Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przepraszam za offa . wiem że tu też jest potrzebna pomoc.

plisss, plisss zerknijcie tam. maleństwo mniejsze od szczeniaka.

DT jest tylko brak środków na opłacenie transportu


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-miA-oA-AE-wystarczyA-o-piAE-AE-dni-Czy-wystraszona-Lilka-opuA-ci-schronisko[/URL]

popatrzcie w te przerażone oczęta. czy można to biedactwo zostawić bez pomocy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']jejku wszystko dograne prawie tylko psa nie ma:(...Alu a jak wygląda sprawa transpoortu?macie jakieś możliwości? bo jak jest miejsce to nie ma co kombinować tylko pakować go w samochód i zawozić..[/QUOTE]

własnie z tym jak zwykle jest problem,ale myślimy .
nie wiem jak Wam wszystkim mam dziękować ...

Link to comment
Share on other sites

Patrzcie jak super, pani Beatka sama was już poszukala, to wielki plus. Miałam podać link ale musiałam pędzić na już spóżnione zebranie. Dzięki pani Beato za trud wyszukiwania, już jestem i co za super niespodzianka. uważam że nie możemy się od Pani Beatki spodziewać niższej ceny. Nie miałabym odwagi proponować mniej Ja uważam że jest dobra cena i że nasza współpraca będzie się świetnie układać. nie same duże psiaki mamy. nasz wielki przyjaciel Nikus oczywiście żartuje, mówiąc o wyciskaniu cen. To jest porządna oferta stałej współpracy, z zaufaniem obopólnym, i gwarancją niepojawienia się jakichś niedociągnięć z naszej strony. Już mamy układ z kilkoma hotelikami, najlepszymi i
współpraca z nimi to sama przyjemność, Nikus miał sam okazję tego doświadczyć. Mam skromna nadzieję że na nas też nikt nie narzekał. Widziałam nick na jednym z wątków ale nie przypuszczałam że to właśnie pani BEATA.

Więc szukamy transportu do KROSNA. No i psiaka cioteńki, aby się dłużej nie marnował. szkoda każdej godziny. zaraz sie pewno pojawia cioteczki od ogłoszeń, wujaszkowie od banerków i rymowanek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']SUPER, gotowość totalna. Dobrze Nikus pisze, a najważniejsze że wszystkie wybrane miejsca nadzwyczajnie służą piesiakom, i sporo idzie do adopcji. Wybór zawsze okazał się właściwy. chyba intuicja i serce mi dobrze dyktuje.

Biegam po dogo za transportem, wracam.[/QUOTE]

i serce i intuicja wielkie!
a odnośnie transportu - ja też szukam i najwcześniej udałoby się w czwartek po południu (samochód na gaz, więc koszt niższy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']i serce i intuicja wielkie!
a odnośnie transportu - ja też szukam i najwcześniej udałoby się w czwartek po południu (samochód na gaz, więc koszt niższy)[/QUOTE]

no to super...tylko znajdzcie go i przytrzymajcie gdzieś do tego czasu.....a my zbierajmy kasę,....:)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam .....Niestety nie mozemy go znależć .Chłopiec próbuje od 16 i ciągle nic .Postanowiłam jeszcze raz sama i nic ....
Jeśli dam radę ,pójdę po 21 pod CPN zobaczę .
Jeśli i to nie pomoze ,trzeba jutro zadzwonić do schronu i zapytac czy nie został odłowiony ,Taki pies wielu mógł przeszkadząć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...