Jump to content
Dogomania

Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo mi przykro z powodu Ninki :( Dopiero wróciłam z urlopu i dopiero przeczytałam... Mamanabank, czy doszła moja deklaracja za sierpień (robiłam przelew już dawno ale w rozliczeniach nie widzę). Naturalnie proszę o podzielenie tych środków wśród innych psiaków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaiJanek']Bardzo mi przykro z powodu Ninki :( Dopiero wróciłam z urlopu i dopiero przeczytałam... Mamanabank, czy doszła moja deklaracja za sierpień (robiłam przelew już dawno ale w rozliczeniach nie widzę). Naturalnie proszę o podzielenie tych środków wśród innych psiaków...[/QUOTE]
Mamanabank bez dostępu do neta, ale wspominała, że kwota do Ciebie doszła. Dziękujemy bardzo, podzielimy na pozostałe psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Już jestem, zerknęłam w rozliczenie i widzę, że sierpniowa deklaracja AniiJanka i spółki została odnotowana, już dawno, bo wpłynęła 27 lipca. Wpłynęła jeszcze deklaracja sierpniowa od p.Agaty (13.VIII). W skarbonce Ninki zostało zatem do podziału [B]426,37zł [/B](zaktualizuję wieczorem). Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie dla Ninki przez tak długi czas.

[B]100zł[/B] przekazałam Sylwiaso na karmę Husse 20kg dla Bojki, karma została kupiona, poproszę Sylwię o potwierdzenie.
[B]136zł[/B] przelewam dla Antka
[B]136,37zł[/B] przekazuję do skarbonki Fary

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość o śmierci Ninki. Bardzo mi jest przykro z tego powodu:-(.Mam wątek w subskrypcjach lecz nie wiedziałam gdyż tytuł nie został zmieniony. Skarbnik niech nie zwraca deklaracji sierpniowej.Przeznaczcie na potrzeby psiaków. Proszę także o wiadomość który piesek jest najbardziej potrzebujący.

Link to comment
Share on other sites

Bakusiowa, Bojka, Fara i Antek mają komplety deklaracji na szczęście, ale potrzebują pieniążków na karmę i leczenie, ostatnimi czasy Antka dotyka wiele niespodzianek życiowych np. ukąszenie żmii czy tez inne dolegliwości wieku starczego, Fara natomiast dostaje leki, gdyż jest alergiczna. Wspomagamy się z mamanabank bazarkami lub darami w postaci karmy.

EDIT. Deklaracja Bakusiowej zostanie przekazana na potrzeby Antka, już lecę zaktualizować. Dziękujemy

Edited by Figafiga
Link to comment
Share on other sites

Dopiero dotarłam do netu, bardzo mi przykro z powodu śmierci Ninoczki.
Była w dobrych rękach, brykała sobie ile chciała, wesoła i bezpieczna. Umarła we śnie pewnie, dobre dusze tak mają. Szacun dla wszystkich, którzy się sunią opiekowali i finansowali jej spokojną i szczęśliwą starość.
Jednego Przyjaciela psiego mniej:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...