Jump to content
Dogomania

Zara - Angielka


Emigrantka

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ile mieliście tam psiurów?! :crazyeye: Ja nie mogę! :crazyeye: Też tak chcę !!! :placz:
Rozumiem że ta blondi w łokularach to Ty Emi? A córę Twoją od razu poznałam, tylko mi ten pies coś do niej nie pasował :roll: Nie bała się trzymać go za obrożę? :eviltong: Toż ten dog jakby się dobrze postarał to by jej mógł głowę odgryźć :crazyeye: Nie ma co! Imponujący zwierz...
A co na to Zara? Nie przestraszyła się tak licznego towarzystwa?

Link to comment
Share on other sites

[B]Tayga [/B]to chodź się spotkamy gdzieś w połowie drogi :diabloti: chyba to będzie gdzieś pod Łodzią :roll: bo ja uwielbiam haszczaki :loveu:
Wczoraj nawet pani jedna o mnie zadzwoniła w sprawie naszego Pakusia że biegnie takie cuś ulicą. Pojechałam i aż serce mi zamarło, bo rzeczywiście podobny (między oczami miał ciemne jak Pakulec) tyle że...suczka :-(
Ech...tęsknię za nim. Szansa chyba jeszcze bardziej :-(

[B]Bela[/B] byłaś przecież chyba u Elzy z Janeczką i nie uciekła?
Moja Szansa jakby zobaczyła takie towarzystwo to nie wiem czy by chciała ze mną do domu wrócić. To po mnie taka towarzyska jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Spotkanie zorganizowala Gos Frytkowa, zaprosila Kamile i Adama i oni jeszcze ludzi ze soba przywiezli i psy, godzine do nas na wies jechali ale dojechali.....

Od nich zdjecia beda lepsze tylko trzeba poczekac az artystycznie obrobia heheheheh

No Monika ak zobaczyla Bastera to jej szczeka opadla bo naprawde potezne psisko...

A Zara przyzwyczajona do grup psich bo z Gosia (GosiaMarta na dogo) lazi codziennie w grupach w porze lunchu jak w pracy jestem, zdjecia z dog walking sa tutaj... na stronie Gosi:

[URL]http://www.dogsandthecity.co.uk/gallery/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Hej - no jestem, wlazlam do domu, wymyzialam psice i koty i na kompa heheheh

Nadbagazu nie bylo - wszystko z ciuchow bylo oczywiscie za ciasne wiec zostalo w Polsce, masa rzeczy jeszcze nie doszla (buuuuuuuuuuuuuuuuuu) ale wiekszosc srebra (to co doszlo) juz mam w domu :D

Padam spac bo rano do pracy buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Mialam frajde bo sobie zadzwonilam do beli z lotniska .....glos juz slyszalam teraz dawaj bela zdjecie ;)

Buzka wszystkim

:D

Link to comment
Share on other sites

No ja widziałam parę upoconych sztuk w futrach i czapkach, a jednej damie szalik z lisa wystawał z torebki :angryy: masakra :angryy: makijaże spływające po twarzach, a nawet nie chcę wiedzieć co było w domu jak kozaki z nóg zeszły :evil_lol:
Ja też dzieciakom kupiłam ciepłe buty, a poszli na cmentarz w pantoflach :evil_lol: i tak nas straszyli że przyjdzie sroga zima w połowie października. Czubki :grab:

Link to comment
Share on other sites

Hej Iv_ heheheh no mialam normalnie Mikolaja jak zalecialam do Pololandu heheheheh

Sreberka sa superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, sliczneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Psica sie malo nie posikala z radosci bo wylecalysmy w sobote rano, w domu z chlopakiem corki byla do niedzieli wieczor, w niedziele wieczor wziela ja moja kolezanka do sibei do wtorku wieczor bo Mlodej chlopak rano wczesnie do pracy wychodzi a psica sama nie lubi byc wiec o 6 rano by ryja darla na caly blok........

Psica byla wiec w gosciach u Gosi z jej 2 Onkami Lajka i Winnie - no i moja psica sie NAUMIALA zrec co jest w misce jak jest bo w domu to sobie podchodzi i skubie caly dzien a tam miala 2 inne psice "na tylach" i jak skubnela i odeszla to jej miche wyczyscily heheheheh

Kociska nawet sie cieszyly strasznieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jak wrocilysmy do domu :)

Na lozku sobie zrobilam troszke miejsca i .. padlam jak kawka :)

Link to comment
Share on other sites

Bela - no faktycznie szybko bo wczoraj kolo 10 rano wyslalam.. jak Ci mowilam, to sa wszystkie dorosle rzeczy tylko male rozmiary bo moja Mloda byla kiedys piekna i szczupla (rozmiar 8 tutejsza przewaznie to chyba 36 - chyba bo nie jestem pewna) a teraz tylko piekna jest b jej dupsko uroslo :)

Fajnie ze doszlo hehehe

jakbym miala pudla to bym wyslala duzo wiecej ale sklepy pozamykane byly a jak otwarli to jeszcze towaru ie mieli i pudel zero buuuuu

Link to comment
Share on other sites

A tam, rozmiar zero to nie, chyba 36 wiekszosc - metki powinny byc.....rozmiarowe.... No ale faktycznie to tylko na mlode dziewczyny.

Stad to chociaz bym Ci zdjecia powysylala zebys miala mniej roboty z tym a w Polsce nawet kompa nie mam nie mowiac o internecie....

Buzka i spadam w kierunku wanna-praca - bleeeeeeeeeeeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...