Jump to content
Dogomania

Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM


Fela

Recommended Posts

  • Replies 830
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam, mam ,
podsumowując:

[FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[B][U][FONT=Arial]Deklaracje jednorazowe:[/FONT][/U][/B][FONT=Arial]
[/FONT][FONT=Arial][SIZE=3]kasiulki - 50 zł
papryka - 10 zł
asiulek-85 - 10 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Panca 20 zł [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Archi34 500 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Vasco -jeżeli Staszek pojedzie do DT 13.03[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Agnieszka103 – cos pod koniec miesiąca, po urodzinach ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial]590 zł

[B][U]Deklaracje stałe:[/U][/B]
[/FONT][FONT=Arial][SIZE=3]mala_czarna - 20 zł
Igusia - 20 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]40 zł[/SIZE][/FONT][FONT=Arial]

[/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]Koszty :[/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Arial][SIZE=3]DT 10 zł plus jedzenie, potrzebna będzie konsultacja łapki i pewnie kastracja i jak się wszystko uda to transport w świat;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Fela proszę, przenieś do 1 postu;)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem już (ufff).
W weekend maiłam małe problemy, bo wysadziłam korki w mieszkaniu i musiałam czekać do dzisiaj, aż się ktoś ulituje i się tym zajmie :/
Tym samym nie mogłam korzystać z niczego, co wymagało wetknięcia wtyczki w kontakt.
Swoją drogą, czy ktoś wie, tak na przyszłość, jak się zmienia korki?!


Ale jak się ma nasz Słoneczniczek?

Dzisiaj na obiad jestem umówiona z cioteczką, co by bardzo powaznie obgadac temat, więc w okolicach kolacji, będe już miała pełen obraz sytuacji.
O ile, oczywiście, w między czasie znowu czegoś nie zepsuję :/


Wychodząc z optymistycznego założenia, że jednak mi się uda dożyć bez zadnych zbędnych atrakcji do pory obiadowej, jestem dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Astaroth.

Szymek to fajny pies, który domaga sie towarzystwa człowieka. Uwielbia ludzi, za głaski zrobiłby wszystko :)
Astarorth była u weta. To stare złamanie. Jesli będziecie chciały to Astaroth podjedzie na Rtg.
Według Jej wetki, Szymuś miał styczność z jakimś wariatem. Zęby najprawdopodobniej były wyrywane obcęgami, na pewno nie były powybijane.

Szymus nie ma problemów z innymi psami, generalnie od razu im sie poddaje. Karme rozmoczona je bez problemu.

Jesli chodzi o koszt pobytu to doba= 8zł z karmą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Archi34']Cześć, niestety nie mogę, bo cały czas mi wyskakuje :ojj ten link wygląda na uszkodzony, albo brak treści w tej sekcji:/ W każdym bądź razie, jeśli możesz to przekaż, że cioteczka ostateczną decyzję wyda w piątek, po rozmowie z lekarzem, czy konieczna będzie kolejna operacja. Bo jesli nie, to psa bierze, jeśli tak, to niestety nie, bo nei da rady wtedy się w ogóle psem zająć przez parę tygodni.
Ale przy okazji, chciam zapytać, czy nie zrobić bazarku na transport dla Szymanisława.[/QUOTE]

Wyzej: taka info dostalam od Archi na pw...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Dzięki papryka :)
No ale troszkę nie rozumiem. Astaroth pojechała jednak na to rtg? Bo Szymuś utykał z powodu jakiegoś starego złamania. Nie wiedziałam, że jednak kwalifikuje się do operacji?? :([/QUOTE]

no wlasnie ja tez nie do konca rozumiem... domyslam sie ze chodzi o lapke ale zeby do operacji sie kwalifikowala:/ zaraz dopytam o wszystko i skad ten pomysl z operacja:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...