Jump to content
Dogomania

Radom 21.05.2006


iza

Recommended Posts

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja nie mam jeszcze potwierdzenia wcale ;)
Jak myslicie, czy jezeli moj samoyed jest jedynym psem tej rasy zgloszonym na wystawe mam szanse uprosic jakos sedziego aby byl sedziowany np. przed pozostalymi rasami? Obiecalam wystawic znajomym labradorke (debiut) i obawiam sie ze oceny moga mi sie pokryc. Jak myslicie, jest szansa ze sedzia sie zgodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Jak myslicie, czy jezeli moj samoyed jest jedynym psem tej rasy zgloszonym na wystawe mam szanse uprosic jakos sedziego aby byl sedziowany np. przed pozostalymi rasami? Obiecalam wystawic znajomym labradorke (debiut) i obawiam sie ze oceny moga mi sie pokryc. Jak myslicie, jest szansa ze sedzia sie zgodzi?[/quote]

Sędzia ma obowiązek oceniać zgłoszone psy zgodnie z planem sędziowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']A ja nie mam jeszcze potwierdzenia wcale ;)
Jak myslicie, czy jezeli moj samoyed jest jedynym psem tej rasy zgloszonym na wystawe mam szanse uprosic jakos sedziego aby byl sedziowany np. przed pozostalymi rasami? Obiecalam wystawic znajomym labradorke (debiut) i obawiam sie ze oceny moga mi sie pokryc. Jak myslicie, jest szansa ze sedzia sie zgodzi?[/quote]
Prosić sędziego zawsze możesz. Ale czy się zgodzi, to jest jedna wielka niewiadoma.
Agnieszka K. ma oczywiście rację. Ale próbuj, jeżeli nie spytasz, to nie będziesz wiedziała, czy straciłąaś szansę czy też nie, prawda?
Ja bym próbowała.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wyjelam potwierdzenie ze skrzynki, tez bez numerka, ale mam z lewej strony napisane:
[U]Rozliczenie oplaty za wystawe:[/U]
Wplacono: 0.00
Pozostalo do zaplaty: 65.00

...a wplacalam i wyslalam faxem potwierdzenie wplaty jednoczenie ze zgloszeniem:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Wlasnie wyjelam potwierdzenie ze skrzynki, tez bez numerka, ale mam z lewej strony napisane:
[U]Rozliczenie oplaty za wystawe:[/U]
Wplacono: 0.00
Pozostalo do zaplaty: 65.00

...a wplacalam i wyslalam faxem potwierdzenie wplaty jednoczenie ze zgloszeniem:placz:[/QUOTE]
Hej spokojnie - o ile pamietam 2 lata temu baaaardzo duzo osob cos takiego dostalo z Radomia i wszystko na wystawie wyjasniali, moze znowu cos im nawalilo... ;) Mam nadzieje ze wystaw nie pomylilam :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Na stronie ZKwP w Radomiu jest błąd w adresie wystawy, proszę nie szukajcie na mapie ulicy Wrenera...

[URL="http://www.zkwp.radom.pl/nasze_wystawy_2006.htm"]http://www.zkwp.radom.pl/nasze_wystawy_2006.htm[/URL]

prawidłowy adres jest na dole strony: [FONT=Verdana][B][FONT=Verdana][SIZE=2] ul. Wernera 29/31

[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=2]Do zobaczenia[/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie

Potwierdzenia zostały wysłane w czwartek i piątek także niebawem powinny się u Was zjawić w skrzynkach pocztowych.

Numerki startowe będą wydawane razem z teczkami i katalogami w sekretariacie.

Zabierzcie ze sobą potwierdzenia wpłaty na konto.

Przyjmowanie piesków do godziny 10.00

Od 10.00 ocenianie psów na ringach.

PLAN SĘDZIOWANIA MOŻE ULEC ZMIANIE! Także nie sugerujcie się nim.

Link to comment
Share on other sites

Jak dojechać

Dla jadących od strony Warszawy:
Wjeżdżając do Radomia na rondzie kierujcie się na Kielce-Kraków.
Na pierwszych światłach (po lewej będzie stacja paliw JET i McDONALD)skręcacie w lewo potem następne światła - jedziecie prosto i jakieś 400 m. Po prawej stronie przed następnymi światłami jest stadion.

Dla jadących od strony Kielc:
Wjeżdżając do radomia na rondzie kierujecie się na Warszawę.
Przejeżdżacie przez jedne światła potem przez następne i na trzecich światłach (za którymi będzie po prawej stronie stacja paliw JET i McDONALD) skręcacie w prawo potem następne światła - jedziecie prosto i jakieś 400 m. Po prawej stronie przed następnymi światłami jest stadion.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pat-Brutus']Jak dojechać

Dla jadących od strony Warszawy:
Wjeżdżając do Radomia na rondzie kierujcie się na Kielce-Kraków.
Na pierwszych światłach (po lewej będzie stacja paliw JET i McDONALD)skręcacie w lewo potem następne światła - jedziecie prosto i jakieś 400 m. Po prawej stronie przed następnymi światłami jest stadion.

Dla jadących od strony Kielc:
Wjeżdżając do radomia na rondzie kierujecie się na Warszawę.
Przejeżdżacie przez jedne światła potem przez następne i na trzecich światłach (za którymi będzie po prawej stronie stacja paliw JET i McDONALD) skręcacie w prawo potem następne światła - jedziecie prosto i jakieś 400 m. Po prawej stronie przed następnymi światłami jest stadion.[/quote]

A jak będę jechał od Ostrowca to na pierwszym rondzie w lewo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moni_L']Czy na stronie oddziału radom ukaże się wiążący plan sedziowania???[/quote]

Raczej nie! Dzwoniłam tam wczoraj i powiedziano mi, że na krajowych wystawach nie ma obowiązku podawania godzin wejścia na ring :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A jak będę jechał od Ostrowca to na pierwszym rondzie w lewo?[/QUOTE]

Słuchaj jak będziesz jechać od Ostrowca to przejeżdżasz przez rondo i jedziesz prosto.
Potem będą jedne światła - jedziemy prosto
Następnie przejedziesz przez wiadukt kolejowy i za wiaduktem na światłach w prawo.
Znowu na następnych światłach przejeżdżasz prosto a na kolejnych w lewo.
Dalej przez cztery skrzyżowania ze światłami przejeżdżasz prosto i po lewej stronie jakieś 100 m za ostatnimi światłami jest stadion.

Link to comment
Share on other sites

Będe na wystawie w Radomiu - grzechem by było nie pojawienie się na wystawie , kiedy mam bardzo blisko :P - niestety bez beagle'a, bo Afrunia będzie u mnie dopiero 1 czerwca :( i wystawy zaczniemy dopiero we wrześniu [wtedy wejdziemy do klasy szczeniąt :P] - wie ktoś o której i na którym ringu będą beaglusie ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGABU']Radomianie kochani podpowiedzcie jak dostać się z dworca na tą wystawę czyli na ul.Wernera (jakią mzką )co bym nie błądziła ,z góry dzięki bardzo pozdrawiam;)[/quote]

Tu masz rozkład jazdu autobusu nr 23 który odjeżdża z przystanku przy dworcu PKP [URL="http://www.mzdik.pl/rozklady/0023/0023r032.htm"]http://www.mzdik.pl/rozklady/0023/0023r032.htm[/URL]

Wysiadasz na 4 przystanku od Dworca przy centrum handlowym. Potem jak staniesz tak, żeby centrum MINI MAL mieć po lewej stronie to idziesz przed siebie jakieś 200 może 300 metrów i masz stadion na którym będzie WYSTAWA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...