Jump to content
Dogomania

Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu


Dzika_Figa

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kana']Niestety adopcje stoją...[/QUOTE]

No ale nie AŻ tak... od kiedy mam Lapsa i Rudusia pod opieką, dużo innych psiaków, którym kibicowałam, znalazło super domy.
I to kilka o wiele mniej adopcyjnych. Te psy autentycznie mają pecha. Przecież nawet nikt nie dzwoni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an-na']To ja go ogłoszę. Na razie jest tu:
[url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=17893[/url]
Na razie bez zdjęć bo nie umiałam wstawić, ale obiecano mi pomóc :)
Jak zrobię następne ogłoszenia to wstawię linki:)[/QUOTE]

Wielkie, ogromne dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Przepraszam za obsuwe w kwestii czyszczenia zebow.Wczoraj sterylizowalam ONke,Laps mial jechac razem z nia,ale ona nie chciala.Ostatecznie jestesmy umowieni na zabieg wyczyszczenia zebow na poniedzialek na 17.[/QUOTE]

No jak nie chciała, to trudno z tym było dyskutować. Zaraz Ci puszczam przelew za kwiecień.
Za zęby i fripex doleję, jak dasz znać ile.

[B][SIZE="4"][COLOR="red"][COLOR="#4169e1"][SIZE="3"]EDIT: Yumanji, wstrzymaj się z zębami proszę, bo po opłaceniu hotelu na koncie Lapsa zostały 2 złote, deklarowicze się wykruszają, nie stać nas na to, muszę poszukać sponsorów.[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE="3"][COLOR="red"]Kochani!

Laps jest w bardzo kiepskiej sytuacji finansowej, w tej chwili ma na koncie 2 zł. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, na opłacenie hoteliku starcza na styk. Potrzebne są pieniądze na fripex, trzeba też Lapsa zaszczepić. No i musimy mu wyczyścić zęby. Przydałoby się tez mieć jakiś zapas na sytuacje awaryjne.
Może nie jestem dobrą osobą do prowadzenia wątku, bo nie umiem się nachalnie dopominać, nie umiem spamować i prosić ludzi o pieniądze. Prowadzenia finansów i wątku podjęłam się na prośbę osoby, która swoje deklaracje wycofała i tylko dlatego, że nikt inny nie chciał tego robić.
Nie jestem specjalistką od ogłoszeń. Umiem zrobić allegro i tyle. Podjęłam się tej opowiedzielności, licząc na to, że nie zostanę z nią sama.
Staram się, ale pewne rzeczy są dla mnie nie do przeskoczenia.
Bardzo Was proszę o pomoc. W rozruszaniu wątku, w sprowadzeniu tu nowych osób, w ogłaszaniu. I w zdobyciu nowych deklaracji lub chociaż wpłat jednorazowych.
Laps Was potrzebuje![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Kurczę, trzeba ludziom przypominać o wpłatach.

Napisz mi na pw, kto zalega, będę pisać do ludzi.. Skoro ktoś się deklaruje, to niestety, jest już to obowiązek..[/QUOTE]

Aga, ja napiszę. Ale to niewiele da, bo deklaracji mamy 205 zł...
Zresztą, u Lapsa wszyscy wpłacają. Czasem z poślizgiem, ale wpłacają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Acha..

Kurcze, niedobrze..

Niedobrze, że tak ucichło u chłopaków.. Póki byli w schronie, było tu ciotek dużo.. Trafił do hoteliku - i wszyscy o nim zapomnieli... O Rudusiu też........[/QUOTE]

No właśnie to mnie boli... Bo ja niewiele mogę, z racji odległości...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...