Jump to content
Dogomania

Zara - Angielka


Emigrantka

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Cantadorra']Tayga, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że lek zadziała prawidłowo.[/QUOTE]
Nie może być inaczej :lol:

Emi ja się tak męczyłam w pracy pół roku. Myślałam że się w końcu sama zwolnię, bo nie wytrzymywałam już presji... Życie zdecydowało jednak za mnie mszcząc się na mojej pracodawczyni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tayga- trzyamamy kciuki za psice i za Ciebie.....

*************

Lubie co robie ale nienawidze miejsca dzie pracuje i "directorate" pod jaki nas przniesli jakies 3.5 roku temu bo od wtedy zaczelo mi sie pieklo w pracy.
Jak mam rano isc to mi zoladek wysiada.
Wszystko mi wysiada, plecy, ucho itd itp - mialam robione wszystkie badania, nic nigdy nie wychodzi i tylko jedna diagnoza - nerwy.
Sama sie nie moge zwolnic (kasa), byla propozycja odejscia niby samej z 4 miesieczna wyplata i o to wystapilam (w sluzbie zdrowia bardzo zwalniaja i ta propozycja wyszla dla wszystkich szpitali wiec zlozylam aplikacje). Na szczeblu szpitala zostala przyjeta, czekam na akceptacje "regionalna" i to sie szlag wlecze. Jak mi nie przejdzie to... pochlastam sie chyba...

Wiec trzymajcie kciuki... bleee

No, wygadalam sie, dzieki

Link to comment
Share on other sites

Dzieki - trzymajcie kciuki zebym z gola dupa nie odeszla tylko zebym dostala te 4 miesiace wyplaty - to by mi dalo czas na spokojne szukanie nowej pracy.... bez stresu.

U nas w tej chwili z praca jest naprawde masakra.. a moja dzialka jest bardzooooooooooooooooo waska - systemy kliniczne, szkole lekarzy/pielegniarki w szpitalach jak pacjentow notatki na kompach prowadzic, kilkanascie systemow komputerowych plus MS Office....

Buzka

Link to comment
Share on other sites

Tayga - JEST lepiej... znalazlam co szukalam..... dla Ciebie - az sobie podskakuje

Wlasnie mi odpisali z jednego veta online apteki, zrealizuja polska recepte, Vetoryl za 30 tabletek po 120mg wychodzi £61.57 (przelicz sobie, nie wiem po ile funty sa, wychodzi mi kolo 265 zlotych, nie wiem ile za wysylke, wysla bezposrednio do Ciebie)

Pisze tu bo mi PW cos szwankuje, daj mi numer swoj (komorke lub domowy z kierunkowym) na [email][email protected][/email] to zadzwonie i wytlumacz co masz zrobic :)

Wohooooooooooooooooooooooo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Jak gdzieś na bazarku będa wibratory to Ci w prezencie kupię :eviltong::diabloti::oops:[/QUOTE]

wsadz sobie w d...

na co [U][B]mi [/B][/U]to?

ja wole z psica po lesie....

dla mnie chlop (czy jakiekolwiek jego czesci naturalne czy zastepcze) to rzecz zbedna


no... jasno sie wyrazilam?

:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...