Jump to content
Dogomania

Portretowe Zdjęcia-Prosimy zakładać oddzielne tematy


HuSkYdIaNa

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolka11']Patrząc po roślinności to sądzę ,że maleństwo pochodzi z południa Europy :evil_lol:

Gdzieś to zdjęcie już widziałam :p[/quote]
Mniemam że Winterfrost's ... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']Oj ,Piotrze co to za młoda dama?[/quote]
[COLOR=green]Gdybyś spytała "co to za piękna młoda dama" miałabyś odpowiedż juz dzisiaj .[/COLOR] ;)
W tej chwili powiem tylko tyle , że suczka pochodzi z bardzo eksluzywnego miotu i mam nadzieję ,
że już nie długo zamieszka z nami .
W Polsce na ringu zadebiutuje 23 września .
[COLOR=royalblue]W jej żyłach płynie krew 3 zwycięzców i zwyciężczyń świata[/COLOR] .
Spragniony sukcesów , mam cichą lecz ogromną nadzieję , że uda mi się sprostać zaufaniu , którym obdarzyli mnie jej [I][B]wspaniali hodowcy[/B][/I] .
A że nie zabraknie nas na ringach w całej Europie , to pewne , czego i Wam wszystkim życzę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][COLOR=green]Gdybyś spytała "co to za piękna młoda dama" miałabyś odpowiedż juz dzisiaj .[/COLOR] ;)
W tej chwili powiem tylko tyle , że suczka pochodzi z bardzo eksluzywnego miotu i mam nadzieję ,
że już nie długo zamieszka z nami .
W Polsce na ringu zadebiutuje 23 września .
[COLOR=royalblue]W jej żyłach płynie krew 3 zwycięzców i zwyciężczyń świata[/COLOR] .
Spragniony sukcesów , mam cichą lecz ogromną nadzieję , że uda mi się sprostać zaufaniu , którym obdarzyli mnie jej [I][B]wspaniali hodowcy[/B][/I] .
A że nie zabraknie nas na ringach w całej Europie , to pewne , czego i Wam wszystkim życzę .[/quote]


Oj Piotrze to nie żadna tajemnica przecież ;-). I tak ci bardziej wnikliwi i myszkujący po internecie już zgadli :eviltong: . Tylko imienia brakuje.
Cieszę się, że będziesz miał swoją upragnioną suczkę z doskonałej hodowli, która gwarantuje spore emocje na ringach. Bo bądź co bądź nie wszystkie hiszpańskie psy w Polsce takich emocji dostarczają.
Powodzenia!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']ojojoj, jakbym Panią Tereskę albo Oliviera z Oumiaka słyszał... ;) A tak poważnie to trzymam kciuki za powodzenie i dobry wybór![/quote]
ojojoj , Jacku , gdzież mnie do takich tuzów porównywać , nie wypada .... :shake:
a za dobre słowo , wielkie dzięki !!! ja również zawsze trzymam kciuki za Twoje psiaki !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']A teraz do tematu topicu:

Ah te psy, zrobimy dla nich wszystko :evil_lol: :loveu:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=G4dFZIV4C5k[/URL]

Tak mnie zainspirowaly filmiki z youtube... :lol:[/quote]

Bardzo fajny montaż, miło się oglądało:loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Bo bądź co bądź nie wszystkie hiszpańskie psy w Polsce takich emocji dostarczają.
Powodzenia!!!![/QUOTE]

