Jump to content
Dogomania

AKCJA ADOPCYJNA w Siedlcach, POTRZEBNE FISZKI KATALOGOWE PSOW DO ADOPCJI - PROŚBA!


anielica

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do wzięcia od zaraz jest też piękny Cocker Spaniel. Ma 1,5 roku. Właściciele chcą go oddać (a raczej pozbyć się go), bo podobno nie lubi dzieci. Psiak szuka zatem domu raczej bez dzieci.
Kontakt: tel. (0-25)758-61-26; tel. 0 600 773 767
Tutaj jest jego wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24086"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24086[/URL]

Wando- gdybyś miała jakiś chętnych na spaniele to proszę pamiętaj o nim. Pies jest w Mińsku Maz. więc nie byłoby większych trudności z transportem.

[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/5664/17ma.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Od dzisiaj jamnisia z Tarnowa ma już swoich ludzi. W nowym domku przyjęta zostala owacyjnie. Zawojowała nie tylko nasze serca i nowych państwa, ale wszystkich domowników i bliskich sąsiadów.
Trzymajmy kciuki, aby szybko wyzdrowiała i mogła się cieszyć nowym życiem. Wszystkim którzy przyczynili się do uratowania tej drobnej, delikatnej sunieczki jeszcze raz serdecznie dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

wando, donoszę, że wszystkie pudelki lubelskie snalazły domy!

nie wiem czy pamiętasz pieski z naszego schroniska... chodzi o [B]łateczkę[/B] małą... czy na nią nie ma żadnego chcętnego ? :-( Zabieramy niunię na sterylkę, którą zasponsoruje kochana hesia, potem 7-10 dni w domku tymczasowym, a potem... bardzo bym chciała, żeby nie musiała wracać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anielica']napisałam do tej osoby, której adres dostałam od Wandy, ale nie dostałam odpowiedzi :shake:[/quote]

ta pani do mnie zadzwoniła. szukają małego psa do kojca - pies nie będzie w domu. Łatka więc odpada, bo ona potrzebuje kontaktu z człowiekiem (czy wiecie, że zaraz po wybudzeniu ze sterylki, w obcym domu, już machała ogoneczkiem do Tiger... kochane psiątko :placz: ).

Kobieta mówiła, że mieszka koło bardzo ruchliwej ulicy, jej poprzedni pies, jak zrozumiałam, wpadł pod samochód, miał uszkodzony kręgosłup, potem uszkodzenie się odnowiło, i musiał zostać uśpiony.

Domek więc, hmm... kontrowersyjny...

Jeżeli ktoś z Was ma niewielkiego, niestarego, spokojnego psiaka, który dobrze czułby się w kojcu, można próbować. Pani miła, dwie dziewczynki - 15 i 11 lat. Tylko ta ulica...:shake:

Adres: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
Siedlce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...