Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ja wiem czy to "przekręty" ;) Poprostu za duzo roznych pktow z roznych wystaw, zamieszania z kartami, mala dokladnosc i tak wychodzi... Ale pisac wielkimi czerwonuymi literami ze finalowa dziesiatka, a potem ja jeszcze zmieniac to yyh ...

Link to comment
Share on other sites

No ja szczerze jestem Baaardzo rozczarowana ;/ Ja tak miałam , najpierw byłam w finałowej 10 a teraz pyk nie ma nie ..nie podoba mi sie to , trzeba zmienic na stary system bo tera to jest 1 wielki Burdel !!!!!
Ale ja tam sie nie przejmuje , hihi jak Czeszka sedzuje to bedzie kijowo z MS PL.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']A ciekawe dlaczego Danusia ma wpisane 148pkt i jest poza 10.... cyrk na kolkach ;)[/quote]
Żmijewska Kamila 199
Szczepańska Joanna 195
Taraszkiewicz Katarzyna 154
Nowak Alicja 151
[B]Ożarowska Danuta[/B] 147
Walczak Przemysław 141
Wilczewska Agata 138
Bujnowicz Agata 128
Jasińska Katarzyna 124
Malitka Monika 115
[COLOR=#666666]Pietruszka Renata[/COLOR] [COLOR=#666666]109[/COLOR] [COLOR=#666666]
Lubowiecka Sandra[/COLOR] [COLOR=#666666]104[/COLOR] [B][COLOR=#666666]
Ożarowska Danuta[/COLOR][/B] [COLOR=#666666]148[/COLOR]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Żmijewska Kamila 199
Szczepańska Joanna 195
Taraszkiewicz Katarzyna 154
Nowak Alicja 151
[B]Ożarowska Danuta[/B] 147
Walczak Przemysław 141
Wilczewska Agata 138
Bujnowicz Agata 128
Jasińska Katarzyna 124
Malitka Monika 115
[COLOR=#666666]Pietruszka Renata[/COLOR] [COLOR=#666666]109[/COLOR] [COLOR=#666666]
Lubowiecka Sandra[/COLOR] [COLOR=#666666]104[/COLOR] [B][COLOR=#666666]
Ożarowska Danuta[/COLOR][/B] [COLOR=#666666]148[/COLOR]:evil_lol:[/quote]


Danka, niech Ci te punkty zsumują, będziesz miała niezłą przewage punktową nad innymi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandi']Tak tylko że nie na wszystkich wystawach dawali karty ocen i to jest problem[/quote]
Ja sobie je w Exelu spisywałam a potem wysłałam wyniki - tych kart co nie miałam siłą rzeczy nie wysłałam ale i tak mi uznali widać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandi']Mi za wystawach zagranicznych mówili, że te punkty oni sami wyślą do związku u siebie i tam będą mi się liczyły te punkty a nie w PL[/quote]
Ja bym szczeliła że mi na reprezentacji np. czech nie zależy :evil_lol:
Zdenerwowałabyś sie to byś im wysłała wyniki i zdjęcia z pudeł. Ja byłam tego bliska :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...