Ja bym powiedziala, ze nie wszystkie psy dostarczaja takich emocji, niezaleznie czy hiszpanskie, wloskie, francuskie czy polskie :p Ech... i po co te zlosliwe docinki... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']Ja bym powiedziala, ze nie wszystkie psy dostarczaja takich emocji, niezaleznie czy hiszpanskie, wloskie, francuskie czy polskie[/quote]
Wydaje mi się , że każdy pies którego posiadam lub będe posiadał , wywoływać będzie wielkie emocje .
Ja chyba coś takiego już mam w sobie . Z tematu Kuby chyba już część ludzi zeszła , ale potrzeba do tego było 5 CACIBów . Natomiast piesek ze zdjęcia nie zagościł jeszcze w moim domu a już jest obiektem dyskusji .
Spodziewam się , że będzie obgadywany po wszystkich forach netu . Najmiejsze wady , wyrosną na wielkie , zalet mieć nie będzie i chyba tylko idąc w ślady przodków zamknę dyskusję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Wydaje mi się , że każdy pies którego posiadam lub będe posiadał , wywoływać będzie wielkie emocje .
Ja chyba coś takiego już mam w sobie . Z tematu Kuby chyba już część ludzi zeszła , ale potrzeba do tego było 5 CACIBów . Natomiast piesek ze zdjęcia nie zagościł jeszcze w moim domu a już jest obiektem dyskusji .
Spodziewam się , że będzie obgadywany po wszystkich forach netu . Najmiejsze wady , wyrosną na wielkie , zalet mieć nie będzie i chyba tylko idąc w ślady przodków zamknę dyskusję.[/quote]
Piotrusiu po co się denerwujesz :roll: ja już dawno doszłam do wniosku, że trzeba robić swoje i nie ogladać się na to, co inni piszą lub mówią albo pier... tym wszystkim, wybrałam to pierwsze, i tobie też to radzę :p

Link to comment
Share on other sites

Najlepsze jest to, ze to miedzy innymi wlasnie mi sie dolecialo, bo te inne hiszpanskie psy to tak jakby i moj wlasnie :p Ale widzie, ze TWA dziala i juz sie okazalo, ze to ja komus kolo tylka robie... ciekawe...

Oj niedobrze na tym forum miec swoje zdanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Wydaje mi się , że każdy pies którego posiadam lub będe posiadał , wywoływać będzie wielkie emocje .
Ja chyba coś takiego już mam w sobie . Z tematu Kuby chyba już część ludzi zeszła , ale potrzeba do tego było 5 CACIBów . Natomiast piesek ze zdjęcia nie zagościł jeszcze w moim domu a już jest obiektem dyskusji .
Spodziewam się , że będzie obgadywany po wszystkich forach netu . Najmiejsze wady , wyrosną na wielkie , zalet mieć nie będzie i chyba tylko idąc w ślady przodków zamknę dyskusję.[/quote]


chyba ktos tu sie zbyt przecenia;)) a czemu z tematu Kuby ktos mial wogole wchodzic czy schodzic? Warto sie przyjrzec wszystkim psom zauwazyc ich wady i zalety. Wiele importów na pewno bedzie w tym samym czasie.. i mysle ze akurat na tej jednej suce nikt nie bedzie sie jakos koniecznie skupiać, no chyba ze akurat wlasciciel tak bedzie to odbierac. Ale jakos reszta wlascicieli sie nie przejmuje kto co mowi.
Dyskusja powstala z wzgledu robienia jakis podchodów i tajemnic.. znaczy sie dla kogo to wogole tajemnica kim jest ta suka;)

Chyba niektorzy odebrali to jakby faktycznie nie mieli co robic tylko duskutowac o jednym kolejnym z reszta imporcie, nie jeden juz taki szczeniak z ekskluzywnego miotu trafił do Polski, ale zawsze fajnie jak jakas zagraniczna krew napływa, mozna sobie poogladac, porownac linie. A im wyrasta cos lepszego jest z czym reprezentowac Polske za granicami kraju.

szukanie emocji w psie?:P to chyba lepsze sporty ekstremalne.\ jak komus ich brak:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']ja już dawno doszłam do wniosku, że trzeba robić swoje i nie ogladać się na to, co inni piszą lub mówią albo pier... tym wszystkim, wybrałam to pierwsze, i tobie też to radzę :p[/quote]
masz rację !!! niech ring zadecyduje !!!

PS. tym postem kończę dyskusję !
chciałem się tylko tym zdjęciem pochwalić , że takie cudeńko może trafić do mnie . Życzliwym dziękuję !!! To bardzo miłe z ich strony !!! Bardzo !!!

Link to comment
Share on other sites

Fajnie ,że na forum zaczyna sie coś dziać. :lol: Każdy tak z przyczajki obserwuje,obserwuje i nagle coś napisze . Niekoniecznie pod czyimś adresem.

A ja Wam radzę - wskazany we wszystkim jest UMIAR :cool3:
A tutaj powklejajmy fotki naszych milusińskich :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...