Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

Pilot został przetransportowany po południu w bezpieczniejsze - mam nadzieję - miejsce tzn. na teren firmy,bliżej ludzi. Teren jest ogrodzony ale niestety w godzinach pracy bramy pootwierane,samochody ciężarowe i produkcja,dużo ludzi,dlatego bedzie musiał w ciągu dnia byc przywiązany do łańcucha.
a propos łańcucha : dzisiaj zobaczyłam to dokładnie o czym mówiła wczesniej Kaśka - on musił mieć na karku zawiązany jakiś sznurek,który niestety nie rósł z nim razem i wrastał w ciało... została dość spora blizna.:-(
Pies jest,że tak powiem dziwny,prawdopodobnie nie miał zbyt dużego kontaktu z człowiekiem a łancuch nie robi na nim specjalnego wrażenia,czyli to była jego codzienność...
Nie jest agresywny ale taki niepewny, no i wzbudza respekt samym swoim wyglądem:roll:
nie jeździł chyba też samochodem,bo trząsł się cały i częściowo ( nie ma możliwości, żeby cały się zmieścił:p) wlazł mi na kolana. Poza tym pewnie jazda autem kojarzy mu się z tą ostatnią wycieczką na Orlen...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikus']czyli szykujemy się na tą sobotę,tak? trzeba poprosić Panią Teresę o telefon do hoteliku i potwierdzić przyjazd..:)[/QUOTE]
pewnie tak , ja zaraz będę się kontaktować z Monką, co ztym transportem i ile jej wyszło km Stalowa Wola - Zamość - Krosno - Stalowa Wola

Link to comment
Share on other sites

super, nareszcie trochę lepszych wiadomości. czyli zakladam transport w sobotę. bedę dzwonić do hoteliku by przygotowano Pilotowi miękkie lądowanie. Z poprzednich postów wynika że były osoby nim zainteresowane, trzeba mu zrobić jakieś zdjęcia ładne i pełno ogłoszeń, jeśli tam miał powodzenie to może szybko znajdziemy domek., tymbardziej że opisane tu zachowanie psa, zbliża go do ideału.

A kto jest skarbnikiem?

Link to comment
Share on other sites

super, nareszcie trochę lepszych wiadomości. czyli zakladam transport w sobotę. bedę dzwonić do hoteliku by przygotowano Pilotowi miękkie lądowanie. Z poprzednich postów wynika że były osoby nim zainteresowane, trzeba mu zrobić jakieś zdjęcia ładne i pełno ogłoszeń, jeśli tam miał powodzenie to może szybko znajdziemy domek., tymbardziej że opisane tu zachowanie psa, zbliża go do ideału.

A kto jest skarbnikiem?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich:) Mam propozycję..uporządkujmy troszkę wątek wg reguł dogo.W pierwszym poście proszę Funię o wpisanie deklaracji i o zgłoszenie się kogoś kto zadba o finanse Pilota.Ja niestety prowadzę już kasę 2 psów i rozsyłam kasę Emigrantki oraz mamy bazarki Livki więc raczej nie dam rady niestety tego robić :( no chyba,że Staszek pojedzie do domku stałego w Krakowie to wtedy mogę :) Z Monką-stw już uzgodniliśmy sprawę kasy za transport:)Wielkie dzięki Monka:)..NO i rozsyłajmy wątek bo musimy zabezpieczyć psiakowi pobyt w tym wspaniałym hoteliku.Mam nadzieję,że szybko dostaniemy info o tym jaki jest Pilot i zaczniemy go ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Wpisałam w pierwszym poście ,ale dopiero wieczorem napiszę do osób ,które nie napisały o swoich deklaracjach czy są one stałe czy jednorazowe .
Lecę do pracy ,To na razie .
Alina na pewno napisze zaraz jak tam psiak po nocy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monka-stw']Witam.
Wychodzi mi tam i z powrotem ok 480 km... zakładając średnio koszt gazu/litr 2,20 zł wychodzi koszt przejazdu ok 110 zł zakładając, że dorzuce się do przejazdu ;) to wychodzi koszt przewozu 90 zł... :)[/QUOTE]
nic Monka nie będziesz dokładać,wystarczy,że poświęcasz cały dzień na ten transport: to jutro się widzimy!?:lol:Sama będziesz czy z Elizą - Pilot to duży psior...

