Jump to content
Dogomania

Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest mi bardzo cięzko to napisać ale wczoraj późnym wieczorem odeszła od nas Nina, znalazłam jąna placyku spokojnie śpiącą, okazało się, że Ninka nie żyje. Natychmiast pojechałam do pani doktor, która stwierdziła, że Ninka zmarła na serce.
Ostatnie gorące dni były dla wszystkich psiakow ciężkie, pogoda nie sprzyjająca i niestety nieszczęście spotkała naszą Nineczkę.
Nie tak miało to wyglądać czekaliśmy na jej ukochany domek.

Ninuś zostaniesz w naszych sercach na zawsze...

Link to comment
Share on other sites

Biedna, pogodna, skromna sunieczka, tak mi jej żal , mogła jeszcze rozkoszować się pełnią lata.
Najważniejsze , że Ninka u Sylwi czuła się jak u siebie, miała towarzystwo zaprzyjaznionych psiaków.
Żegnaj mała, pozostaniesz w naszej pamięci a teraz odpoczywaj Ninko .....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Właśnie wróciłam z Tatr i taka wiadomość.....Ninuś....

Dziękujemy Ci Sylwio za ten wspaniały świat, który dałaś Nince do końca jej dni......teraz biega sobie z Florcią....

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/dsc5910f.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2027/dsc5910f.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

Edited by Figafiga
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Wszystkim, którzy wspierali Ninkę przez ten długi czas, kiedy mogła cieszyć się życiem poza schroniskiem, wiele razy widzieliśmy ją na zdjęciach fruwającą z radości, to wszystko dzięki Wam i Sylwii, która otaczała ją codzienną opieką!

[B]W skarbonce Ninki zostało 406,37zł[/B]
Niektórzy wpłacili już deklaracje na sierpień, a nawet dalsze m-ce. Proszę zerknijcie w rozliczenie, chciałabym podzielić te pieniądze dla potrzebujących psów. Jeśli nie macie propozycji, przekażę je dla naszych pozostałych podopiecznych - Fary, Antka i Bojki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...