Jump to content
Dogomania

Szczęście staruszka Antosia. Przez 16 lat dom, potem schron a teraz znowu własny kąt!


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ketunia']
Macie już jakiś plan?[/QUOTE]

jakiś to może i jest.
jak będę troszkę wolniejsza najpóźniej w niedzielę wieczorem u siebie na nk założę folder z naszymi tyszakami i podam link. kto będzie chciał to może polecać swoim znajomym albo wrzucać do siebie(bo moi znajomi już do mnie nie zaglądają bo jak wstawiam fotki to tylko psiury a oni chcą oglądać mnie. a co to ja ? jakaś małpa w zoo?) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem Ubocze. Na bazie postu 1 zrobiłam taki tekst do ogłoszeń (do wykorzystania lub nie według Waszego uznania). Warto w danych kontaktowych uzupełnić mail.

[CENTER] [U][B]Gdy każdy dzień boli. Wybaw Antosia z opresji.

[/B][/U]Niektóre zwierzęce historie poruszają ludzkie serca. Pragniemy wierzyć, że taką stanie się historia [B]16 letniego Antosia[/B]. On sam skradł serca wielu ludzi. Niestety, pośród nich nie ma nikogo, kto miałby
możliwość wynagrodzenia nieszczęśnikowi dotkliwości poniesionej straty. Antoś wciąż kocha kogoś, kogo już nigdy nie zobaczy, nigdy nie poczuje pieszczoty jego dłoni, nie usłyszy najdroższego mu głosu.
[B]Wspólna dotąd droga pana i jego psa dobiegła kresu.[/B] Pyszczkowi biedaka przybyło siwizny zmartwień. Bolesnym wspomnieniem stało się minione, sielankowe życie. Obecne toczy się za stalą schroniskowych krat, w miejscu, gdzie nieme, zwierzęce cierpienie nie zna granic, gdzie życie wisi na włosku, a dźwięki skarg trafiają w pustkę... Antoś, choć czuje rozpaczliwość swego położenia, nie jest w stanie zrozumieć, co się stało, czym zawinił, że tak dotliwie go ukarano. Ten[B] niewielki[/B], [B]zdrowy[/B] (zaszczepiony i odrobaczony), [B]niekonfliktowy[/B], [B]bardzo pro-ludzki [/B]skrzacik brązem tęsknych oczu dzień po dniu wypatruje niemożliwego - powrotu pana. Pragnie obudzić się z realnie doświadczanego koszmaru. Cierpi więc i gaśnie. [B]Błagamy Państwa o pomoc dla tej czworonożnej sierotki![/B] Pilnie, naprawdę bardzo [B]PILNIE[/B] potrzebna jest osoba, która ofiaruje Antosiowi serce i możliwość pobytu w swoim domu do czasu, aż znajdzie się dla niego docelowy dom stały. Wymagania i oczekiwania Antosia są znikome, ograniczone wręcz do minimum, bowiem rajem będzie mu nieudawana serdeczność, ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Niby tak niewiele potrzeba, by... No właśnie, o to "niby" zdaje się rozbijać wszystko.[B] Nie przechodźcie obojętnie obok tej psiej tragedii![/B] Jeśli pomoc dla Antosia nie przyjdzie na czas, umrze z tęsknoty, co w schroniskowych warunkach nie jest odosobnionym przypadkiem lub narazi się silniejszemu od siebie, a wtedy... Wtedy będzie można z poczuciem przegranej, przełykając łzy niemocy usunąć niniejsze ogłoszenie.


[LEFT][I][B]Osoby zainteresowane losem Antosia proszone są o kontakt dzwoniąc[/B][B] na numer 0-601294064 lub pisząc na adres mailowy[/B][/I] [I][B][email protected] [/B][/I] [/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Majqa super tekst - bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!!! Z tym mejlem to masz rację tylko nie wiem jaki podać? Telefon jest do grazyny9915, ona ma najlepszy kontakt ze schroniskiem w Tychach ale niestety jej często nawala komputer i może być tak że przez kilka dni poczty nie odbierze:shake:. I tym sposobem ktoś zainteresowany Antosiem może poczuć się zlekceważony a to ostatnia rzecz jakiej byśmy chcieli:shake:. Może do jakiejś innej tyskiej ciotki? Zgłaszajcie się !!!!!!!!! Albo ewentualnie do mnie a ja będę bombardowała Grażynę;).

Link to comment
Share on other sites

Na dobry początek dałam Antosia na cafeanimal. Podałam dodatkowo swój telefon, swojego mejla i swoje gg. Ja pracuję przy komputerze więc chyba najłatwiej mi będzie trzymać rękę na pulsie i szybko kontaktować i ludzi i się z Grażyną:lol:.

[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Antos,10397[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']majqa super że jesteś. tutaj się dopiero dzieje na wątkach tyszaków. jaja jak berety, jazda bez trzymanki i .... jak na razie wszystko idzie ok.[/QUOTE]
Polubek i Ty masz w tym wszystkim swój poważny udział:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danal1983']melduje sie. kocham starowinki. jak mu pomóc??:([/QUOTE]
Dać dom!!!!!!!! A jak nie możesz to pomóc w ogłoszeniach i rozsyłać wątek żeby malucha jak najwięcej osób zobaczyło:lol: i się zakochało na amen:lol:

Link to comment
Share on other sites

mysle, ze ogloszenia.. chociaz wydaje mi sie, ze dobrze byloby akcje plakatowa zrobic... starsze psy czesto trafiaja do starszych ludzi - a ci nieczesto korzystaja z internetu.

[quote name='carolinascotties'][B]zbior linkow ze stronami, na ktorych mozna oglaszac psiuta[/B]

[url]http://psy.olpw.com/viewtopic.php?p=14168[/url][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]uwaga czytajcie!!!

z polecenia miłościwie nam panującego na tym wątku Antosia zarządzamy co następuje:

- każdy z nas robi 10 ogłoszeń i wstawia info w poście
- min 2 ogłoszenia robi wyróżnione ( o tym też info w poście)

uzasadnienie:
postanowienia są po to aby za bardzo nie obciążać małej grupy osób i aby zachęcić nowe do czynnego udziału w poszukiwaniu domku dla naszego dziadunia. a kto nie umie robić ogłoszeń to ma okazję naumieć się.

za uwagę dziękujemy.
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno, tylko kurcze tam podwójnie mi się zdjęcia wstawiły i nie potrafię tego poprawić:shake: Trudno - niech ludzie oglądaja podwójnie;)
[url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/kazdy-dzien-boli-wybaw-antosia-z-opresji/12802[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']I jeszcze jedno, tylko kurcze tam podwójnie mi się zdjęcia wstawiły i nie potrafię tego poprawić:shake: Trudno - niech ludzie oglądaja podwójnie;)
[URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/kazdy-dzien-boli-wybaw-antosia-z-opresji/12802[/URL][/QUOTE]

alfa nie postarałaś się :flop: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Polubek nie nabijaj się z początkującej:mad:. Poprawiłam, co prawda tak łopatologicznie /poprzednie usunęłam, nowe dałam/ i teraz jest tak:
[url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/gdy-kazdy-dzien-boli-wybaw-antosia-z-opresji/12804[/url]

No dwa już są, kto następny?????????

Link to comment
Share on other sites

sorki Alfa ale ten typ tak ma. sposób motywacji. zboczenie zawodowe. (sama banerki zaczynałam robić pod koniec zeszłego roku dopiero uczyłam się a ogłoszenia jakoś 2-3 tyg potem więc znam ten ból) :glaszcze:

widzę że sobie zaczynacie brać do serca postanowienia Antosia (post 42) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...