Jump to content
Dogomania

4-5.09.2010 Targu Mures Rumunia Drakula Show


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='J.G']A jak jest z MŁ.CH.ROM. na tych wystawach,mój pies w tym czasie wejdzie do klasy młodzieży i MŁ.CH.PL. nie będzie miał.[/QUOTE]
Pytanie czy mł ch pl coś daje, w dorosłym wygląda na to że sprawa prosta, wystarczy jeden cacib ale czy podobnie jest w mł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pierozek_monika']Mam ochotę jechać na tę wystawę :)[/QUOTE]
To pisz na mail co w pierwszym poście. (to nie mój mail a koleżanki organizatorki)
Teraz też jedziemy do Rumunii, więc będzie świeża relacja z tego jak było. A prawie co tydzień gdzień jeździmy z psami na wystawy! (tydzień temu byliśmy w Luxemburgu - olbrzymia wystawa na ponad 5 tys psów!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']PanBazyl - jedziecie na oba dni? Jak z noclegiem?[/QUOTE]
tak na oba - jak jechać to jechać! (w Luxemburgu też na obydwa dni pojechaliśmy)
O nocleg się nie martw - to zmartwienie organizatorów!:) I zgłoszenia psa też - przynajmniej jak my organizujemy busa to takie sprawy bierze na siebie organizator. Wystawca ma się tylko zająć swoim psem. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']i ile jeszcze miejsc macie? ;)[/QUOTE]

[quote name='shadow9']Dołączam się do pytania ;).[/QUOTE]

odpowiadam zbiorowo - napiszcie na mail co podałam w pierwszym poście - dostaniecie najnowsze info o ilości miejsc wolnych i innych wyjazdach też. To nie jest mój mail, a koleżanki co bezpośrednio organizuje wyjazd, noclegi, zgłasza psy itd. Ona nie ma loginu na dogo, więc ja niejako w jej imieniu informuję o naszych trasach wyjazdowych. A że nie mieszkamy blisko siebie, więc moje informacje mogą być lekko nieświeże. Więc najlepiej bezpośrednio pytajcie u źródła!
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...