Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawsze możemy w Grudziądzu pogadać, może którejś z Was Kitka nie przypasować... Kita jest charakterystyczna przez tą skarpetę na łapie i strzałkę. Będzie w czerwonej uprzęży i apaszce czerwonej w białe groszki (strojnisia jedna!). Będę oczywiście przy Tosach. Także przy Bassetach (będzie basseta wystawiał Hodowca Kity). No i będę lukać na inne molosy i wilczarza, który mnie fascynuje....
Będziemy w charakterze obserwatorów.

Link to comment
Share on other sites

(sorry, że tutaj piszę, ale nie wiem czy Asta zagląda na Inowrocław ;))

Asta, rodzice stwierdzili, że będziemy mogli pożyczyć Monulca, jeżeli nie będzie trzeba długo czekać na MP...a nikt nie wie, o której są bajgle :roll:

Link to comment
Share on other sites

heyka:):) wiecie co?? ja mam beagielka niestety bez rodowodu...ale strasznie chciałam pojechać na MP...moją pierwszą wystawą był Grudziądz..miałam wyżła weimarskiego cioci...a potem Inowrocław...też miałam mieć Tajge, ale niestaty miała ocene i dostałam jakiegoś zupełnie obcego goldena...musze wam powiedziec, ze lepiej chyba isc z innym psem (jak sie nie ma swojego)...wtedy łatwiej sie przestawić na innego...jakims cudem na pierwszej wystawie w życiu miałam 3 miejsce!! na drugiej tez...a jeszcze w finale dostałam innego psa...naprawdę fajnie jest mieć swojego psiaka, ale przecież zawsze mozna pozyczyc!!

Link to comment
Share on other sites

Łohohoh zeby to bylo jedno ALE :lol:

No dobra, nie offtopujemy tu juz, bo mnei wyrzuca z tematu.

Ps. Rozumiem, zbeym sie sie martwila, bo ze mnie to tkai handler jak z koziej d*** trąba. :lol: :diabloti:

Takze, jak ktoras z Was sie bedize martwila, to prosze sobie o mnie przypomniec - humor sie poprawi :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...