Z ostatniej chwili: właśnie wrócilismy z Pilotem ze spaceru, na smyczy umie chodzić! Kupy w mojej obecności nie zrobił,pewnie się wstydził:oops:, dopiero jak go zdjęłam, zrobił . Ciepłe śniadanko(ryż+ kurczak) w dużej ilości zjadł sobie ale bardzo statecznie i nieśpiesznie, nie połyka jedzeniai, nie rzuca się na nie łapczywie,chociaż widać,że jest wygłodzony po zapadniętych boczkach.
Popiskiwał jak go zostawiałam na tym łańcuchu uwiązanego ale nie mam wyjścia dla jego bezpieczeństwa tym bardziej ,że biedaczysko zachowuje się tak, jakby nie wiedział co ze sobą zrobic na wolności,bez łańcucha; on pewnie cały czas był przywiązany...
mam nadzieję,że do jutra wszystko bedzie OK,tylko kaski trzeba dozbierać do hotelowania i pewnie na badanie wet i szczepienia.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Śledzę wątek, super , że Pilot się znalazł. Miejsce dla niego czeka. Czasami mnie nie ma przy telefonie, bo prowadzę też salonik fryzjerski dla psiaków. Dziś telefon odebrał mój mąż, jestesmy cały czas w domu a mój komp ma stronę startową ten wątek :) na pewno będę zdawała relacje z jego pobytu u nas.

Chciałabym zapytać w sumie jakiej wielkości on jest, może ktos kto go widział na żywo może napisać...w porównaniu do innej rasy...jak nowofunland, dog...czy jakas inna rasa.

My w hoteliku karmimy psy Husse Pro Extra ( 29% białka, 17 % tłuszczu) nasze psy też to samo jedzą, wyglądają super i wszystkim służy. mam zapas karmy ( to są worki 20 kg. 130 zł za worek) jesli to rozsądna oferta to możemy się umówic na takie zywienie.

Czekam na propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Proszę osoby deklarujące lub wpłacające o kontakt na pw .Poprowadzę jego finanse .
Co do wielkości psa ....Jest duzy naprawdę ,większy od sporego owczarka niemieckiego i dłuższy od niego .Ja mam 164 wzrostu on jak stanął na wprost mnie to pysk sięgał mojego pępka .Więc duzy naprawdę .

Link to comment
Share on other sites

Witaj Elig:) wątek w organizacji i wyjazd też...na razie hotelik zaproponował karmę Husse Pro Extra ( 29% białka, 17 % tłuszczu) w cenie 130 zł za worek 20kg..i mamy się zastanowić czy chcemy.Koszt samego hoteliku to 300 zł. Karmę możemy wziaść tą którą proponuje hotelik lub zaproponować własną...to jest do ustalenia. A poza tym brakuje wszystkiego deklaracji stałych,jednorazowe też mile widziane bo przedłużą czas w którym można nazbierać stałych...

Link to comment
Share on other sites

Ja zobowiązałam się do stałej deklaracji 200zł i się nie wycofuję oczywiście.
Ile ten hotelik ma kosztować miesięcznie:300 czy 360zł? bo mnie wychodzi 12x30=360,
ale jeżeli mniej to super!
No i na karmę musimy doliczyć przecież i na lekarza - przynajmniej na początek ,bo nie zakładam,że jest chory i będzie wymagał leczenia. Chociaż powiem szczerze, z mojej obserwacji wynika,że to chyba starszy pies albo tak sponiewierany przez życie...
Zęby trzeba mu będzie sprawdzić,bo wczoraj Funi wydawało się ,że ma wyłamane z przodu ale nie bardzo można mu zajrzeć,bo jest nieufny (a i ja mu specjalnie jeszcze nie ufam!).Może nie rzuca sie na jedzenie bo zęby go bolą?
Dzisiaj na drugie śniadanie dostał od kogoś kanapkę i obwąchał ją tylko, ale jak chciano mu ją podsunąć bliżej - warknął ostrzegawczo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na samej karmie mozna zaoszczedzic prawie 50 zl, ta krma swietnie sie sprawdza i psy bardza ja lubia

[url]http://allegro.pl/item913144752_josera_economy_20kg_0_5kg_pasztecik_kurier.html[/url]

Nie wiem tylko jaki to ma wplyw na cene hoteliku?czy hotelik z karma kosztuje 300 zl czy bez karmy?
Moze , ktos moglby zorganizowac "bazarek".....

Link to comment
Share on other sites

dzięki Elig za info...hotelik bez karmy to 300 zł.:) Co do bazarku to już o jednym który będzie zorganizowany wiem,ale powie o nim ta osoba ,która się go podejmie zrobić;) chyba wiesz o kim myślę?;) Co do karmy już zaglądam i cioteczkom też radzę to zrobić i szybko podejmować decyzje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...