Jump to content
Dogomania

Mat jest duży, silny i stary. Acha44 dała mu miłość i dom!


Bjuta

Recommended Posts

Bardzo mi przykro ze Dziadeczek odszedl za TM. Jak to dobrze ze mial kochajacych go ludzi i odzedl na rekach ,wiedzac ze jest kochany.

Zrobil miejsce dla Mata z czego ogromnie sie ciesze bo bardzo mi bylo go zal . Najbardziej mi zal staruszkow w Schronie.

Zeby bylo takich ludzi wiecej jak acha44 ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też wolę starsze psy - są mądrzejsze i bardziej zrównoważone. Już wczoraj chcieliśmy go zabrać ale było już po godzinach pracy administracji, a w sumie dobrze by było żeby trochę czasu spędził z nami w domu i trochę przyzwyczaił się do nowego miejsca, tym bardziej, że na ogrodzie będzie miał za towarzystwo małą suczkę -znajdę.

Link to comment
Share on other sites

No więc dojechał spokojnie. Myślałam że mi strzeli jakąś niespodziankę w aucie, ale był b. grzeczny. Już w Biskupicach położył się, tylko trochę denerwował się jak auto hamowało. Do domu bał się wejść, schody to bariera nie do pokonania, przeszedł kilka i dalej zaparł się bardzo skutecznie. Ogród i Saba mu pasują, jest trochę ogłupiały, bo do tej pory był w boksie a teraz chodzi sobie gdzie chce - miejsca całkiem sporo. Budę bardziej woli tą od Saby niż swoją. Tylko że Saba jest mała i ma małą budkę, a on wielki i komicznie wygląda jak próbuje wejść do tej małej.Trochę płakał jak stary go zostawił na ogrodzie i poszedł do pracy, ale już ok, popatruję przez okno jak sobie radzi. Na razie to psy sąsiadów dostają pasji, a on chodzący spokój. Pewnie fochy pokaże po jakimś czasie. Teraz to wszystko bada i ogląda.

Link to comment
Share on other sites

To bardzo p[roszę- chętnie prześlę. Mat się zadomawia.Sierść już ma lepszą, ale też dostaje codziennie surowe jajko i jest czesany. Bardzo utykał na łapkę, ale też już to opanowujemy- dostaje na stawy glukozaminę i dziś jeszcze utyka, ale już nie tak bardzo. Dziś stary zabrał go rano nad wodę to się pies wytaplał i wracał przeszczęśliwy, a stary mokry.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Matowi dokucza trochę upał, całe szczęście, że budę ma pod czereśnią w cieniu. Wyładniał chłopak, ma piękną sierść:błyszcząca i czarna. Utyka na łapkę raz bardzo, a raz niemal wcale, glukozaminę dajemy dalej. Kocha dzieci, z moim synem próbował grać w piłkę. To niesamowicie posłuszny pies - nie ruszył kiełbasek na grilla chociaż leżały tuż przed jego nosem, jak ubieramy mu obrożę na spacer-grzecznie siada i czeka aż pozapinamy wszystko. Zauważyliśmy, że mocno niedosłyszy, trzeba go wołać, cmokania już nie słyszy, ale to nie zmienia faktu, że broni jak lew swojego miejsca na ziemii. Już nikt nie chodzi na czereśnie czy agrest i nie niszczy ogrodzenia, więc jest skuteczny.

Link to comment
Share on other sites

Pieknie Dziekujemy za relacje . Jak to wspaniale ze Matt znalazl swoje miejsce na ziemi i nawet ma prace do wykonywania :) :) :) Ciesze sie bardzo ze Matt tak ladnie sie zachowuje i macie z niego pocieche. Martwilam sie ze na starosc bedzie siedzial w Schronie a tu taka niespodzianka :)

Link to comment
Share on other sites

Postaramy się coś wysłać. Co prawda ja jestem w tych sprawach kompletna noga, ale stary się trochę lepiej orientuje i mam nadzieję na dniach coś podesłać. Mat to naprawdę kochane psisko. Nieodmiennie mnie zadziwia jak bardzo zwierzaki ze schroniska są wdzięczne, jak bardzo potrafią kochać. Moja Miki , teraz Mat, wręcz nie do uwierzenia. Jedyny problem to schody. Mat panicznie boi się schodów. Kilka razy próbowaliśmy zabrać go do domu, ale nie dało rady, nie przekonał się ani łakociami, ani wołaniem i pieszczotą. Martwiła mnie zima, bo wolałabym, żeby nie był w budzie, ale wynalazłam spółdzielnię inwalidów w Krakowie, która w dość przystępnych cenach robi podgrzewane maty dla zwierząt. Więc chyba mam problem rozwiązany, trzeba tylko w budzie zamontować klapkę zamykaną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...