciachana, ja sobie siedziałam w skzole, siostra w pracy, a ciachali w schronisku, my pojechałyśmy po nią koło 14 (zimą) a wróciłyśmy koło 16 czy jakos tak:evil_lol:

Naprawdę poszukajcie weta innego , albo pojedzcie zapytać sie w schronie , lepsza jest sterylka niz potem zadreczanie sie czemu tego nie zrobilismy.

Ja sie martwilam o ramba po fakcie, bo miał coś na jadrze :roll: i analiza jakas była czy cuś, serce mi biło jak wet (albo mama do schcronu dzowniła ? ) dzwonił...

Link to comment
Share on other sites

Jezeli chodzi o schronisko - Kundelek nie ma "wlasnej" wetki. Ta wetka, ktora leczy schroniskowe zwierzeta, prowadzi też najlepszą lecznicę w Rzeszowie, lecznicę Jamnik.
Bora, w takim razie ja mam tak samo jak Ty, też jakoś się nie boje sterylki mojej łateczki. Z Aza idziemy na wiosnę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']Oj Nathaniel, wszystkiego :shake:[/quote]
Dokładnie :shake:
Jak czytam Twoje posty to czuję się jakbym czytała własne... podobnie jak Ty, też nie mam zaufanego weta i jest to duży problem już pomijając ten strach i wątpliwości...

[quote name='justynia']BORA ciacha we wrześniu Torcię, to może im potowarzyszymy?[/quote]
Jak to przeczytałam to mi ciarki przeszły po plecach :roll: Nie wiem ja mam jakieś opory psychiczne, boję się okropnie :placz: Jeśli już byśmy się zdecydowali to nie wcześniej niż koniec września- październik, po skończeniu ciąży urojonej o ile się pojawi... napewno pewniej byśmy się czuły wiedząc że nie jesteśmy same i że możemy się wspierać ;)

Fajnie macie że jedziecie nad morze! :) Chociaż pogoda nie zapowiada się najlepsza :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']
Jak to przeczytałam to mi ciarki przeszły po plecach :roll: Nie wiem ja mam jakieś opory psychiczne, boję się okropnie :placz: Jeśli już byśmy się zdecydowali to nie wcześniej niż koniec września- październik, po skończeniu ciąży urojonej o ile się pojawi... napewno pewniej byśmy się czuły wiedząc że nie jesteśmy same i że możemy się wspierać ;) [/quote]
Zawsze byłoby raźniej ;) Ja bym nie mogła tyle czekać... Bo Tama miała cieczkę na początku kwietnia, takżę możę we wrześniu następną dostać... A jak już ją miałabym ciachać, to teraz albo nigdy... Tylko to takie trudne :shake:
[quote name='Koma']
Fajnie macie że jedziecie nad morze! :) Chociaż pogoda nie zapowiada się najlepsza :shake:[/quote]
Oj, niestety... Chyba zapakuję dzinsy i sweter zamiast stroju kąpielowego :evil_lol: Ale trudno się mówi, pocieszam się tym, że i tak na plaży plackiem bym nie leżała :lol: bo nie lubię się tak smażyć :cool3: Szkoda mi tylko Tamci :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']Zawsze byłoby raźniej ;) Ja bym nie mogła tyle czekać... Bo Tama miała cieczkę na początku kwietnia, takżę możę we wrześniu następną dostać... A jak już ją miałabym ciachać, to teraz albo nigdy... Tylko to takie trudne :shake:[/quote]
No to faktycznie nie możecie tyle czekać :shake: Koma skończyła cieczkę w lipcu więc my musimy jeszcze na urojoną zaczekać i ew. dopiero po niej ciąć...

[quote]Oj, niestety... Chyba zapakuję dzinsy i sweter zamiast stroju kąpielowego :evil_lol: Ale trudno się mówi, pocieszam się tym, że i tak na plaży plackiem bym nie leżała :lol: bo nie lubię się tak smażyć :cool3: Szkoda mi tylko Tamci :loveu:[/quote]
Heh, to tak jak ja rok temu jechałam na Mazury- akurat trafiliśmy na najgorszą pogodę :diabloti: Tamcia napewno da sobie radę, tydzień szybko zleci ;)

Link to comment
Share on other sites

Możecie , możecie w lutym, najlepiej wtedy kiedy upałów nie ma, a jak zimą to trzeba zaopatrzyć sie w większa ilość kocyków.

My zbraku auta (tz siostry był samochdoem w pracy :evil_lol:) jechalysmy po Pusie tramwajem zimą, a p-otem psica musiała iść z przystanku na własnych łapencjach, niesienie bezwładnego 20kg psa przez zaspy nie jest lekkie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...